Volkswagen (opet) slavi postojanje Golfa GTI

Volkswagen (opet) slavi postojanje Golfa GTI

Član
Sto ne uzeh slobodan dan, vec na poslu, pa ne procitah? Ovako sam mogao fino uz kokice i pivo citati.
 
Član
auto se kupuje na 2 načina ekonmijom i srcem, prve nebih komiro druge poštujem, svako ko kupi auto srcem pa bio i to gti kod mene ima neki respekt jel je tonu normalnih stvari za normalnog čovjeka ostavio po strani i kupio srcem nešto što voli, to se isto odnosi i na ostlale model drugih brendova, nisam heter i razmijem kad neko nešto lajka i voli

a ovi što ekonomsko srce pokušavaju da pravdaju na 100 načina nebi komirao
 
Član
auto se kupuje na 2 načina ekonmijom i srcem, prve nebih komiro druge poštujem, svako ko kupi auto srcem pa bio i to gti kod mene ima neki respekt jel je tonu normalnih stvari za normalnog čovjeka ostavio po strani i kupio srcem nešto što voli, to se isto odnosi i na ostlale model drugih brendova, nisam heter i razmijem kad neko nešto lajka i voli

a ovi što ekonomsko srce pokušavaju da pravdaju na 100 načina nebi komirao
To, kralju! Ja auto iskljucivo kupujem srcem! Da sam htio, vozio bih sad E60, ali nije mi ceif.
 
Član
Ja kupim 325ix, svakodnevno nesto radim na njemu, guta pare ko blesav jer vazda bi se samo jos to moglo uradit, pa samk jos ta sitnica... i onda se situacija promjeni i radi posla i zadnje godine magisterija moram minimalno 3 puta tjedno minimalno 200km za dan napravit. Al mami to osmjeh kad podjes od auta, zakljucas ga i onda se moras okrenit i pogledat ga i bit ispunjen zadovoljstvom jer je to nesto sto si ti kreirao i sto se tebi svidja. E tada covjek zna da je to ono pravo i da nije pogrijesio.
 
Top