vracanje kilometara

vracanje kilometara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi zna li iko od vas interesuje mog jarana ko radi vracanje kilometar sata-rijec je o digitalnom satu i on bi vratio jedno 50 000 paa ga interesuje ko kod nas to radi i koliko se krecu cijene..pozz
 
Član
Idi spavat IGY :p

Treba mu poseban uredjaj za to vracanje km, moze uraditi to i u nekim servisima koji imaju diagnostiku za njegov automobil. Ne znam sad koliko to naplacuju... :)
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Idi spavat IGY :p

Treba mu poseban uredjaj za to vracanje km, moze uraditi to i u nekim servisima koji imaju diagnostiku za njegov automobil. Ne znam sad koliko to naplacuju... :)

jos malo pa idem;)

:icon_exclaim:
 
Član
Koje je auto i koji mjesec proizvodnje tačno i godina??

Do 06/2006 možeš lako vratiti ovo mlađe je već malo teže, bar kada je VW koncern u pitanju
 
Član
meni pričo čojek kako je na golfu 3 uzeo digitron i spojio nekako na golfov digitalni taho i samo upiso novu kilometražu ;)
 
Član
a lol, stvarno je to beze kad kupujes auto ali kad ga pprodajes ma to prava stvar golfa2 namotas daje preso 2000 km
 
Član
rijec je o fiat brava(ne bravo) ali isto je kao kod mene unutra sve..98godiste je i 1.9td 100ks digitalni sat..auto ima predjenih 220 000km pa bi on spustio na jedno 170 000..sta vi mislite isplatili se to raditi..koliko para ovdje uzimaju za to..??
 
Član
40 50 KM

a ne znam isplati li se... ja i ne gledam nešto kilometražu kad kupujem više stanje auta i održavanje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top