vr6dream

vr6dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dragan je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
gaga je napisao(la):
sve je ovo OK osim ovog spojlera pozadi....

Vid stvarno nisam ni primjetio penzionersku klupu pozadi.
Al bato ako se tebi svidja menije jos bolja hehehehe svaka cast za motor i AUTO pozz
ok penzonerska klupa nek ti bude......
WTF liku MENI se zaj spojler ne svidja i to je MOJE misljenje a to auto je TVOJE zar  ne? a ti si ...... ako si se nasao uvredjen stvarno a ja sam napisao ako se tebi svidja meni jos bolje  jer brate furaj sta  je tebi dobrro zar  ne ??? i napisao sam SVVAKA CAST ZA MOTOR I ZA AUTO a ti si samo vidio da sam com. spojler ne kapiram majke mi
 
Član
smirite se malo, šta sad odma wtf...glup... nisi ti jedini na ovom forumu koji misli da spojler nevalja, ima ih dosta i čovjeku već dosta čitanja takvih stvari, možda je on stavio taj spojler tamo i da ima neku funkciju premda golf II i nije bas napravljen za brzine do kojih ga vr moze potegnut.
 
Član
neznam sta da kazem.nemam rijeci komentari zbog spojlera.bah pa dobro ti kazes corrado.pa citat vise te nebuloze i komentare drugih za spojler,neznam sta da kazem.....precutat cu..i samo na takve reci lol
 
Administrator
Davor_ - pazi malo na ponasanje i bez uvreda, ako ti se nesto ne svidja reci to na kulturan nacin al ne provociraj....sve gluposti se brisu
 
Član
Pricajte vi st ahocete o penzionerskim klupama, meni je draganov golfach do jaja, ono sto je ispod haube, najavljuje i svojim izgledom da nije igrackica sa traktorskim motorom pod haubom, nego da je ozbiljna masina...pa sad vi pricajte o pojeidnostima, a ne zelite pogledati cijelinu :)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Pricajte vi st ahocete o penzionerskim klupama, meni je draganov golfach do jaja, ono sto je ispod haube, najavljuje i svojim izgledom da nije igrackica sa traktorskim motorom pod haubom, nego da je ozbiljna masina...pa sad vi pricajte o pojeidnostima, a ne zelite pogledati cijelinu :)
hvala kolega.RESPECT!
 
Član
stari pusti pojedince koji ti pametuju oko spojlera na fazon bolje ovako bolje onako
tek kada ti pojedinci stave ovde nesto pa da mi svi skupa vidimo proizvod njihovog rada i njihov ukus tek tada ce oni moc nesto rec ali upamti ipak na kraju sve auto je TVOJ a ostali ako im se svidja super uglavnom bitno je da je tebi Ok

Btw meni licno auto je do jajajajjajajaja
 
Član
istina ne ocekujem da svi budu ocarani mojim golfom na forumu.znam da ima i bolji.i toga sam svjestan.cijenim svaciji trud i kad bi covjek prebrojao sate provedene u garazi i kombiniranje i slaganje od motora i sasije ne racunajuci novac nikad nitko nikom nebi prebacio komentar na auto jer svatko tko ulozi i malo truda u auto od mene moze dobiti pohvalu i nista vise.decki sve vas pozivam na 2 AUTO SUSRET KOJI ORGANIZIRA AKOTOK 18.05.2008.
 
Član
Super je golf, iako nisam ljubitelj golfova ovaj izgleda fino....
Sve po mjeri krenuvsi od motora pa nadalje...
Neznam sto se svi fataju za ovaj spojler ne stoji uopste lose na autu uklapa se u cjelinu pravo....
Sve najbolje u daljim radovima i pozz
 
Član
smajke je napisao(la):
Super je golf, iako nisam ljubitelj golfova ovaj izgleda fino....
Sve po mjeri krenuvsi od motora pa nadalje...
Neznam sto se svi fataju za ovaj spojler ne stoji uopste lose na autu uklapa se u cjelinu pravo....
Sve najbolje u daljim radovima i pozz
[/quote/ hvala kolega i tebi sretno u tvome projektu.-fiat abarth living legend-!
 
Član
Ma hvataju se jer su navikli da je spojler na "tjunerima" (golf 2 1.6 dizl, bez uvrede golfisti) a meni se ovaj svidja golf exxtra, kakvog smisla ima da su sva auta "clean", "factory" look, jebo ti taj styling kad nista ne uradis zapravo po svom ukusu. Pozz
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma hvataju se jer su navikli da je spojler na "tjunerima" (golf 2 1.6 dizl, bez uvrede golfisti) a meni se ovaj svidja golf exxtra, kakvog smisla ima da su sva auta "clean", "factory" look, jebo ti taj styling kad nista ne uradis zapravo po svom ukusu. Pozz
je kolega mislis da me nisu korili ono ajd daj STOCK verziju.pravi po tudem.ono sad bi trebali poskidat sve sto se nekom nesvida da bi to bilo to i da bi drugi mogli reci e sad je dobro.hvala bogu da nije sve isto,:icon_eek:nebi znali ciji je ciji auto:lol:
 
Član
Ma jebi ga, stvarno se da dvica lijepo sloziti, na clean, ajde factory look, al daj dojadilo vise, svaka, svaka ista. Neka tvoje, bar je po tvom, nema mi ruznog detalja na njoj, a unutrasnjost me i prije odusevila. Pozz i samo naprijed ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma jebi ga, stvarno se da dvica lijepo sloziti, na clean, ajde factory look, al daj dojadilo vise, svaka, svaka ista. Neka tvoje, bar je po tvom, nema mi ruznog detalja na njoj, a unutrasnjost me i prije odusevila. Pozz i samo naprijed ;)
hvala kolega.lol
 
Član
dragan je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Ma jebi ga, stvarno se da dvica lijepo sloziti, na clean, ajde factory look, al daj dojadilo vise, svaka, svaka ista. Neka tvoje, bar je po tvom, nema mi ruznog detalja na njoj, a unutrasnjost me i prije odusevila. Pozz i samo naprijed ;)
hvala kolega.lol

http://videoklipovi.net/video_WpuntKUuLLc.html evo mali video sa tuning show karlovac prosle godine!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top