vracanje kilometara

vracanje kilometara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
moze se provjerit stvarna kilometraza 100%,znam ja elekticara koji je to radio na mercedesu i vw,a sad za fiat bas neznam
 
Član
pa ako se vrati na svim mjestima onda nemoze niko da je provjeri sa auta nego jedino moze da zove servis i da vidi inervale ako je auto u servisu odrzavano a to je kod nas ne bas tako ucestao slucaj...
 
Početnik
uzmes korektor, premazes ekran i onda preko njega markerom upises kilometrazu koju zelis i ona takva ostane zauvijek!
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
pa ako se vrati na svim mjestima onda nemoze niko da je provjeri sa auta nego jedino moze da zove servis i da vidi inervale ako je auto u servisu odrzavano a to je kod nas ne bas tako ucestao slucaj...

I sad auto voženo u holandiji i belgiji, ovdje ga kupio neko na placu i tebi prodaje i nema šanse da nadjes pravu kilometražu
 
Član
Bojan je napisao(la):
KRVOLOK je napisao(la):
pa ako se vrati na svim mjestima onda nemoze niko da je provjeri sa auta nego jedino moze da zove servis i da vidi inervale ako je auto u servisu odrzavano a to je kod nas ne bas tako ucestao slucaj...

I sad auto voženo u holandiji i belgiji, ovdje ga kupio neko na placu i tebi prodaje i nema šanse da nadjes pravu kilometražu

nazalost :icon_cry:
 
ne razumijem se u to al znam da je govorio taj elekticar da ima na nekom mjestu gdje je nemoguce vratiti i da ostaje uvijek ukupna kilometraza koju je auto preslo,znam slucaj da je covjek kupio mercedesa u njemackoj 2000 god,neznam tacno koji merc i na satu je imao 150 000.....a on mu je nasao da ima preko 300 000
 
Član
:lol::lol::lol: svasta vi napisaste..:icon_confused::lol::lol::lol: uglavnom vidim da nezna niko ko to radi tak da:icon_rolleyes::lol::lol::lol::lol:
 
Član
nece biti tako lako,cak i najnovija auta sa dobrom opremom mogu da se naprave da nemoze niko da vidi da je nesto dirano.
Svaka informacija koja se stalno mora azurirati se moze i mijenjati,tako da nepostoji mjesto koje upisuje ukupnu kilometrazu a da ga nije moguce prepraviti.
Taj mercedes o kome govoris sigurno da nije imao vracenu kilometrazu na svim mjestima.
 
Član
elmir je napisao(la):
:lol::lol::lol: svasta vi napisaste..:icon_confused::lol::lol::lol: uglavnom vidim da nezna niko ko to radi tak da:icon_rolleyes::lol::lol::lol::lol:

a sta tebe ustvari konkretno interesuje?
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
elmir je napisao(la):
:lol::lol::lol: svasta vi napisaste..:icon_confused::lol::lol::lol: uglavnom vidim da nezna niko ko to radi tak da:icon_rolleyes::lol::lol::lol::lol:

a sta tebe ustvari konkretno interesuje?

Ma on bi preko kašika da nađe kolko je prešlo:lol::lol::lol:
 
Član
neinteresuje mene nista:lol::lol: vec mog jaranaaaaaa gdje moze vratiti kilometrazu i koliko to kostaaaa.. ja nemam potrebe za tim a i svakako to ja nikad nebi uradio al ett..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top