Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
aServis ovo sa opremom im je pravi potez, mislim da ce bar 10% povecat prodaju,s obzirom da sada ne moras doplacivat xenone 2 milje eura, digitalnu klimu milju itd.. sada uzmes najjaci paket i imas sve.. dosad su bile doplate za pakete cini mi se oko 3k? vjerovatno ce sada povecat
 
Član
Evo kako izgleda socijalna verzija golfa 7
1.jpg

2.jpg

3.jpg


Neznam al meni je sada interijer na golfu 7 ljepši od pasata 7..

Opet gledam sedmica na 17 izgleda skroz oks, taman spuštena koliko treba na 5 i 6 je trebalo uzimati opruge da bude 'taman'...
 
Član
Evo recimo na ovoj slici, zadji kraj je skroz oke, četvorka ima niži karter od petice i šestice pa je spuštanje bilo jebenije skroz, mislim da su na 7 drkali nešto oko ovjesa isto da to više nije isto kao na pet/šest
28hood4.jpg


Još malo interijera
VW-Golf-MK7-19%255B2%255D.jpg

243077735768014848-w500-h500.jpg

A što se tiče ovog displeya tj medije, valjda dolazi sa autom već na trendlajnu dijagnoale 12,7cm i da su svi 12,7cm veličine sem premijum koji je 15cm samo se ispod hauber krije razne opcije po pitanju hdd, wati i sl
 
Član
stvarno je auto super uradjen,unutrasnjost mi je perfektna!! bar 10 puta bolja od novog a3 koji je unutra ko dacia
 
Član
Pošalji mi 10-ak Dacia na kućnu adresu sa ovom unutršanjosti http://www.ausmotive.com/pics/2012/Audi-A3-interior-01.jpg
 
Član
Astra je napisao(la):
dzaba, meni se ne svidja nikako ova nova unutrasnjost, totalni fail..

Stvar ukusa prijatelju, meni djeluje luxuznije i preciznije od tsraog kokpita, kvalitetu nećemo spominjati.

No najviše mi je drago jer prije nisam volio sličnost između unutrašnjosti a3 i golfa, sad je to značajno drugačije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top