vr6dream

vr6dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
mah druze o ukusima se ne raspravlja,meni su govorili da su led diode ispod auta seljakluk mnogi,al kad su vidjeli da fino izgleda,promijene misljenje,neki ce uvijek govoriti da je sranje,al libo me tuki ja to ionako za svoj cejf radim :)
isto ko sto je bilo rasprave za icemanov bmw,bmw nekome extra nekome nije...
a nas narod je posebna prica :)
ma znas kolega sit sam takvih jebi ga!ovdje ima pravih decki i to cijenim i postujem.nikom nisam nikad davao komentare a uvjek se nade netko.nego pustit cu to na miru.hocete li se odazvat na susret u otoku?
 
Član
ja bi rado doso na susret,ali tad cu biti u becu,u tz sam samo par dana oko prvog maja i to je to,da je u 7 8 9 mjesecu mogo bi. mislio sam ici na worthersee al dabogda da stignem od vjezbi...
 
Član
vjerujem kolega whorthersee-when dreams become path!drago mi je sto ovdje ima ok decki a vec sam malo duze vremena na forumu pa me pojedinci znaju izbacit iz takta...
 
Član
sema911 je napisao(la):
pusti ba zajebanciju golfac je super i ja sam imao takav spojler na mom cvonjku i svi su govorili beze a svi su zeljeli takav.
znam kolega al bas sam spomenuo neke stavari na mome autu su zacetnici svega na autu,al uvjek ima suvislih komentara.jel nije ?
 
Član
dragan je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
pusti ba zajebanciju golfac je super i ja sam imao takav spojler na mom cvonjku i svi su govorili beze a svi su zeljeli takav.
znam kolega al bas sam spomenuo neke stavari na mome autu su zacetnici svega na autu,al uvjek ima suvislih komentara.jel nije ?
 
Član
nego drug da te pitam ovaj spojlercic na karambolci ovo na spustanje nes sto koriste na nascaru sto se moze podesavat nagib gdje si uzeo( sto sluzi za ravnjannje nasih cesta sala) jel bilo skupo ja kontam nesto za moju drolju stavit, nespusta mi se vise kacicu podom ako odem vise a to bi mi dobro doslo malo je izgledom sminka a na ovo cudo novo bi dalo neku svrhu
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Jooj vra
ne mogu da vjerujem
respect fakat
auto je prelijepo
hvala kolega na misljenju.bilo bi ok da uvelicas 2 otok tuning fest svojom nazocnoscu 18.05.2008.postovanje i pozdravw!
 
Član
sema911 je napisao(la):
nego drug da te pitam ovaj spojlercic na karambolci ovo na spustanje nes sto koriste na nascaru sto se moze podesavat nagib gdje si uzeo( sto sluzi za ravnjannje nasih cesta sala) jel bilo skupo ja kontam nesto za moju drolju stavit, nespusta mi se vise kacicu podom ako odem vise a to bi mi dobro doslo malo je izgledom sminka a na ovo cudo novo bi dalo neku svrhu
kolega pozdravw!taj spojlercic sam kupio u njemackoj.inace ti to radi firma BONRATH i spaneri ti mali su bonrath.vjerujem da ima za kupit za sve verzije auta.dali ima kod nas za kupit to ti nebih znao reci...
 
Član
dragan je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
nego drug da te pitam ovaj spojlercic na karambolci ovo na spustanje nes sto koriste na nascaru sto se moze podesavat nagib gdje si uzeo( sto sluzi za ravnjannje nasih cesta sala) jel bilo skupo ja kontam nesto za moju drolju stavit, nespusta mi se vise kacicu podom ako odem vise a to bi mi dobro doslo malo je izgledom sminka a na ovo cudo novo bi dalo neku svrhu
kolega pozdravw!taj spojlercic sam kupio u njemackoj.inace ti to radi firma BONRATH i spaneri ti mali su bonrath.vjerujem da ima za kupit za sve verzije auta.dali ima kod nas za kupit to ti nebih znao reci...
ovako malo surfa i evo firma BONRATH cijena 70 ojrica dal sa spanerima ili bez neznam.uglavnom slika je tu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top