Volkswagen Golf R : prve zvanične slike

Volkswagen Golf R : prve zvanične slike

Član
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/W9YhRJkucIo&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/W9YhRJkucIo&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Damire jel ti to nesto provociras il samo offtopicaris? :icon_eek:

Ta Alfa se nije mogla nositi sa Golfom 4 R32, a ne sa ovim koji je trenutno najbrzi kompakt na trzistu - ukljucujuci i Focusa RS.

malo offtopicarim kad vec pitas al vidim da te ponijelo, da ti slucajno nisi novinar, smjer automobilizam, kako po defaultu ponizavas talijanska auta, ali nije problem, imas gratis cas, pa opravdaj svoje neznanje cime hoces.

Golf 4 R32 0-100 km/h za 6,6 sec

Golf 5 R32 0-100 km/h za 6,5 sec


Alfa 147 GTA 0-100 km/h za 6,2 sec

o dizajnu necemo trositi rijeci, bilo unutrasnjosti bilo vanjstine, bice previse.

P.S. jedino dobro na ovom R-u je ubrzanje ali i to ce Talijani usiti s novim modelima, za MiTa GTA se prica da ce jesti i kompakt klasu, ali to je talijan, on truHne, trosi, kvari se, nema dijelova i skupi su :lol::lol::lol:
 
Nije mi nesto...ne igleda mi mocno kao npr. Ford RS,ili Renault... ovo se odnosi na exterier...a vec enterijer je druga prica!EXTRA ... ocjena 10!!!:cool:
 
Član
Stvarno si smjesan :icon_eek: :icon_eek: A mene ce "opravdat" tvoje neznanje i argumenti. Alfa deklarise za 147 GTA ubrzanje do stotke od 6.3 sekunde - a ne kako ti pises. Sto se VW-a tice, u obje generacije Golfa R32 se ugradjivalo nesto sto se zove DSG mjenjac, sto si ti zaboravio spomenuti. Golf V R32 DSG stotku hvata za 6.2 sekunde, sto je brze od GTA. A za tvoju informaciju, brzina na pravcu NIJE jedini kriterij za ocjenu sportskog auta.

Evo par vremena krugova, koja govore sama za sebe...

Alfa Romeo 147 GTA vs VW Golf Mk IV R32
Hockenheim Short 1:22.1 1:20.7
Vairano Handling Course 1:27.716 1:26.198
Charade 2:27.68 2:25.76
Rezultat: 0 : 3 za Golfa IV R32 :icon_biggrin:

A onda...

Alfa Romeo 147 GTA vs VW Golf Mk V R32
Top Gear Track 1:35.6 1:30.4
Tsukuba 1:10.01 1:09.55
Hockenheim Short 1:22.1 1:19.3
Vairano Handling Course 1:27.716 1:24.441
Oschersleben 1:55.86 1:52.44
Autozeitung test track 1:49.29 1:47.8
Balocco 3:03.63 3:02.15
Rezultat: 0 : 7 za Golfa V R32 :icon_biggrin:

Porediti tu Alfu sa Golfom R je jos 3x smjesnije...

I usput, ja ne ponizavam talijanska auta, samo realno gledam na stvari, sto tebi ocito ne ide.

Evo da ti probam docarati koliko je Alfa 147 GTA lose balansiran auto, napravit cu jednu na prvi pogled smjesnu usporedbu.

Alfa Romeo 147 GTA vs Citroen Saxo 1.6 16 VTS
Vairano Handling Course 1:27.716 1:28:100

Da te napomenem, da je ovo Saxo VTS kao kod mene, sa 120 KS, znaci 130 KS MANJE od Alfe GTA. Jel ti to mozda nesto govori? Na zahtjevnijem Vairanu, GTA nije brza ni pola sekunde od auta sa 130 KS manje, kojeg ce na pravcu "pojesti" kao da stoji. Nadam se da ces uspjeti sam izvuci zakljucak.

Izvinjavam se ostatku zbog OFFTOPICA...
 
Član
Boki zna znanje, nema potrebe da išta pišem... Šteta je što malo dečki na forumu piše argumentirano...

P.S.

