Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Golf2gti16v je napisao(la):
1.mercedes,vw,bmw,audi
2.
3.
4.Ostali automobili.

bilo bi ok da si iza merca jedno 3x opalio enter. ovako, merca i vw-a mijesat - smijesno. nikad nisam merca nesto posebno volio, ali su ljudi daleko ispred ostalih barem kad je u pitanju kvalitet, luksuz i komfor.
 
Član
emire, odustani brate, zna se ona, pametniji popušta, zadrti vagenovci, da je nejgori oni bi rekli da je dobro i da nema konkurenciju
 
Član
Uvijek miješate babe i žabe pa dokle više ljudi? Imaju segmenti, imaju cijene ima neka mjera de uzmi merca,audija,bmw za 15 - 20 eura u toj c klasi.... nema tačka... a da negovorim ostale klase.... i nit ću ikad govoriti da je vw bolji od gore spomenutih... to je neralno...a opet mi je neralno govoriti da su neke marke u toj klasi sa cijenom od 12 erua do 18 eura bolje od golfa..

A već kad odeš preko 20 eura ulaziš u drugu klasu što povlači druga pitanja vs ... i sl
 
Član
nemam ja sta popustati, volim i ja vw modele, kao i jos mnoge druge modele mnogih marki. mislim da tako i treba posmatrati, a ne generalizovati stvari.

ja ne mogu kad ljudi kazu ova marka je najbolja, a neka druga smece. sve ima svojih prednosti i mana. najprije mislim da svako treba kupovati auto ovisno o njegovim potrebama i ukusima, a tvrditi da je nesto drugo lose, nigdje veze. iako su merc, bmw vrh, ne bih trenutno uzimao ni jedno od tih auta, jer smatram da nisu za mene i moje potrebe. svaki proizvodjac ima "nesto", da nema nebi ni proizvodio auta uopste...

tako da je glupo presipati iz supljeg u prazno, vozikajte se i uzivajte dok nam gorivo nije otislo na 3KM :D ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
nemam ja sta popustati, volim i ja vw modele, kao i jos mnoge druge modele mnogih marki. mislim da tako i treba posmatrati, a ne generalizovati stvari.

ja ne mogu kad ljudi kazu ova marka je najbolja, a neka druga smece. sve ima svojih prednosti i mana. najprije mislim da svako treba kupovati auto ovisno o njegovim potrebama i ukusima, a tvrditi da je nesto drugo lose, nigdje veze. iako su merc, bmw vrh, ne bih trenutno uzimao ni jedno od tih auta, jer smatram da nisu za mene i moje potrebe. svaki proizvodjac ima "nesto", da nema nebi ni proizvodio auta uopste...

tako da je glupo presipati iz supljeg u prazno, vozikajte se i uzivajte dok nam gorivo nije otislo na 3KM :D ;)

Ovo kao da sam ja pisao ;) svaka cast.Fanaticni stovatelji bilo koje marke,(jer nepostoji nijedna marka da mi se svidja ni 50 posto njezinih modela nebitno vw,bmw,kia ,toyota) su po meni zatucani seljaci :icon_biggrin: stovanje tocno odredjenog modela neke marke jos i mogu svatiti,mozda je legendaran,covjek ga vozi ili je vozio ,poseban po necemu itd itd.
 
Član
njemci ce praviti ovakva auta dok god njima ide biznis mozda ponovo naprave i golfa dvojku u novom izadnju samo nek narod kupuje a sto se tice golfa nek ide i do 77 meni sad lici ko nova jetta s prednje sttane a zadnja pokupljena sa passata,,a svako ima svoj ukus i stil auta i svega neko voli plavuse neko crnke neko mrsave napucane neko bogate opremljene kome se sta svidja taj ce sebi i izabrati samo sto je nas narod naucio na taj VW jer moze za njega priustiti novce a svako bi vozo mercedesa il bmw il audija il alfu roomeo koja se meni pravo svidja...:cool:
 
Član
zar jos pisete za golfa ja vec u PS odradio GTI i R verziju...mislim da sam R bolje odradio..mogo sam i unutrasnjost pocet raditi u PS...:lol:
 
emir_89 je napisao(la):
Golf2gti16v je napisao(la):
1.mercedes,vw,bmw,audi
2.
3.
4.Ostali automobili.

bilo bi ok da si iza merca jedno 3x opalio enter. ovako, merca i vw-a mijesat - smijesno. nikad nisam merca nesto posebno volio, ali su ljudi daleko ispred ostalih barem kad je u pitanju kvalitet, luksuz i komfor.
kontao sam na prvom mjestu ove 4marke automobila,nebitan je redosled
 
Član
Nije bitan redosljed , nego ne ide nikako VW sa Mercom i BMW-om
Kao što se vi Vagenovci nedate utrpat VW sa Peugeotom ili Opelom u isti koš , tako ni VW ne ide sa gore pomenuta dva.
 
Član
soffa je napisao(la):
svako bi vozo mercedesa il bmw il audija il alfu roomeo koja se meni pravo svidja...:cool:
Meni je od te cetvorke jedino Alfa zelja
Da imam pravu lovu vozio bi Ferari,Lambo,Porsha i sl a za ovom Njemackom trojkom BMW,Audi,Mercedes nebi se ni okrenuo,takodjer vise patim za Focusima RS,Meganima clubsport i sl.I to da imam love de se razumijemo,svak ima para za Mercedesa 124 ili Audi80 ebes to.Dakle ovo samo pisem da vidite kako nam se ukusi razlikuju :icon_smile:
 
Član
Golf2gti16v je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Golf2gti16v je napisao(la):
1.mercedes,vw,bmw,audi
2.
3.
4.Ostali automobili.

bilo bi ok da si iza merca jedno 3x opalio enter. ovako, merca i vw-a mijesat - smijesno. nikad nisam merca nesto posebno volio, ali su ljudi daleko ispred ostalih barem kad je u pitanju kvalitet, luksuz i komfor.
kontao sam na prvom mjestu ove 4marke automobila,nebitan je redosled


Ti imaš problem. Neke stvari prvo razjasni sam sebi,ili neka ti neko drugi razjasni,VW nije premium marka,niti će to ikada biti.A od te trojice ostalih,svi jesu.
 
Član
rekoh ja, merc pa 3 slobodna mjesta, pa ih onda redajte kako hocete :D

PS: da se razumije, nisam neki aman ljubitelj mercedesa, al je to fkt tako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top