vr6 dream

vr6 dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
addo je napisao(la):
opaa roll bar! Respect covjece! Je li cvrsci u krivinama!? :)
pa sto se tice krivina da nepretjerujem sa roll barom osjetis krutost sasije i bolju povezanost s cestom.FEEL THE POWER:lol:
 
Član
Unutra je drama! :) Masina je extra, mada vanjski izgled nije bas i nesto za pohvalit barem ne po mom ukusu :D

Sve u globalu jako fino, nek je brz i siguran :) Sretno.
 
Član
Har3 je napisao(la):
Unutra je drama! :) Masina je extra, mada vanjski izgled nije bas i nesto za pohvalit barem ne po mom ukusu :D

Sve u globalu jako fino, nek je brz i siguran :) Sretno.
niko nema isti ukus a znas kako kazu o ukusima se ne raspravlja.svaki komentar je suvisan!;)
 
Član
a dragane, jel kontas kakve felne stavljat sportske...mislim, dosta si love i truda ulozio u auto vec,mislim da bi to bila tocka na i...ono bas da zaokruzis projekt..?
 
Član
tibor987 je napisao(la):
a dragane, jel kontas kakve felne stavljat sportske...mislim, dosta si love i truda ulozio u auto vec,mislim da bi to bila tocka na i...ono bas da zaokruzis projekt..?
pa kolega kad bih mjenjao vjerojatno bih stavljao samo jednu marku.A TO JE SMOOR.tesko je za naci dobre felge sa malo .et. posto su ove moje zadnje su 9jx15et003.dosta ljudi misli da su radite felge mislim rucni rad,ali ne, one su original MATTIG.sve u svemu cu ih mjenjat cim nadem adekvatne koje meni odgovaraju znaci et minimalno mora biti 003.ako ti sta govori to da mi trebaju felge sa jako velikim falcom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top