Visina auta, zakonsko pitanje

Visina auta, zakonsko pitanje

Član
Moze jedno off topic pitanje za suljagica :D a zasto si ti onda uzeo gewinde :icon_question:
Mogo si i ti sa oprigama spustit, da nije mozda da mos spustat i podizat kad podjes na vikendicu :icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
ljudi dzaba se prepirete...

trebalo je samo Erolu i svima nama (koga zanima) reci kolika je zakonski propisana visina vozila, ako postoji, koji clan, kazne, zabrane i slicno ;)

poceli ste se prepirati bez ikakvog razloga ;)
 
Legend
Dzaba sve kad je civic fabricki nisko auto, mislim na visinu krova, ono ko igracka je:D i kad te vidi drot tako zagewindanog i jos mora cucnuti da ti uzme dokumente, eh to je problem:icon_biggrin:
inace maloprije prolazim pored fabrickog civica, do kuka mi je:D
 
Član
i znaci,jel postoji zakon u BIH za visinu?ja na valjke nemogu ici,neka naprave valjke kao u srdjana(SM) i moci cu ici.....
 
Član
prvi put cujem da nekog peglas murija radi visine, slozi pricu sportsko auto honda ovo ono, to tako treba, kao da vidjaju svaki dan sportsku hondu :)), a ako bas zaskripi digni dok ne prodjes tehnicki i kasnije vrati

samo nije bash jednostavno ni odvrnuti gewinde jer skupi se blata, zapekne i sta li vec.....bar je kod mene to problem
(svaki put moram skinuti ocistiti pa tek onda odvrnuti/zavrnuti)
 
Član
Ja mislim Ivice da postoji covjek je rekao :



VIISINA LEZECEG POLICAJCA JE 12 cm ... Tolika je i visina valjaka na tehnickom ...


i to je to .
 
Član
Ja ni preko jednog ne mogu preci u pokretu :D nego moram skoz stati pa preci polako i normalno, inace ako predjem bez zaustavljanja preko lezeceg (jendom probano) udarim prednjim gredama od njega :lol:
 
Član
Nexus je napisao(la):
Dzaba sve kad je civic fabricki nisko auto, mislim na visinu krova, ono ko igracka je:D i kad te vidi drot tako zagewindanog i jos mora cucnuti da ti uzme dokumente, eh to je problem:icon_biggrin:
inace maloprije prolazim pored fabrickog civica, do kuka mi je:D

Vjerovatno i zato upada u oči , kad je stock Civicova hauba je do koljena , a mogu mislit kako izgleda kad se ubije u pod.
 
ja sam slusao na radiju kad policajac kaze da ako vozilo ne prodje vandredni tehnicki pregled,ne postoji kazna predvidjena za to i to je bilo prosle godine,ni ja nisam mogao vjerovat svojim usima,treba i to provjerit :icon_confused:
 

IGY

Član
pa kazni te sa tim sto moras na tehnicki otici, mislim da ti pregledaju detaljno auto na tehnickom nasli bi nesto na 80 % auta, i cim ti nadze nesto ide ti kazna za to, eh sad druga je stvar sto je situacija sljedeca pa ima dosta dobrih ljudi koji rade na takvim mjestima pa gledaju kroz prste, al eto licno sam prisustvovao kad je momak passata cc dovukao na tehnicki za prvu registraciju, i ne sjecam se tacno ugl jedan zadnji tocak je kocio nesto sitno slabije od drugih, ono u granicam a je dopustenog ali smije se lik kaze gledaj novo pa ima gresku.......
 
Član
ja kad sam zavrnuo u pod i otisao na tehnicki prije 2 god kaze tip nista decko haj ti nazad, reko daj ba to je amo karambolka itd i ja uporan da navucem na valjke pa nek popuca i karambolka al tip neda cut kaye samo ti stani da ja uslika steta to da se lomi...i tu se ja isfuram :D reko hvala lijepo on uslika zavirsi ostalo ispred valjaka i cao :D sto se tice murije jednom sam imao slican slucaj ono da nije ovo malo nisko itd, reko jesam li ja prosao tehnicki i reg auto, onda idi na tehnicki i pitaj njih kako ko nisam ispravan, on mi vrati dokumente i kaze prijatno:cool:
 
Član
djordjep je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
Dzaba sve kad je civic fabricki nisko auto, mislim na visinu krova, ono ko igracka je:D i kad te vidi drot tako zagewindanog i jos mora cucnuti da ti uzme dokumente, eh to je problem:icon_biggrin:
inace maloprije prolazim pored fabrickog civica, do kuka mi je:D

Vjerovatno i zato upada u oči , kad je stock Civicova hauba je do koljena , a mogu mislit kako izgleda kad se ubije u pod.

Brate koliki su vama ti kukovi i koljena :lol::lol:
 
Top