Volkswagen Passat 2.0 Bi-TDI 4Motion Highline

Volkswagen Passat 2.0 Bi-TDI 4Motion Highline

Član
be693_006abb_290_481_100_20_t.jpg
 
E sad su se našli pojedinci komentirat, da možete svi bi ga kupili a ovako dajete negativne kritike, priznajte da maštate o Passatu ... :D
 
Član
svi znamo da g7 najjeftini 30hilja.....a najjeftini novi pasat 39....
solidan golf je od 35 do 45 top model i oprema 45 do 55
solidan pasat od 45 do 55 top od 55 do 65
sve preko ulazi u druge katgorije pa ko voli nek izvoli ali to je jako mali br ljudi...koji ce dati 90 do 100 hilj za pasata ili više od 55 hilja za golfa....

ova virtuelna instrument tabla je 1000km ali se može uzeti samo uz top navigaciju koja je oko 4000 hilj znači samo te dvije stavke 5 a dižu izgled jbgaa..

ugl većina će uzeti pasata confot 2.0 150 ps solidno opreme za 52hilje...
 
Član
iniginia opc sa 325 ks ide 6.4 do stoje a 4x4 je...
ovaj sa 240 ks ide 6.1
DSG je cudo za 0 do 100
 
Dok mi ovo sve pišemo i mislimo, nismo ni svjesni da smo već kupili najmanje 15 ovih Passata sa opremom " sve u full-u" . Bar za kabinet predsjedništva. E sad koje ćemo kupit minstrima ne znam, neka sami odaberu... :D
 
Član
zeperfs bi trebao listati samo izmjereno
http://www.zeperfs.com/duel5545-3005.htm

opet brzi...
Na papiru je tako, samo na papiru... Na papiru i mene bi passat 6 ili golf 5 2.0 TDI sa 103kW "pojeo", dok u stvarnosti kad se nadje iza mene pa kad krene preci, i zamisli u stvarnosti bude obrnuto :) ne moze da me predje :)
Cak i golf 6 1.6 TDI na papiru je brzi od mene :)
http://www.zeperfs.com/duel2495-3195.htm
Zamisli za moje auto pise da ide za preko 11 do 100 dok u stvarnosti ja idem ispod 9 :) mjereno vise puta i testirano 400M koje ide za nekih 16 sekundi, dok papir kaze da ide preko 17... I pazi ovo sam sve mjerio sa svom opremom u autu, lancima i svom pripadajucom opremom.
I cak sam par puta sa ovim jednim koji ima 1.6 TDI golfa 6 samo je manual, nije DSG, kad idemo, pa bukvalno se igram s njim, kad krenemo od 50 predjem ga sa tolikom lakocom :) pustim ga da krene prelaziti i opet na gas, ostavim ga za 3 duzeine auta pa ga sacekam i tako dalje :)
Papir je drugo dok je realan svijet sasvim nesto drugo kad se gleda to... Ja tim ciframa nista ne vjerujem, isto kao sto i napisu za potrosnju a u stvarnosti ono bude sasvim nesto drugo :p
 
BHT Ovisnik
Vidi bas pala hahaa, i ja gledam maloprije 63k
Mada opet passat je klasa A6ce, bar sto se tice prostora i sl. pa se po tome nemogu mjeriti sa A4, mjerilo njoj je jetta.
Stvarno mocan izgleda passat dizajnom, ali je cijena ogromna. Pa ipak je to samo passat...
 
Top