Damir_ dal znaš što znači da je Golf R najbrže vozilo u svojoj klasi?? Dal uopće imaš predpostavke, S3 skinuo sa trona doduše 4 godine star model, al nitko nije uspio nego R...
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Boki zna znanje, nema potrebe da išta pišem... Šteta je što malo dečki na forumu piše argumentirano...

P.S.

Damir_ dal znaš što znači da je Golf R najbrže vozilo u svojoj klasi?? Dal uopće imaš predpostavke, S3 skinuo sa trona doduše 4 godine star model, al nitko nije uspio nego R...
pozz audijevac,

znam ja da je najstartnije u klasi, ako mislis na G6 R32, meni su inace relevantni samo ubrzanje do stoje, ovi handlinzi i krajnje brzine me ne zanimaju jer npr. jedan kompakt ne mora biti tvrd ko trokolica, moze biti jak i brz a i mekan, kao 147 GTA, eh sad sto bi nas Boki Stradale Internacionale se sa mnom ganjo od B. Broda do Zagreba i nazad, to su samo njegovi (i moji) mokri snovi, mene kod sportskih kompakta interesuje samo 0-100 u sekundama i to je to, a tu su stari R32 kaskali za ljepoticom 147, novi je uzima, ali evo dolazi MiTo GTA a sta ce biti sa Giuliettom to se jos ceka, ja mislim ako dodje sa ovom 1750 masinom i 240 konja da ce ga MiTo uzeti.

Boki ne zna znanje, nego voli djecko da druge ubjedjuje da je on u pravu, pa se malo uzivi, samo nema vise auto.ba, ovdje mozemo da ga mezetimo ako hocemo koliko hocemo, ali bih ga ja kratko i jasno zamolio da iznese ubrzanje do 100 km/h dviju generacija R32, cetvorke i petice :D:D sramota je porediti se sa 10 godina starom alfom koja trosi, truhne, i skupi joj dijelovi :icon_smile:

@Boki: molio bih ubrzanje 0-100 km/h :lol::lol::lol:

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nije mi nesto...ne igleda mi mocno kao npr. Ford RS,ili Renault... ovo se odnosi na exterier...a vec enterijer je druga prica!EXTRA ... ocjena 10!!!:cool:

zato sto je nisi vidio uzivo, ako pricamo o 147 GTA a ako pricas o MiTu GTA, uzdrzao bih se od odgovora
 
Alfa 147 je smeće a GTA je top model smeća, jedino što je dobro kod toga auta je zvuk v6-ice i odličan izgled, ima 240 ks od kojih se može iskoristiti pola
Za gta se može reći da puno zuji ali malo meda daje. :icon_biggrin:
 
Član
upravo tako,vozio sam se u toj 147 GTA i nije nista posebno,a unutrasnjost kao i kod svake alfe,nista posebno tj sranje...a sto se tice VW vozio sam se u Golf 5 edition 30 i tu se tek vidi pravi kvalitet,o unutrasnjosti i raznim detaljima da ne pricam,a i po meni bolje ide
 
Član
Mrva je napisao(la):
G6 R32:icon_question:

:D ponijelo me

mislio sam G6 R

Porschefan je napisao(la):
Alfa 147 je smeće a GTA je top model smeća, jedino što je dobro kod toga auta je zvuk v6-ice i odličan izgled, ima 240 ks od kojih se može iskoristiti pola
Za gta se može reći da puno zuji ali malo meda daje. :icon_biggrin:

Ima 250 konja koji su derali do stoje kompaktnog sportistu iz wolfsburga koji je bio parac alfi 147 i takode i sljedeci model.

Necemo se zaludjivati, ne, ne, zadrzacemo se na argumentima da alfe trose, truHnu i da su im dijelovi skupi :lol:. Ono kako common rail ne valja u zadnje vrijeme necemo spominjati jer se neko prisljepo pa sad i on koristi taj sistem.
 
