vr6 dream

vr6 dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako iduci tjedan dolaze BORBET BS DESIGN 9jx15et15 - gewinde hr-ove. zadnja stop svjetla nova verzija crveno bjele.vracam svoj stari auspuh remus.cool sound.nove gume.bfgoodrich,zadnja vrata idu u drugoj verziji.nek sve to bude iznenadenje kad stavim na forum slike.iznenadenje u smislu kako to sve izgleda.....
 
Član
zsto ipak nebi kakve 16' nabacio meni to sa malim felgama nikako nije .... ali auto ko auto cudo sigurno ides li na 402?
 
Član
VR je beton drug,a unutrasnjost ne treba da komentiram, pravo cudo!...Sve u svemu drug imas pravog monstruma!
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
zsto ipak nebi kakve 16' nabacio meni to sa malim felgama nikako nije .... ali auto ko auto cudo sigurno ides li na 402?
pa kolega taj dizajn borbeta bs ako idem na 16 coli trebam 9 jota.zasto to radit uzimat 16 coli kasd cu i na 15 coli imat 9 jota.et 15 a na 16 coli je et20.sad si kontaj na 9jotax15et15 koliko cu imati ruba na felgi pa ces skontat zasto sam isao na tu dimenziju,respect!¨ps neidem na street race ne utrkujem se to je za moju dusu.......!
 
Član
dragan je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
zsto ipak nebi kakve 16' nabacio meni to sa malim felgama nikako nije .... ali auto ko auto cudo sigurno ides li na 402?
pa kolega taj dizajn borbeta bs ako idem na 16 coli trebam 9 jota.zasto to radit uzimat 16 coli kasd cu i na 15 coli imat 9 jota.et 15 a na 16 coli je et20.sad si kontaj na 9jotax15et15 koliko cu imati ruba na felgi pa ces skontat zasto sam isao na tu dimenziju,respect!¨ps neidem na street race ne utrkujem se to je za moju dusu.......!
vidis to ce tako izgledat.....!!!!!!
 
Član
sve u svemu to ce se najbolje vidjet kad vam izlozim promjene odnosno slike.plamiram sa radovima pocet iduci tjedan tako da nece proci puno vremena da ubacim slike....pozzz legende
 
Član
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WpuntKUuLLc&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WpuntKUuLLc&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
 
Član
eto stigle su mi hr-gewinde.,,,nadam se ovaj tjedan i felgama.koje sam narucio jos 11 ovog mjeseca.nove gume cekaju.pa ce to sve ljepo na auto.i onda ga ljepim za zemlju.lol
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top