Volvo V40 Turbo - Komentari

Volvo V40 Turbo - Komentari

BHT Ovisnik
To stoji sigurno. Teska srca nakon svega,ali jbg,u zivotu treba ici naprijed. Mada ce on svakako tesko otici jer ce opet ljudi radije uzeti auto slabije klase,koje je uz to i skuplje,a nista jeftinije za održavati. Tako da ce on sigurno jos biti u mene :D
 
Član
Hvala :)
I meni je crna bolja, vise se uklapa sa svime u autu, malo luksuznije djeluje, dok je ono sivo mi vec malo vise,neznam kako da kazem,sportski il sl., nije za njega.

ima sportsko srce :D Tebi bolje leži ovo crno, dok je kod mene obratno, sve zavisi od auta do auta... Iako i ja imam u planu da ponovo uradim, malo tamnija siva :)
 
BHT Ovisnik
Ide, i ja malo zaboravio kako ide pa mi godi hahah. Desi mi se belaj,poslije ovog odem jos jedan krug,i lagano usporavam (ne kao ovdje jer sam stigao kamione), te skrecem u naselje kad ugasi se,pumpa radi,sve ured,al nece da zavergla,doslepam kuci,sve pregledao,osigurace,uredu. Te haj spojit cu ga direkt na anlaseru,da iscupam zicu od alternatora,kad ono labava stopica i ona ispala,sreca haha :D
Srce jeste sportsko hahah, vuk u janjecoj kozi,pa se trudim tako odrzati. Sada imam nesto u planu da mozda i kozu u crno puknem da se stopi :)
 
Član
Cvili sportiva jarane, nema kapi šare na njima kad ga išaltaš do 5. brzine xd

Da li mogu ofarbati, a da ostanu mekana, većinom kada se ofarbaju postanu kruta :/
 
Član
U smislu da je preobicna ida bi mozda mogla neka atraktivnija ali onda je pitanje kako bi se uklopila sa ostatkom, jer kokpit ipak ide na eleganciju.
 
BHT Ovisnik
Ma ne mislim vise ulagati,nista mjenjati. Ako bih uzeo s nekog drugog modela onda bih morao i kožu raditi mjenjača,a ovo je opet original,ne odudara od ostatka,pa ne bih bacao bezze novac, sad samo zelim uzivat u njemu,koliko god to mogao :)
 
Top