Vremena stock automobila na 402m

Vremena stock automobila na 402m

Član
:icon_biggrin: Ja sam imao 1.5D, isla je kao blesava, a na netu pise 17.5 do 100 :) Jedino moze biti da na svakoj laze sat...ja je vozio 160 :)
 
Početnik
Deyo je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Ako ti corsa 1.0 bude isla 19 ja ti finansiram ubacivanje c20xe masine u nju ;)

Ide ali do 100km/h :cool:

slobodno dodji ,pa se licno uvjeri ;)

@dellas to je bas tacno ili one stvarno solidno idu ili im satovi toliko lazu,eto mojoj fabrika rekla da ide 16.6 do 100km/h ja joj vise puta mjerio oko 13 s
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
2.9 VR je pravljen samo za Kanadu :)
Mislim da je 2,9 u Corradu i Synchro golfu 3.Golf3 sa 2,7 VR-om i obicnim pogonom ide 15,3-15,4 i brzi je od 3ice sa 2,9 VR-om

ne znam daje bio 2.7 motor
2.8 sa 174 a 2,9 190

kasnije ja mislim u cetvorci je 2.8 naguro na 205 konja
 
GaRGa je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
2.9 VR je pravljen samo za Kanadu :)
Mislim da je 2,9 u Corradu i Synchro golfu 3.Golf3 sa 2,7 VR-om i obicnim pogonom ide 15,3-15,4 i brzi je od 3ice sa 2,9 VR-om

ne znam daje bio 2.7 motor
2.8 sa 174 a 2,9 190

kasnije ja mislim u cetvorci je 2.8 naguro na 205 konja

Motronic VR6 M 2.7 je sistem ubrizgavanja za vr6 motore ;) a 2.8 je 128 kw 174 i 2.9 140 kw 190 konja ima i 2.8 sa 12v u G4 je bio za americko trziste sa 130kw a europski je bio 2,8 24V pod oznakom V6 motor od 150 kw 204 ks ;)
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
ja bi se duboko razocaro kad bi mjerio po GPSu :D lija ako nabavis javi da se razocaram :lol::lol::lol::lol:

imao sam ja to na onom svom mobitelu,samo mi trebala konekcija na net,al na mtelovoj kartici to nisam imao,pa dok mi mob dodje sa popravke mjerit cemo ;)
 
Lija je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ja bi se duboko razocaro kad bi mjerio po GPSu :D lija ako nabavis javi da se razocaram :lol::lol::lol::lol:

imao sam ja to na onom svom mobitelu,samo mi trebala konekcija na net,al na mtelovoj kartici to nisam imao,pa dok mi mob dodje sa popravke mjerit cemo ;)

ok ;) ne zuri nam se taman sda stavuim ljetne gume i ih tad i dokrajcim danas sam im gledao dot :icon_eek::icon_eek: 2004 i 2006 nisam ni pamtio sedmice sazrile za bacit ili spalit sa cejfom :lol:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ja bi se duboko razocaro kad bi mjerio po GPSu :D lija ako nabavis javi da se razocaram :lol::lol::lol::lol:
Itekako bi se razocarali.Ja sam mjerio pa zato pricam.Npr Alfa 147 benzin 105ks na cajgeru pokazuje i 220 ali ide 180 i kusur max to je 40 kmh lazi.
 
GTI FAN je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ja bi se duboko razocaro kad bi mjerio po GPSu :D lija ako nabavis javi da se razocaram :lol::lol::lol::lol:
Itekako bi se razocarali.Ja sam mjerio pa zato pricam.Npr Alfa 147 benzin 105ks na cajgeru pokazuje i 220 ali ide 180 i kusur max to je 40 kmh lazi.


vjeruj ne mislim na taj neki max speed jer u mene golf 1.4 mislim tacnije na od 0 do 100 ;) mom max speed 160 da je 200 je na tachu a opet znam da nije nije ni 160 :D

sve sto je veca krajnja brzine veca je i mogucnost da laze ;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ja bi se duboko razocaro kad bi mjerio po GPSu :D lija ako nabavis javi da se razocaram :lol::lol::lol::lol:
Itekako bi se razocarali.Ja sam mjerio pa zato pricam.Npr Alfa 147 benzin 105ks na cajgeru pokazuje i 220 ali ide 180 i kusur max to je 40 kmh lazi.


vjeruj ne mislim na taj neki max speed jer u mene golf 1.4 mislim tacnije na od 0 do 100 ;) mom max speed 160 da je 200 je na tachu a opet znam da nije nije ni 160 :D

sve sto je veca krajnja brzine veca je i mogucnost da laze ;)

Je,ali iznenadilo me da cak i na 100kmh vecina laze 10ak kmh cak i vise.
 
GTI FAN je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ja bi se duboko razocaro kad bi mjerio po GPSu :D lija ako nabavis javi da se razocaram :lol::lol::lol::lol:
Itekako bi se razocarali.Ja sam mjerio pa zato pricam.Npr Alfa 147 benzin 105ks na cajgeru pokazuje i 220 ali ide 180 i kusur max to je 40 kmh lazi.


vjeruj ne mislim na taj neki max speed jer u mene golf 1.4 mislim tacnije na od 0 do 100 ;) mom max speed 160 da je 200 je na tachu a opet znam da nije nije ni 160 :D

sve sto je veca krajnja brzine veca je i mogucnost da laze ;)

Je,ali iznenadilo me da cak i na 100kmh vecina laze 10ak kmh cak i vise.

mjerit cemo i po navigaciji i po tachu i vidit koliko laze ;) samo jos finu dionicu da izaberemo :icon_biggrin:
 
Top