Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Oooo kako fin up u temi,svaka cast druze,sad ovaj 1.8T ima da izvrti ove 165/50 dok si rekao keks :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

wade_ je napisao(la):
Nasluti ja ovog turbaka,par komentara iznad :D Nek je sa srećom ;)


:lol::lol: taman citam ono gore i bgm dodje, golemo je to kako se nikad nezna sta te sutra ceka i kako se uz malo premisljanja promjeni misljenje :D eto iduci put kad ga vidis kihat ce :lol:

MEDA je napisao(la):
Oooo kako fin up u temi,svaka cast druze,sad ovaj 1.8T ima da izvrti ove 165/50 dok si rekao keks :D

Jooj zao mi guma i felgi ovih al morat ce ic nesto drugo
 
Član
To su ti radovi :icon_biggrin:
Nema dalje,mogu misliti kada se ovo sve zavrsi i kad bude sve ustimano max.koji ce to strah biti :icon_eek::icon_eek:

ali nista bez Blow-off ventila :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :lol: :lol:

:123::123::123:
 
Član
Svaka cast za poduhvat, sad je projekat koji ces duuugo raditi i svaki dan ce biti sve bolji. Prvo da ustelujes da radi i ide u fullu, pa onda hocu bolje kocnice, trapove....ali rezultat vredi svaku paru i kap znoja, srecno ;)
 
BHT Ovisnik
badzo cestitam nek je sa srecom,bas sam bio gledao kad ga je ubacio,ala tvornica ispalo:cool: javi se kad mi dolazio po svastiku ili ako nesto da vidimo to/oprobamo:D
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

sandy_mo je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
Nasluti ja ovog turbaka,par komentara iznad :D Nek je sa srećom ;)


:lol::lol: taman citam ono gore i bgm dodje, golemo je to kako se nikad nezna sta te sutra ceka i kako se uz malo premisljanja promjeni misljenje :D eto iduci put kad ga vidis kihat ce :lol:

MEDA je napisao(la):
Oooo kako fin up u temi,svaka cast druze,sad ovaj 1.8T ima da izvrti ove 165/50 dok si rekao keks :D

Jooj zao mi guma i felgi ovih al morat ce ic nesto drugo





Prvo cestitam sandy.. :)

A sto se tice guma, ne boj se, slabo vrti ovaj turbo...treba odma veci staviti pa se voziti na slikovima...


Vwidimo se cim prije :)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
To su ti radovi :icon_biggrin:
Nema dalje,mogu misliti kada se ovo sve zavrsi i kad bude sve ustimano max.koji ce to strah biti :icon_eek::icon_eek:

ali nista bez Blow-off ventila :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :lol: :lol:

:123::123::123:

BOV je tu namontiran je vec samo nisam slikao veceras cu slikati i to pa postaviti :cool:


dellas je napisao(la):
Svaka cast za poduhvat, sad je projekat koji ces duuugo raditi i svaki dan ce biti sve bolji. Prvo da ustelujes da radi i ide u fullu, pa onda hocu bolje kocnice, trapove....ali rezultat vredi svaku paru i kap znoja, srecno ;)

Laganini, morat ce ici bolje kocnice bez njih ne diram nista dalje na motoru, ima puno posla ali polako odradit ce se s vremenom sve ;)

CoL3 je napisao(la):
badzo cestitam nek je sa srecom,bas sam bio gledao kad ga je ubacio,ala tvornica ispalo:cool: javi se kad mi dolazio po svastiku ili ako nesto da vidimo to/oprobamo:D

Ja,ja znam ja sta ti os odma na pistu da idemo jel :D :lol:

marko mk1 je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
Nasluti ja ovog turbaka,par komentara iznad :D Nek je sa srećom ;)


:lol::lol: taman citam ono gore i bgm dodje, golemo je to kako se nikad nezna sta te sutra ceka i kako se uz malo premisljanja promjeni misljenje :D eto iduci put kad ga vidis kihat ce :lol:

MEDA je napisao(la):
Oooo kako fin up u temi,svaka cast druze,sad ovaj 1.8T ima da izvrti ove 165/50 dok si rekao keks :D

Jooj zao mi guma i felgi ovih al morat ce ic nesto drugo





Prvo cestitam sandy.. :)

A sto se tice guma, ne boj se, slabo vrti ovaj turbo...treba odma veci staviti pa se voziti na slikovima...


Vwidimo se cim prije :)



Meni je ovaj mjenjac dosta kratak vrti dosta misa mu, probat cu sa 195/50 pa cu vidjet situaciju, kako god ostat ce na 15kama, sad cu pokusat ganjat OZ turbo pa da to stavim na auto ona mi je odavno vec zelja a ATS cemo spremiti na cekanje dok ne skontam sta s njima :D



Dejan 16v je napisao(la):
Opaaa uleti turbo iznenada!:cool:
Super potez, samo mu izbaci interkuler vani!

IC ce ici veci i ostat ce iza maske necu vani da se vidi krkanski mi je to ;)
 
nemoj dirati intercooler, ako je ovaj bio na autu ili je iste dimenzije, i ako mu je dobra pozicija, sve ce biti dobro......ako stavis veci cooler, gubit ces snagu, slabije ce punit..ja sa stavio od lagune i nosit cu ga skratiti.....jer kasni odziv na gas...nije to nesto strasno ali mora sve bit tip top.. ;);)



i nemoj startati punim gasom, malo lakse..hehhehe, ostavi 165/50, nista ne diraj... :) vjeruj meni..
 
BHT Ovisnik
nu coeka,hocu da vidim,nista pista,vise ja volim M17:D ako ces dolazit vcrs zovi,dat cu ti nesto:D
 
Top