VL Turbo (HOLDEN)

VL Turbo (HOLDEN)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Strašno..nisam ovo nigdi do sada imao prilike vidit..
svaka cast majstore..auto ti je strava..
 
Član
pozdrav
evo 4-5 mjesec mislim, ja i frend odlucimo da se provozamo do staze, i osle svjecice na slobodnom autoputu, i moze se cuti pucanje dole poslje 100kph na testiranju, ali najbrze je islo 11.7@193kmh

http://www.youtube.com/watch?v=jHGemJ9uJr8
 
Član
apia8o.jpg
ovo je jedan novi dodatak ice 7amp module, mehanicar kaze kao daje brze/jace paljenje, zajedno povezano sa microtech LT8 ECU za tuning motora i jos jednim dodatkom koji se nalazi ispred motora (plave boje). valjda se neko razumije kako radi
2eeyoet.jpg

turbina je sada na 21psi, nova mapa u ECU vise snage sada ima, imam jedan problem u automatiku, konverter nesto sklize, pa gubim snagu kroz automatik, pa se to mora sada vaditi i slati u neku kompaniju da preprave :(, differencial brzine mjenjam sa 3.25 na 3.45:1 pa onda ocekujem da ubrzanje bude zestoko kad se ova 2 sada rijese.
sfie87.jpg

iscupao sam sjedala, tepihe, plastike, standardne pojase i sve zivo u smece da bude laganije auto za utrke, pa se stavlja roll cage http://www.mcdonaldbrosracing.com.au/images/4point.jpg 2 nova plasticna racing sjedala, 5point racing pojas
Ovako bi sjedala trebala biti, pa cu vidjeti sta cemo raditi za materijal unutra i koje boje... kad zavrsim sa utrkama :|
b5qqh3.jpg

ovako bi trebalo biti legalno za 10.99 - 10.00 sekundi, da te ne izbace sa staze ako udjes u 10 bez sigurnosne opreme
 
Član
JARANE NEZNAM STA DA KAZEM OSIM DA TI JE AUTIC STRAVA

I SVAKA TI DALA UPS MISLIM SVAKA TI CAST
 

edo

Član
e da mi je vidjeti kako ovo auto staje kod nas na semaforu a zaleti se neki čađo(đes ba jarane,
hoš po cenera...)a ovaj ga spraši ko beba zvečku...hahahahaha...

strašan stroj...
 
djulba je napisao(la):
e da mi je vidjeti kako ovo auto staje kod nas na semaforu a zaleti se neki čađo(đes ba jarane,
hoš po cenera...)a ovaj ga spraši ko beba zvečku...hahahahaha...

strašan stroj...

:lol:dobra ti je ova,samo sto se ovaj nađe u drvetu kraj ceste,a čađo laganini kraj njega hehe:lol::lol:


dobar auto drug nemam rjeci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top