vozac usmrtio policajca

vozac usmrtio policajca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinoc negdje oko 00:30 gledam yugu koji je nabio max brzinu i vozi po trotoaru(odmah sam shvatio da bjezi),nakon toga policija pod rotacijom,da bi nakon 10-tak minuta isti taj yugo ponovo proletio pored mene po klizavoj cesti i cujem da je udario u neku ogradu...kontam u sebi neka si debilu jedan


kad danas imam sta vidjet,policajac koji je mene zaustavio 5 min(mozda i manje) prije nego sto ce nastradat,preminuo je :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

Policajac Amir Avdić preminuo je danas oko 11.00 sati u Kantonalnoj bolnici Zenica od povreda zadobijenih protekle noći, kada ga je prilikom obavljanja redovnih poslova udarilo putničko motorno vozilo marke ''yugo'', u blizini isključne petlje s puta M-17 "Radakovo".

O navedenom događaju obaviješten je dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva u Zenici, koji je izišao na mjesto događaja, te oko 4.00 sati okončao uviđaj. Uviđajem je konstatovano da je krivično djelo izvršeno kada se putničko vozilo ''yugo'', plave boje, kretalo ulicom Crkvice prema ulici Bistua Nuova i ulaskom u raskrsnicu, ne poštujući svjetlosnu saobraćajnu signalizaciju, što su uočili policajci M.E. i Amir Avdić.
Policijski službenik Amir Avdić pokušao je zaustaviti vozilo, ali vozač nije smanjio brzinu kretanja, oglušio se na zaustavljanje, prešao u lijevu saobraćajnu traku i prednjom čeonom stranom vozila udario policajca-
Nakon udara, vozilo se nije zaustavilo, već se nastavilo kretati istom brzinom ulicom Bistua Nuova.
Policijski službenik je uslijed siline udara zadobio teške tjelesne povrede - frakturu lobanje, izljev krvi u mozak i otok mozga.
U toku vršenja vršenja uviđaja, u garaži u vlasništvu P.R. u ulici Bistua Nuova broj 67, pronađeno je vozilo ''yugo'' registarskih oznaka 150-M-024, koje je po opisu boje, marke i oštećenjima odgovaralo vozilu koje je udarilo policijskog službenika.
Provjerama je utvrđeno da je vlasnik vozila D.M., koji je izjavio da je sinoć oko 19.00 sati vozilo, zajedno sa saobraćajnom dozvolom, dao svom sinu Semiru Duvnjaku (1990.), koji je nakon toga uhapšen, zajedno sa osobom H.K.
Preliminarnim alkotestiranjem Duvnjaka utvrđeno je prisustvo od 0,90 promila alkohola u krvi.
U toku ove godine policijski službenci Semiru Duvnjaku izdali su četri prekršajna naloga zbog prekršaja iz Zakona o bezbijednosti saobraćaja, uz izricanje novčane kazne u iznosu od 460 KM i četiri kaznena boda.


evo linka gdje se mogu vidjeti slike ubice i policajca
LINK
 
Član
Sačuvaj bože pa nije 0,9 promila dovoljno d čovjeku do ove mjere pomuti um...Ovaj mora i prirodno lud biti.RIP :icon_cry:
 
Član
Ovim klincima sa dozvolom bih ja nekad slatko ruke i noge polomio kad vidim kako s glupiraju, a juce iz pelena izasli:icon_mad: Nije iskljuceno da nekog u skorije vrijeme necu premlatiti:icon_mad:
 
Član
ja balonje u pm ne mogu da vjerujem, dijete j*eno covjeka ubio... nadam se da ce dobit 20 godina za ovo
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ovim klincima sa dozvolom bih ja nekad slatko ruke i noge polomio kad vidim kako s glupiraju, a juce iz pelena izasli:icon_mad: Nije iskljuceno da nekog u skorije vrijeme necu premlatiti:icon_mad:

brata mi si upravu,kad budes nekoga lemao zovi i mene,da se pridruzim,i meni je vise pun *urac te djece koja misle da znaju vozit,al samo misle da znaju,nista vise
 
Član
Covjek pogide samo zato sto je pokusao pomoci da taj ne strada il neko drugi od takvih ludjaka :icon_confused::icon_sad:

Vec 4 prekrsaja,alkohol i sa yugom divlja pa mogli bi i ti roditelji malo povest racuna o toj djeci ...:icon_rolleyes::icon_mad: imat ce kad u zatvoru razmisljat o svojim postupcima :icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Covjek pogide samo zato sto je pokusao pomoci da taj ne strada il neko drugi od takvih ludjaka :icon_confused::icon_sad:

Vec 4 prekrsaja,alkohol i sa yugom divlja pa mogli bi i ti roditelji malo povest racuna o toj djeci ...:icon_rolleyes::icon_mad: imat ce kad u zatvoru razmisljat o svojim postupcima :icon_rolleyes:

ma dabogda da se takvi ikad opamete
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top