Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Unutrasnjos po meni dosta naginje na audi modele,, sto je veliki +
dosta elegantnije i luksuznije izgleda od sestice,, najveca novina definitivno je
nova sasija,, koja donosi bolje performanse i manju potrosnju,,
ja bi za kraj rekao samo jedno,, voznja u golfu novije generacije se itekako osjeti,
da ne idem od keca, dvice i ostalih,, utisak voznje nije isti,, izgled moze biti slican
ali kad sjednete za upravljac i osjetite auto, tek onda shvatite zasto je taj golf noviji
tj bolji ;)
jedva cekam odgovor konkurenata,, opela, forda, i ostalih,, imaju tezak zadatak da
smanje golfovu prodaju i poularnost!
 
renault_fan je napisao(la):
bezveze :icon_rolleyes: ovo stvarno Golf7 ili neki facelift 6???:lol:

Evolucija sestice s vana, ispod je sve novo. Prodavace se ovo ko i svaki.

Samo me zanima sto se sestica ovako kratko zadrzala :icon_question:
 
Član
Negdje pročitah da će bit skraćeno vrijeme(eh sa neznam za koliko) prilikom pravljenja sedmice znači dosta brže će je štancati nego 6, to ima veze sa onom najavom vw o povećanju proizvodnje i plaču ostalih marki :) tako da će te narudžbe ići dosta brže i kraće...a vezano je sa tom novom tehnologijom na sedmici....

Pa sam malo istraživao gdje ode onih 100kila? a ima veze sa profilima raznih debljina po zonama i tako te neke napredke svojstvene njemcima :)

Popravili su i nivo opreme po nivoima po defoltu dolazi dosta opreme što na vw do sada nije bio slučaj, na autu ovih para moralo se doplaćivati za el stakla,klimu radio il uzmeš higline a nisu uključeni xenoni sad je to malo podebljano što me iznenadilo znamo kako je vw težak :)

Iz škode su najavaili octaviu krajem novembra ista platforma pa bum vidil :) mada i ona ide sad cijenom gore radi rapida
 
Član
Ma samo nek ih stancaju. Ko sad proda dvicu za 4500 km, kad izadje 7 moci ce kupit cetvorku za te pare :D
 
po meni,veoma los dizajn koji naravno treba da konkurise ostalima naredne 3-4 godine ili koliko vec traje proizvodnja svake serije tog automobila :icon_smile:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
po meni,veoma los dizajn koji naravno treba da konkurise ostalima naredne 3-4 godine ili koliko vec traje proizvodnja svake serije tog automobila :icon_smile:

Pa vise manje i konkurencija ima model 3-4 godine ;)
 
Mislim da je honda daleko ispred sa svojim dizajnom...a ovo me sve podsjeca na jednu cistu klasiku :icon_smile: neka me ne uzima niko za rijec ako grijesim ;)
 
Član
koliko je dobro ovo sto zadrzavaju dizajn, toliko je i lose... cak, nisam ni cuo da vw ima FL modele, tako da se ovaj novi upravo svede na FL sestice... sestica je unutra fkt dobra, i ova je slicna...okolo se ne razlikuju puno...mada, kazu da se ne mijenja konj koji pobjedjuje, pa...;)
 
Član
renault_fan je napisao(la):
Mislim da je honda daleko ispred sa svojim dizajnom...a ovo me sve podsjeca na jednu cistu klasiku :icon_smile: neka me ne uzima niko za rijec ako grijesim ;)

Nemoj me svatiti kao nekog golfera medjutim gdje navede bas Hondu.Ako mislis na nove generacije Civica ja nesto ruznije nevidjoh u zivotu,Multipla mi je lijepsa i to bez zajebancije :icon_biggrin:.
 
U ovoj klasi nisu važne emocije nego funkcionalnost a rezultat je - broj prodanih primjeraka. Onaj tko ne prodaje bilježi gubitke i u rekordnom roku dolazi pred bankrot. "Folcvagenova" dosadna estetika i nedostatak emocija su ustvari prednost.

Golf - u ničemu nije 100% najbolji, ali svim područjima ima 4 boda od 5 , zato i jest tako uspješan u svijetu.
 
GTI FAN je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Mislim da je honda daleko ispred sa svojim dizajnom...a ovo me sve podsjeca na jednu cistu klasiku :icon_smile: neka me ne uzima niko za rijec ako grijesim ;)

Nemoj me svatiti kao nekog golfera medjutim gdje navede bas Hondu.Ako mislis na nove generacije Civica ja nesto ruznije nevidjoh u zivotu,Multipla mi je lijepsa i to bez zajebancije :icon_biggrin:.

e upravo je ukus ono o cem ne treba raspravljat,ali ako cemo pogledat neke japance iz 90-tih i usporediti sa svabskim dizajnom po meni oni kosooki imaju veliku prednost :icon_smile:

no razumijem ja ipak ljubav nekih prema vw-u heheh,da izbaci kontejner i kaze der neu golf oni bi bili naj naj hepiiii :lol:

PEACE :123: :D
 
Član
renault_fan je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Mislim da je honda daleko ispred sa svojim dizajnom...a ovo me sve podsjeca na jednu cistu klasiku :icon_smile: neka me ne uzima niko za rijec ako grijesim ;)

Nemoj me svatiti kao nekog golfera medjutim gdje navede bas Hondu.Ako mislis na nove generacije Civica ja nesto ruznije nevidjoh u zivotu,Multipla mi je lijepsa i to bez zajebancije :icon_biggrin:.

e upravo je ukus ono o cem ne treba raspravljat,ali ako cemo pogledat neke japance iz 90-tih i usporediti sa svabskim dizajnom po meni oni kosooki imaju veliku prednost :icon_smile:

no razumijem ja ipak ljubav nekih prema vw-u heheh,da izbaci kontejner i kaze der neu golf oni bi bili naj naj hepiiii :lol:

PEACE :123: :D
Ma ok je i danasnji Japanski dizajn jedino sto Nove civice mrzim,stvarno mi je ruzno to auto nevezano za temu i golfa i sve,ide mi na zivce njegova ruznoca :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top