vr6dream

vr6dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eto kolege veliki pozdravw!jucer sam se vratio sa zg auto show.bilo je ok.nemam trenutno slika sa sajma ali davno prije sam obecao stavit nove slike od auta pa evo.nove felge odraditi rubnjaci prednji nanovo,gewinde,nove felge i gume.
 
Član
bit ce jos izmjena....planovi su zasad mala tajna.nadam se da ce vam se svidjet ova promjena.FULL RESPECT....
 
Član
durg golf je bas dobnar al da nije sprevise spusten ove ceste kod nas nisu ni za stojadina,. samo polako onda :)..
 
Član
predobar je :) ,ja još nisam na auto show išao, planiram možda u petak otić, navodno je neki dan tamo bila i ona "LOW LIFE" dvojka, frendovi su ga vidjeli tamo - jeben auto
 
Član
nije nešt bitno ali.. ova šipka što ti haubu drži.. daj si stavi one podizače kak ima passat i novije četvorke
 
Član
Audi RS je napisao(la):
durg golf je bas dobnar al da nije sprevise spusten ove ceste kod nas nisu ni za stojadina,. samo polako onda :)..
pozzzzz kolega sto se tice cesta u pravu si i moram stvarno pazit.zasad je sve ok...nadam se da necu nista podrobit..
 
Član
corrado je napisao(la):
predobar je :) ,ja još nisam na auto show išao, planiram možda u petak otić, navodno je neki dan tamo bila i ona "LOW LIFE" dvojka, frendovi su ga vidjeli tamo - jeben auto
da bio sam sa sinisom tak se zove..malo se ispitali.tamo ti je njegov auto na vw standu.dvica mu je ok.respect...
 
Član
corrado je napisao(la):
nije nešt bitno ali.. ova šipka što ti haubu drži.. daj si stavi one podizače kak ima passat i novije četvorke
jel vjerujes kolega da imam te liftere cekaju da se ugrade i nikako.cim uhvatim vremena to cu rijesit....
 
Član
samo nemojte opet 10 stranica o spojleru pisat, nekom se sviđa, nekom ne.. čovjek valjda zna zašto ga je stavio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top