vozac usmrtio policajca

vozac usmrtio policajca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sestogodisnja curica ostade siroce....zasto,kako,jel to ona zasluzila,kakve ce posljedice imat....puno pitanja-malo odgovora...
:icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
sestogodisnja curica ostade siroce....zasto,kako,jel to ona zasluzila,kakve ce posljedice imat....puno pitanja-malo odgovora...
:icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

jel se meni cini il si ti malo previse feminiziran ?
 
bosko je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
sestogodisnja curica ostade siroce....zasto,kako,jel to ona zasluzila,kakve ce posljedice imat....puno pitanja-malo odgovora...
:icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

jel se meni cini il si ti malo previse feminiziran ?

komentar ti je glup do bola :icon_mad:
a i da jesam ne mogu biti malo previse :D

znaci da je musko dijete ja ga ne bi zalio,tako ispade...ccc :icon_exclaim:
 
Član
Ja bih mu dao 25 godina bez prava na pomilovanje, a svaka cast kolegama, postupili su nema dalje, skidam im kapu ;)
 
Član
Ma cuj ti bi mu dao, samo zato sto je drota opalio.

I ti policajci ko mahniti nekad izljecu pred auto, kao moras stat, ne pita se mozes li tako brzo.

Isto onaj sto se u Sa zabio u autobusku stanicu, jel mu je drot iskocio pred auto...

Al svakako je pohvalno ovo sto su mu uradili za zenu.
 
Član
Bih, ja bih mu dao i vise, ne samo zato sto je drot u pitanju nego njegovo ponasanje,pijan vozio i ni da stane ni nista i posle toga jos!

PS: A ne kazem ni da je policija uvijek upravu, iskacu nekad kao kamikaze, ko kad se kriju sa radarom i iza znaka a ne negdje ako se mogu bolje sakriti al opet...
 
Član
veoma pohvalno od zenickog mupa,svaka im cast,veoma dobar primjer za sve ostale u drzavi,da se svi vise brinemo jedni o drugima a manje se olajavamo svima bi bilo bolje,ali svjestan sam da mora biti odstupanja
ovog manijaka sto je usmrtio policajca trebalo je osudit jos vise,malo mu je ovo sto je dobio
 
Član
nije da narocito volim policiju ali steta stvarno treba tim debilima oduzet vozacku do 80 e gdine ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top