VL Turbo (HOLDEN)

VL Turbo (HOLDEN)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
djulba je napisao(la):
e da mi je vidjeti kako ovo auto staje kod nas na semaforu a zaleti se neki čađo(đes ba jarane,
hoš po cenera...)a ovaj ga spraši ko beba zvečku...hahahahaha...

strašan stroj...

:lol:dobra ti je ova,samo sto se ovaj nađe u drvetu kraj ceste,a čađo laganini kraj njega hehe:lol::lol:


dobar auto drug nemam rjeci
U Australiji nema drveca..:lol::lol::lol:
 
Član
beton beton beton ostao sam bez teksta


znam da je glupo pitanje i da se to ne gleda kod ovih auta , ali me bas interesuje koliko trose ova cudovista...vidim vozas se pa nam reci ovo u litrima koliko uzme na 100 km :) i koliko kosta gorivo kod vas ... znam opet ce neko reci to se ne pita , ali me fakat interesuje pravoooooooo
 
Član
nikad ne punim vise od 20-30litara jer potrosi sve isti dan, stalno je gas do poda, uvijek potrosi kad god se natankira pa napunim koliko mislim da je dovoljno. mozda tocno se moze izracunati ako je neko pametan ja nemam pojma
Bosch 044 fuel pump: Operating Pressure: 72.5 PSI (5 Bar) - 300litara/sat
Moji Injectori 800cc
Turbo boost pritisak 21psi
Sto vise turbo pritisak veci moras da tuniras ECU da vise trosi da masina ne zariba zbog vise zraka
i treba kvalitetno gorivo, za sada najsigurnije je od 98oct rejting normalno, a kad bi htjeo da motor moze izdrzati pritisak od 26-30psi mora onda gorivo od 116-117oct sto se posebno kupi $7 na litru. popularno medju ozbiljnim drag racerima
 
Član
SADA je rekordno najvece i najbolje ultimate 98 $1.50-1.60 australski dollara prije je bilo tako .99c do $1.00aud
plin je isto skocio sa .30c na .69c, za dizel nemam pojma rijetko ovdje to imaju osim kamiona nekih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top