Volvo ovlašteni servis

Volvo ovlašteni servis

Član
Da ti nisu pobrkali mali I veliki servis,sto je kolega reko 350 je taman za sve filtere(zrak,voda,klima ulje) I ulje,I mozda I malo poskupo al ja na peugeotu mjenjam za 150 sve....
Nisu brate, lijepo im rekao da je redovni mali servis, a oni i dalje vele da je 750 KM. A iz Nuica mi jos objasnjavaju da je 350 KM i to je skuplja verzija jer je sa originalnim Volvo dijelovima i dijagnostikom.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Član
Evo cijena iz DE:

Litra "original" volvo 0w30 dodje oko 22€ , u taj 1.6 ide 4l = 88€
Filter zraka = 20€
Filter ulja = 17€
Filter klime = 58€ (vjerovali ili ne)
Filter goriva = 69€

Znaci ca. 250€ sa svim origigi dijelovima

www.skandix.de

Send via Gameboy Color
Gledao sam vec na toj stranici i kad sve saberem to je ta cijena koju si napisao :D. A ulje ide 5w-30 (54 KM 4l Castrol). Ali hajde vidjet cemo aBd sljedece sedmice.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Član
Jbt u svedakoj je 3200kr servis za volva v70 2.4 benzin.
3200 jee oko 340€.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Ne isplati se to meni zvati. :D Ja znam da je kod Peugeota tako, i logično mi je da je kod svakog drugog auta tako. Ipak kod nas ima carine, u EU nema, ali ima PDV i nije isti u svakoj državi. Provjereno između Hrvatske i BIH su različite cijene dijelova u ovlaštenim, mnogo jeftinije u BIH.
 
Član
Ne isplati se to meni zvati. :D Ja znam da je kod Peugeota tako, i logično mi je da je kod svakog drugog auta tako. Ipak kod nas ima carine, u EU nema, ali ima PDV i nije isti u svakoj državi. Provjereno između Hrvatske i BIH su različite cijene dijelova u ovlaštenim, mnogo jeftinije u BIH.
Jedino moze biti cijena veca za stopu carine. Ali i to se zaobidje raznoraznim povlasticama...

Send via Gameboy Color
 
Član
Ipak je i u Mostaru tu negdje cijena. Danas su mi iz Nuića javili da bi me koštalo 672,50 KM (!). Neki dan 350 KM, sad skoro 700,00 KM. Baš neozbiljno. Kako god, imam srećom prijatelja :D
 
Član
Kazem ja, iste su cijene "originalnih" dijelova i ovdje i u ostatku EU. Samo se cijena rada drasticno razlikuje

Send via Gameboy Color
 
Član
Motorex dijelovi za ovaj S60
----------------------------
Filter goriva: 75 KM
Filter ulja: 12 KM
Filter zraka: 29 KM
Filter klime (karbonski): 33 KM
Ulje 5l (Castrol 5W-30): 83 KM

Ukupno: 232 KM

Plus ruke..znači do 300 KM max.

Raspitao sam se i u EuroMotorio, izađe 245 KM sve ovo.
 
Top