@Boki: molio bih ubrzanje 0-100 km/h :lol::lol::lol:

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nije mi nesto...ne igleda mi mocno kao npr. Ford RS,ili Renault... ovo se odnosi na exterier...a vec enterijer je druga prica!EXTRA ... ocjena 10!!!:cool:

zato sto je nisi vidio uzivo, ako pricamo o 147 GTA a ako pricas o MiTu GTA, uzdrzao bih se od odgovora
[/quote]

Govorio sam za golfa!Po meni Alfa ima ljepsi dizajn (odnosi se samo na exterijer)...dok je golf puno ljepsi unutra...i mogu slobodno reci KVALITETNIJI!
A ti nemoj samo gledati 0-100 km/h....nije ti to najbitnije kod sportskih auta!
Gledaj brzine krugova sto je postavio Boki!To ti sve govori!:icon_smile:
 
Član
sreckoas je napisao(la):
upravo tako,vozio sam se u toj 147 GTA i nije nista posebno,a unutrasnjost kao i kod svake alfe,nista posebno tj sranje...a sto se tice VW vozio sam se u Golf 5 edition 30 i tu se tek vidi pravi kvalitet,o unutrasnjosti i raznim detaljima da ne pricam,a i po meni bolje ide

Pa bas ta unutrasnjost "kao kod svake Alfe" i jeste car. Mislim porediti svabe i talijane kad se radi o dizajnu u bilo cemu, u bilo kojoj sferi zivota, je zalosno i jadno.

pogledajte tu ljepotu (ne radi se o autu iz pedesetih godina proslog vijeka)

139270073_84e395384b.jpg


TROUBLE_MAKER je napisao(la):
@Boki: molio bih ubrzanje 0-100 km/h :lol::lol::lol:

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nije mi nesto...ne igleda mi mocno kao npr. Ford RS,ili Renault... ovo se odnosi na exterier...a vec enterijer je druga prica!EXTRA ... ocjena 10!!!:cool:

zato sto je nisi vidio uzivo, ako pricamo o 147 GTA a ako pricas o MiTu GTA, uzdrzao bih se od odgovora



Govorio sam za golfa!Po meni Alfa ima ljepsi dizajn (odnosi se samo na exterijer)...dok je golf puno ljepsi unutra...i mogu slobodno reci KVALITETNIJI!
A ti nemoj samo gledati 0-100 km/h....nije ti to najbitnije kod sportskih auta!
Gledaj brzine krugova sto je postavio Boki!To ti sve govori!:icon_smile:
[/quote]

Sanse da Boki odveze i jedan od tih krugova su jednake onima da cu ja dobiti na Lotu, ravne nuli.

A sanse da Bokija neko na semaforima, u gradu ili bilo gdje u svakodnevnom zivotu otrese sa 147 GTA su veoma visoke, to je svakodnevni zivot, svakodnevnica, a lezanje alfe i nije naravno kao kod Golfa i to je jasno ko dan, to je za ljude kojima ne treba razbijanje kamenca u bubrezima.

Sto se tice kvaliteta, kojeg su vam navikali auto blic, auto bild i ostali nadri novinari, ne vidim u cemu je cetvorka golf kvalitetniji unutra od 147? Znas li da je instrument tabli, tj. materijal za istu kod Fiata Stila dostavljao isti dobavljac koji je dobavljao audiju za A3?
 
Član
ti ides iz krajnosti u krajnost,kad se budes vozio u oba modela onda komentarisi,a ovako mozes samo da nagadjas ili da pricas sta si video na slici,tako da ja necu vise nista da pisem ovde
 
Član
sreckoas je napisao(la):
ti ides iz krajnosti u krajnost,kad se budes vozio u oba modela onda komentarisi,a ovako mozes samo da nagadjas ili da pricas sta si video na slici,tako da ja necu vise nista da pisem ovde

Nisam ih ni vidio, a ni citao o njima, cuo ja ljudi pricaju...
 
a lezanje alfe i nije naravno kao kod Golfa i to je jasno ko dan, to je za ljude kojima ne treba razbijanje kamenca u bubrezima.

Sto se tice kvaliteta, kojeg su vam navikali auto blic, auto bild i ostali nadri novinari, ne vidim u cemu je cetvorka golf kvalitetniji unutra od 147? Znas li da je instrument tabli, tj. materijal za istu kod Fiata Stila dostavljao isti dobavljac koji je dobavljao audiju za A3?
[/quote]

Kao prvo....kad se uzima sportski auto...de molim te reci mi ko gleda na udobnost?!?Ne budi smijesan!:lol::lol::lol:
Kad se budes provozao u golfu,onda napisi post!
A u ostalom...zna se sta je VW za alfu!:lol::cool:;)
 
Top