Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

Član
RE: Volvo V40 Turbo

da znas samo da te pratim ....


;);););)


Nego imas li u planu na volva stavljati BOV-blow off...mislim da svaki turbak ti treba imat
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

neka je sa srecom :) A bolji BMW od volva!

Onaj crni volvo je dosta ljepsi sa vana bio od ovog cudo nisi ganjo motor kakv drugi za njega ak je taj vec bio otisao
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

hvala:cool:

nemozes naci motor ispod 1500km,treba mi komplet elektronika,mjenjac i sve,+ sto to nitko nece uzeti da radi osim ako ne dovezem donora i svoje auto,s tim da i tu i ma 10-ak dana posla,skuplja pita neg tepsija,ne isplati se to raditi kad u auto nije slozeno bruka para,koja milja il s. tako da je ovako bilo isplatnije,ovako sam ja u dobitku 1500,a tamo bi se jos zavalio za nekih min. 2000-2500km,kad se sracunam onda sam za razliku od toga 3000+km u plusu i mogu ovoga lakirati,felge i gewinde nabaciti,drugu masku,farove i zmigavce da izgleda 3x ljepsi od onog za iste novce kao sto bi me onaj izasao samo da sam motor mjenjao,nije to vise golf 2 da je cas posla:cool: mada nije ni onaj otisao,cujuse podizaci ventila,radi kao diesel,al sve i dalje radi,ali ja to nemogu slusat,zbog toga niakda diesela sebi ne bih ni kupio:icon_biggrin:

blow off sam mislio stavljati,ali nisam bas pri parama nesto pa nek to ceka,to je samo sminka:icon_biggrin:

@mlađo
tko ti brani brate da se provozas,eto me kroz koji dan gore:cool:

p.s.
bmw je mozda bolji,al nikako brži:D zanesem se u njemu kad prestizem,kad gle,fali mi 50ks:lol:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Jesi l islucajno sinoc isao na gubavicu,stolac,dubrave..Vidio sam volva sivog al ikasno upratio tek ga vidio u retrovizoru,nabio se neki audi iza njega :cool:

p.s. blow off obavezno :D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

kako nemogu,uvijek odlucen za volvo,ipak je to moje,ovo od starogm, a bembara jedino ako bas odoh na pice i kad sam raspolozen za laganicu pa malo provozati da ne stoji:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

bmw je solidan,bolji od proslog volva,u svakom slucaju jaci od ovih tdi-eva i sl.,fino ide,al nije kupljen za divlje voznje i sl.,to je auto za starog da ima za puta ponekad i sl.,nikakve egzibicije:D
mislim nije ni volvo za divljanja,da se razumijemo divljanje i brza voznja su 2 skroz razlicita pojma,ja jest da brzo vozim gdje se moze,al ne divljam,za moje potrebe odlican:icon_biggrin:
nego nikako skontat jesi bio prosli vikend na pisti,jesmo se upoznali vec ?:D
 
RE: Volvo V40 Turbo

Ma jok. Lijeno mi doci, a ide jedno 10 momaka iz zalika dole :lol: Ali sta ces ne druzim se sa njima,mada svi sto dodju dole znaju iole o autima i slicno, ali kad je bio skup "AK Burnout" naslusao sam se svakakvih gluposti pa me strah krocit pistom xD ;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

:cool:

Ma bitno da smo se super družili, šteta što nisi ostao uveče, ludnica je bila.
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Ekstra druze ;)
Fin je volvo,mene je isto cudilo kako ti se nije dalo :icon_rolleyes:

p.s.eto sada smo tu negdje sa opremom :D :D
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

odlicno legla koza ;)

nije mi jasno da ovo auto ne moze ispod 16 sec. :icon_confused:
 
Top