vr6 dream

vr6 dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh raja evo mene opet da malo nadopunim topic!;)vidim primjetili ste i mario-vk peglicu neka fino!budemo mi iz AKOTOK uljepsali manifestacije u bh.:icon_smile:eek:k da vam pokazem sto smo ja i brat odradili.....!
grana od S2 je dobila prirubnicu na koju ce se montirat klatna od g-60 evo slike da vidite kako je sjela klatna!

jos jedan pogled sa ove strane!
stigle su i ABF-ove bregaste kojim su bregovi veci i od PL-a i KR-a!p.s.zahvaljujuci ADVERSARY-u sa foruma!
.ujedno da napomenem brat i ja kupili smo 2E blok 2.0 8v koji ce ici mjesto trenutnog 1.8 u skoro vrijeme dok se to sve poslozi i bude se vidjelo koliko naprezanje ovaj motor 1.8 moze podnjeti s time moram napomenuti da ovaj 2E blok ima jedva 30 000 km i stime vam govorim u kakvom je stanju taj blok.budem stavio slike!trenutno se sada ceka i samo nam je ostao dio instalacije za koju se pobrinuo ADVERSARY jedan dio struje koji ce paliti obogacivace!
 
Član
Jel ovo ide za trke na 402 street race..Ako je za trke dolazis li u mostar?

da vidim kako ovo ide:icon_confused:
 
Član
evo raja;) da napravimo mali session mojim autom dok se vrsi novi update bratovog projekta!usput cu vam odnosno na kraju reci sto se narucilo za vr-a!:lol:
:cool:

narucene su meni i kolegi!iscekujemo dan.sportske bregste.-CAT CAMS-evo koje su uzete za vr-a! 284 / 284°
242 / 242°
11.05 / 11.05mm
1.10 / 2.30mm
O.E.M.
HYDR: sport
sad para:icon_question:puno!sve u svemu nezalim!brat je kupio blow off zahvaljujuci ivici sa foruma iz odzaka,tigao mu je i turbo timer!uskoro slike svega sto je odradito!:icon_smile:
 
Član
coyotus bastus je napisao(la):
Kod vas nema sale vi ste se ozbiljno bacili na tuning;)
e basta kolega!malo cu probat sa bregastima!zanima me koliko se moze izvuci iz vr-a atmosferca!ujedno sam narucio olaksane remenice za vr6.ak ikad budem isao sa nitrom budem isao do nekih 60ps.al opet kazem ak ikad budem isao na nitrom.:icon_question:evo slika remenica!
 
Član
sve u svemu trenutno smo se bazirali na bratovog golfa dok nedodu moje bregaste!na bratov je montirano sada trenutno hlanjak ulja sa integriranim termostatom sva nova crijeva koja po komadu nisu jeftina.kupljene sve nove gume za cijevi od turba do IC-a.kupit je komp od g-60 chipiran koji podrzava tlak do 1,3 bara i dizne od 400 kbika!sve u svemu bit ce pokazano i slikovito!:icon_smile:
 
Početnik
nisam ovdje ADVERSARY, vec HONEY :cool: :)

sorry, bio sam na putu dugo, sada sam u MO, pa cu ti slati instalaciju za obogacivace.

moram sada da prekontroliram instalaciju i slozim to sve. imas ces izlaze za lampice, koje ce javljati da se dizne pale. to je radi sigurnosti da znas da sustav funkcionira. poslat cu ti i shemu spajanja.
e sad, kolike ces ti dizne staviti kao obogacivace, to ide na tvoju odgovornost. mozemo se posavjetovati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top