Volkswagen Golf R : prve zvanične slike

Volkswagen Golf R : prve zvanične slike

Super Moderator
Astra je napisao(la):
ovo je meni sporo, sad ne znam jel do mene il je do vozaca..

ma kakvo sporo druze
ne mozes zamisliti tek uzivo kako tegli
do vozaca ne moze biti jer je DSG u pitanju covo samo drzi kick down
jedino sto moze da uradi je jos da starda sa LC-om ;)
 
Član
ma extra je nema sta

samo i od mene idu kratike na racune cijene, i pomalo na zvuk... nekako je ocajan

npr. akutelna r32 ima 10x bolji... dobro razumijem da su razlicite time motora al svejedno
 
Član
Ma moze mu se zvuk napraviti, Audi S3 ima pravo fin zvuk, vjerovatno su ispusnu granu promjenili il sam auspuh, pa je zato drugaciji zvuk. Poslusajte Audija S3 ili TT-S, posebno sa kojekakvim tunerskim auspusima, zvuk je ekstra za cetverocilindrasa koji se ne vrti previsoko... :icon_biggrin:
 
Član
Jedan video, cool avtic, crveni mi se svidja samo tako... :icon_biggrin:

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/fTu-lnDWk3E&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/fTu-lnDWk3E&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
B&B Volkswagen Golf R

BB-Volkswagen-Golf-R-1.jpg


Ni Tjuner B&B Automobiltechnik nije odoleo a da ne doradi novi Volkswagenov Golf R koji u fabričkom pakovanju inače raspolaže sa 270 konja i 350 Nm obrtnog momenta.

B&B je snagu njegovog 2.0L četvorocilindričnog motora pojačao na 362KS (novi turbo, sportski izduvni sistem i reprogramirana elektronska kontrolna jedinica motora), što je sada dovoljno za najveću brzinu od 280 km/h i ubrzanje od 0-100 km/h u roku od 4,8 sec.

BB-Volkswagen-Golf-R-3.jpg


B&B inače nudi i slabije verzije sa 310KS i 324KS, jači kočioni sistem, kao i modifikovano ogibljenje (niže za 30 mm) i komplet novih alu točkova od 19 i 20 inča.

izvor
 
Član
Spajkovi i leti Golf :icon_biggrin: Naravno nemoze protiv Honde :lol:

Zna li neko ko razumije sta pricaju, sta kazu za ESP? Nemoze se skroz iskljuciti? :icon_rolleyes:
 
Član
Evo i nakon toliko godina nisu napravili auto da udaraju Talijane

Alfa%20147%20GTA%20front.jpg


Alfa 147 GTA

od ovog startnija (6,2 sec do stotke) ljepsa i spolja i iznutra (ne znam na sta ste se napalili u ovoj unutrasnjosti, kad vidim instrument tablu nista nije uzbudljivija od moje Zanussi ves-masine.

A kad dodje Giulietta GTA, onda je tek panika :lol::lol::lol::lol:

I jos nesto, i slavnog dvicinu GTI je Ritmo Abarth 130 TC sio u svim oblicima i natjecanjima, pa kasnije Uno Turbo razna narodna kola, pa imas i Fiat Coupe turbak, itd...

Ovim ne podj*ajem, nego samo da odgovorim onima sto prozivaju nekakve miseve da se sakriju :lol::lol::lol:

Sto se tice cijene, j*ote, jos malo i kupis sebi Nissan GT-R, sto ti je rec Golf :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Damir_ je napisao(la):
Evo i nakon toliko godina nisu napravili auto da udaraju Talijane

Alfa%20147%20GTA%20front.jpg


Alfa 147 GTA

od ovog startnija (6,2 sec do stotke) ljepsa i spolja i iznutra (ne znam na sta ste se napalili u ovoj unutrasnjosti, kad vidim instrument tablu nista nije uzbudljivija od moje Zanussi ves-masine.

A kad dodje Giulietta GTA, onda je tek panika :lol::lol::lol::lol:

I jos nesto, i slavnog dvicinu GTI je Ritmo Abarth 130 TC sio u svim oblicima i natjecanjima, pa kasnije Uno Turbo razna narodna kola, pa imas i Fiat Coupe turbak, itd...

Ovim ne podj*ajem, nego samo da odgovorim onima sto prozivaju nekakve miseve da se sakriju :lol::lol::lol:

Sto se tice cijene, j*ote, jos malo i kupis sebi Nissan GT-R, sto ti je rec Golf :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

potpis! VW ce uvijek biti samo VW
 
Član
mogao bi ti da ponovis osnovnu skolu, ocigledno te uciteljica nije naucila da je 5,4 brze od 6,2... to je samo do 100ke, dalje do 260 bi bila razlika u pola minute :D
 
Član
Damire jel ti to nesto provociras il samo offtopicaris? :icon_eek:

Ta Alfa se nije mogla nositi sa Golfom 4 R32, a ne sa ovim koji je trenutno najbrzi kompakt na trzistu - ukljucujuci i Focusa RS.
 
Član
sve je to extra,ali toliko para dati za jednog vw-a?ne,hvala...premda opet ne sumnjam da ce imati svoje kupce...
 
Top