Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ja ne vidim da si išta do sad uradio na njemu, sem poliranja i felgi :icon_question:

34844_1488433979971_937921_n.jpg
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Hvala momci idu kroz ovaj tjedan slike gepeka i jos par novih sitnica sto je naknadno odradjeno, i mislim da ce ovo morat jos dole nekako.... nisam bas zadovoljan danas sam ga zagledao malo na poslu fali mi nesto.... :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Vidim neki dan u koliniji, leg"o naprijed, stari kruži oko njega...., : :D
 
Legend
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ovako je predobro fakat
a ako moze jos dole .....

treba li sta pricati :D:D:lol:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

enesss je napisao(la):
ovako je predobro fakat
a ako moze jos dole .....

treba li sta pricati :D:D:lol:

Razumjemo se :D moze jos dole, al sad necu ic dole jos bar dok ne dodje druga vozilica za svaki dan, sa njim idem na posao ovako stalno pa me malo jebu lezeci i ovako zapinje, moram ga dic opet da ispod sredim nosac od auspuha mi struze bemga :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Svaki put te vidim kad dođem u Mostar,a to ti je jednom u sedmici,prosječno.Neki dan na Španskom,govori prijatelj,sigurno je neki turbak po haubom,rekoh nije :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

wade_ je napisao(la):
Svaki put te vidim kad dođem u Mostar,a to ti je jednom u sedmici,prosječno.Neki dan na Španskom,govori prijatelj,sigurno je neki turbak po haubom,rekoh nije :D

:lol: Ma nista turbo i te fore, zao mi dirat ovaj motor, jedno vrijeme me drzalo da ubacim ABF-a al sam ohladio od te ideje zasad :D Kad crkne ovaj motor onda cu o tome razmisljat, a do tad samo sminka :D :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Opet malo zajebavanja s felgama, nisam odavno pozelio se i tog ˝sporta˝
Spasena jedna ATS Classic 8x13 et0 Lexmaul koja je odma nasla svoj novi dom i ceka restauraciju
slika499.jpg

I uzeo malo da se vozam Brock B5 8x14 et25 sa 195/45R14 gumama koje su na prodaju ako je neko zainteresovan nek se javi u inbox oko dogovora.
slika504.jpg


I da, nista bez mojih ATS Cup :D jos su mi No.1 dok ne probam nesto novo :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Iako sam vjerovao da ce iduci update biti neke nove felge, lakiranje ili cak muzika kakva uletilo je nesto cemu sam se najmanje nadao, odavno je zelja bila ABF da se ubaci ali sam ohladio od toga, i onda se desilo ovo:
Nasao sam povoljno 1.8 20v Turbo iz Golf Mk4 AGU motor i rekoh sto da ne, majstor je malo odradio podrske tu jer sam se dvoumio i to je to otisli smo po njega upalili u autu i poceli sa cupanjem
Slika546.jpg

Slika548.jpg

Dovukli ga kuci
Slika551.jpg

I odma poceli sa sarafanjem
Slika552.jpg

Istu vecer staro srce je bilo vani da se ne predomislim :p
Slika556.jpg

Sutradan lagani nastavak
Slika559.jpg

Slika562.jpg

Slika563.jpg

Proba kako ce to odprilike biti kad se spoji
Slika565.jpg

Mjesto za IC
http://www.deviantpics.com/images/2013/08/07/Slika567.th.jpg
Auto je provozano, prezadovoljan sam, ostalo je sad da se srete neke sitnice i fini radovi i to je to, prepravka je bio samo jedan nosac al i nista strasnom mjenjac je ostao moj, jos ima malo dorada oko struje i nadam se za vikend da ce past pravi test, do tada pisite kritike prijedloge i komentare, lijep pozdrav.
 
Top