vozac usmrtio policajca

vozac usmrtio policajca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
poslo bi ja ove hajvane da igraju paintballa samo sto bi im dao kalasnjikove sa bojevom municijom pa nek se rokaju do besvjesti :icon_mad:
 
Član
ArminM je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Ovim klincima sa dozvolom bih ja nekad slatko ruke i noge polomio kad vidim kako s glupiraju, a juce iz pelena izasli:icon_mad: Nije iskljuceno da nekog u skorije vrijeme necu premlatiti:icon_mad:

brata mi si upravu,kad budes nekoga lemao zovi i mene,da se pridruzim,i meni je vise pun *urac te djece koja misle da znaju vozit,al samo misle da znaju,nista vise

Meni se vec desavalo da moram izlaziti iz auta i fizicki obracunavati sa "j*enim" beogradskim mangupima sto misle da su ulice njihove! Zao bi mi bilo premlatiti neko dijete tudje, ali moracu:icon_mad: Imam vec par musterija:cool:
 
Ajoooj pa strasno! Ko iz filomova scenarij jbt,a vidi ga,bas balo pravi,j*o mater sto mrzim kad neko pijan vozi,to mi je nesto najgore,doduse i to je od osobe do osobe,imam druga koji iako pjan ne divlja nikako,gori je trijezan :D

Kako god,da bog da bar 20 godina dobio.

A za policajca mogu samo reci rip :(
 

MTR

Član
j*em mu svu familiju mrtvu i zivu , prvo mu treba oca i mater izj*at na mrtvo ime , pa koji je to konj da mu da auto ????????, lazni balavi mangupi i njihovi retardirani roditelji . A Amira sam znao licno , momak 1/1 , steta , steta .
Barem ce mu supak biti napunjen do vrha u KPD , tek sad ide Novi Zivot , dabogda lezo u celiji sa Buljubasicem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top