Volkswagen Golf R : prve zvanične slike

Volkswagen Golf R : prve zvanične slike

Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
a lezanje alfe i nije naravno kao kod Golfa i to je jasno ko dan, to je za ljude kojima ne treba razbijanje kamenca u bubrezima.

Sto se tice kvaliteta, kojeg su vam navikali auto blic, auto bild i ostali nadri novinari, ne vidim u cemu je cetvorka golf kvalitetniji unutra od 147? Znas li da je instrument tabli, tj. materijal za istu kod Fiata Stila dostavljao isti dobavljac koji je dobavljao audiju za A3?

Kao prvo....kad se uzima sportski auto...de molim te reci mi ko gleda na udobnost?!?Ne budi smijesan!:lol::lol::lol:
Kad se budes provozao u golfu,onda napisi post!
A u ostalom...zna se sta je VW za alfu!:lol::cool:;)
[/quote]

:lol::lol::lol:

kakva udobnost, ali ima razlika izmedju malo tvrdjeg lezanja i tvrdog lezanja koje razbija kamenac.

Provozao sam se, evo sad maskuz jedan krug, pa pitaj ako te sta interesuje!
 
Član
Damir_ po svemu ovome što si napisao ti djeluješ kao velika neznalica a ne Boki, razmisli malo zašto je to tako.. Alfe su bile čudo i slovile za momačka sportska vozila krajem osamdesetih i početkom devedesetih godina, sve nakon toga osim njihovog vanjskog izgleda je apsolutno smiješno i mnogo zaostalo za konkurencijom, ja znam da ti to nećeš prihvatiti, no to je uistinu tako, Boki priča činjenicama a ne ti.

P.S.
Tema ovoga posta je Golf R ako ti se nesviđa tvoja osobna stvar no nemoj kvariti dobru temu sa jako smiješnim izjavama, ja također volim Alfe, pa zato napravi novu temu pa se tamo možemo tipkati... Golf R je vrh svoje klase za sada i to je činjenica.
 
BaXRS4 je napisao(la):
Damir_ po svemu ovome što si napisao ti djeluješ kao velika neznalica a ne Boki, razmisli malo zašto je to tako.. Alfe su bile čudo i slovile za momačka sportska vozila krajem osamdesetih i početkom devedesetih godina, sve nakon toga osim njihovog vanjskog izgleda je apsolutno smiješno i mnogo zaostalo za konkurencijom, ja znam da ti to nećeš prihvatiti, no to je uistinu tako, Boki priča činjenicama a ne ti.

P.S.
Tema ovoga posta je Golf R ako ti se nesviđa tvoja osobna stvar no nemoj kvariti dobru temu sa jako smiješnim izjavama, ja također volim Alfe, pa zato napravi novu temu pa se tamo možemo tipkati... Golf R je vrh svoje klase za sada i to je činjenica.

Potpis!
 
mnogi su se našli povrijeđenim izlaskom golfa r,
zavist je čudo, može ko šta hoće pričati ali golf 6 R je
najkompletnije auto u klasi tj. najbolje, a vremena na stazi su to pokazala
kao i brojni testovi priznatih automagazina, drugi bi bio focus koji je extra auto
samo ga j*e što je i dalje FWD, pa nema tako dobar prenos snage na put
a damire druže, odakle ti ovu alfu iskopa :lol::lol::lol:
a ne kupuje niko sportsko auto zbog udobnosti, baš naprotiv. ali teško je naći
prednosti alfe u odnosu na golfa kad ih nema puno, tj one glavne karakteristike su
na strani golfa, boki je to potkrijepio i valjanim dokazima
 
Član
Damir_ je napisao(la):
@Boki: molio bih ubrzanje 0-100 km/h :lol::lol::lol:

Jos u PRETHODNOM postu sam naveo ubrzanje Golfa V R32 DSG, 0 - 100 km/h za 6.2 sekunde, sto je brze od GTA - deklarirani podaci.

A ne znam jesi li primjetio da mi je i ovdje crven nick, imam ista ovlastenja kao i na tom drugom sajtu koji spominjes :D

Budes li nastavio pisati bez argumenata, stavit cu ti u potpis pod nick "Golf R32 fan" :lol:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Damir_ je napisao(la):
@Boki: molio bih ubrzanje 0-100 km/h :lol::lol::lol:

Jos u PRETHODNOM postu sam naveo ubrzanje Golfa V R32 DSG, 0 - 100 km/h za 6.2 sekunde, sto je brze od GTA - deklarirani podaci.

A ne znam jesi li primjetio da mi je i ovdje crven nick, imam ista ovlastenja kao i na tom drugom sajtu koji spominjes :D

Budes li nastavio pisati bez argumenata, stavit cu ti u potpis pod nick "Golf R32 fan" :lol:

Znao sam da se nevalja kačit s tobom:lol::lol::lol:
 
Član
Boki, neki tvoji svapski kolege su vozili alfu do stoje za 6,2 sek a negdje za 6,3 ali eto halalim tu desetinu sekunde za manualnim mjenjacem.

A vidim tek sad da ti je nick crven, neka neka, nek se napreduje, samo ne znam znaju li Edo i Dejo gdje si odveo auto.ba forum :D
 
Član
mcchip-dkr Volkswagen Golf R

mcchip%20vw%20golf%20r%2011.jpg


Volkswagenov Golf R je doživeo još jednu preradu, a za ovu najnoviju kreaciju je zaslužan mcchip-dkr.

U najkraćem, uz reprogramiranje elektronske kontrolne jedinice motora i novog spportskog izduvnog sistema, snaga Golfa R je u ovom slučaju sa serijskih 270KS i 350 Nm povećana na 315KS i 440 Nm.

mcchip%20vw%20golf%20r%201.jpg


Deo paketa čine i H&R opruge i set OZ Ultaleggera alu točkova od 19 inča sa Michelin Pilot Sport Cup gumama 235/35-19.

izvor
 
Top