vr6 dream

vr6 dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dosta je jos toga odradeno!ceka se na usisnu granu od S2 koja dolazi ovaj cetvrtak...poslikat cu i stavit je!mozda koga zanima kako izgleda!slijede nove slike i objava napretka!p.s.poliranje kanala je mukotrpan posao pa ak se tko povede da to radi da ga napomenem trebaju debeli zivci...
 
Član
evo kako sam rekao stigla grana!inace grana je kratita za jedan cilindar i na nju se stavlja prirubnica od g-60..
 
Član
ola evo i mene da napravim mali refresh sta se tice bratovog i moga projekta!sve u svemu mogao bih stavit milion sitnica sta se radilo al ukratko evo fotke pa procijenite sami!:icon_smile:

poigrao sam se malo sa turbom..
 
Član
Extra projekat!
I hvala drug za slike sto stavljas, bas sve detaljno da i mi na forumu pratimo! :cool:
Sretno u nastavku! ;)
 
Član
grana od s2 je takoder ispolirana!evo primjer citavog motora!
a,sta tek napravi od starog alternatora!da je iz tvornice tako izasao nisam ga morao ni dirat hi hi hi..


jos koja slika motora!



jos koja slika motora!




Gajs-gt je napisao(la):
svaka cast druze kako ce tek sada da kida VR ;)
oce kolega moga vr-a i jos tko zna koliko drugih!:icon_cry:

spremam nove slike!sve jos sto se bude odradilo!p.s.ak koga zanima sto neka pita!:icon_question:;)
 
Legend
da ne bude zablude ovdje
ovaj turbo i grana ne idu na VRa nego na burazovog mu 16v Turbo kojeg spremaju :)

odlicno odradjeno dragane, svaka cast, samo naprijed..

btw : jel turbo od nissana 200sx ?
 
Član
jeste turbo je od nissana 200sx!uh nismo ga dobili tibore vec fino platili:lol:sala!

moj tibore nissan je pod pressom zavrsio!:icon_cry:
 
Član
kolega interesuje me na koji si nacin polirao deklo,usis,altenator i ostalo mislim postupak koji je da se dobije takav sjaj NARAVNO AKO NIJE TAJNA

I JOS JEDNO PITANJE jesi moro raditi prepravke ili nesto slicno na procesoru od motora mislim zbog tih el.dizni i sta si tacno prepravljo ili mozda samo procesor zamijenijo drugim neznam pa te i pitam jeli ostao njegov mislim KR procesor ili sta vec si uradio da to funkcijonise
 
Član
NLO 16V je napisao(la):
kolega interesuje me na koji si nacin polirao deklo,usis,altenator i ostalo mislim postupak koji je da se dobije takav sjaj NARAVNO AKO NIJE TAJNA

I JOS JEDNO PITANJE jesi moro raditi prepravke ili nesto slicno na procesoru od motora mislim zbog tih el.dizni i sta si tacno prepravljo ili mozda samo procesor zamijenijo drugim neznam pa te i pitam jeli ostao njegov mislim KR procesor ili sta vec si uradio da to funkcijonise


ovako kolega sta se tice poliranja to je odma da ti kazem muka!trljas do besvijesti.:icon_cry:sam odljev u tvornici rezultiro je da bude grub materijal!jednostavno sve ti se svodi na na brdo brusnog papira i dobre volje.ja sam isao od papira-500-800-1000-1200 te vodobrusnog 2000!koji je kao da trljas obicnim papirom iz knjige.sve ti se mora svesti na ravnu povrsinu bez risova,i ogrebotina i neravnina!sav proces zavrsavam sa krpom montiranom na busilicu,al ne doslovno krpom vec krpom za poliranje!ak ti nebude jasno poslikam ti i pokazem o cemu se radi.na krpu nanesem pastu za poliranje imam ih dvije vrste grubu i finu i deri dok bistro nevidis svoje lice na ispoliranoj povrsini.sve ti je stvar igre i zivaca.p.s.sve brusis vodobrusnim papirom na vodu.jer na taj nacin najbolje skida.

:icon_smile:--sta se tice procesora sad cu trenutno koristiti od g-60 jer i u serijali on rabi elektronske dizne s time da necu moci ici sa vecim tlakom dok se neobavi cipiranje.cista stvar znalca u chipiranju.lol SM-CHIPTUNING.nadam se kolega da shvacas sa cijom cemo se elektronikom poigrat!;)
 
Član
dragan je napisao(la):
jeste turbo je od nissana 200sx!uh nismo ga dobili tibore vec fino platili:lol:sala!

moj tibore nissan je pod pressom zavrsio!:icon_cry:



Ne govori mi to, slab sam an srcu sto se njega tiche :icon_eek: :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top