Vijesti iz F1

Vijesti iz F1

Član
ALGUERSUARI NOVI NAJMLAĐI F1 VOZAČ?

Prvak britanske F3, Jaime Alguersuari, mogao bi već na idućoj utrci u Mađarskoj nastupiti umjesto Sebastiena Bourdaisa u Toro Rossu, te sa svojih 19 godina i 125 dana postati najmlađi debitant u povijesti Formule 1.

Tijekom proteklog vikenda, o Bourdaisovoj budućnosti mnogo se raspravljalo. Nakon razočaravajuće prve sezone u Toro Rossu, Francuzove performanse tijekom ovogodišnje sezone nisu se pokazale ništa boljima. Iako se momčad iz Faenze nije pokazala konkurentnom kao 2008., Bourdais je do sada uspio osvojiti tek dva boda, dostatna za 16. mjesto u ukupnom poretku.

Glasine tvrde kako je Toro Rosso odlučio mladom Alguersuariju pružati priliku nastupa na preostalim utrkama, usprkos činjenici što nema nikakvog iskustva za volanom F1 bolida. S obzirom da su bilo kakva testiranja tijekom sezone zabranjena, vjeruje se kako bi Španjolac na ovogodišnjim utrkama stjecao iskustvo za 2010. godinu. STR još nije komentirao glasine.
 
Član
Mosley potvrdio podršku Todtu

Herr Max potvrdio je (još jednom) da se neće ponovo kandidirati na izboru za predsjednika FIA-e, a Jeanu Todtu pružio je podršku u kandidaturi. Mosley se ovih dana obratio klubovima-članovima FIA-e pismom u kojem kaže da je unatoč brojnim pozivima da ustraje na još jednom mandatu odlučio otići. Istovremeno, bivšeg Ferrarijevog sportskog, a potom i "civilnog" šefa Jeana Todta vidi kao valjanog nasljednika.

Mosley u pismu kaže kako je prije nekoliko mjeseci započeo s "reorganizacijom" svog obiteljskog života s ciljem da od listopada ta nova organizacija "stupi na snagu". Podsjećamo, u listopadu Maxu istječe trenutni mandat. Nadalje, Mosley dodaje da je odlučio posvetiti više vremena obitelji, posebice nakon recentnog gubitka, pri čemu misli na nedavnu smrt svog sina.

U nastavku pisma Mosley nije komentirao izjave Arija Vatanena, koji je potvrdio namjeru da se uključi u utrku za mjesto predsjednika FIA-e. Umjesto toga Mosley je svoju podršku dao samozatajnom Jeanu Todtu, od kojeg još uvijek ni traga ni glasa. Naposlijetku, Max u pismu poziva članice FIA-e da Todtu daju svoju podršku ako se ovaj odluči kandidirati.

Jedino čemu se trenutno možemo nadati je da će utrka za mjesto predsjednika FIA-e biti barem jednako "zanimljiva" poput utrke za mjesto na Pantovčaku.

"Bernie sretan što nije dobio otkaz"

U svjetlu ogromnog bogatstva i moći koju Bernie Ecclestone ima nekako u sjeni prolazi činjenica da on zapravo ima šefove, kojima se famozni komentari o Hitleru nisu nimalo dopali. Iako reakcija uprave CVC Capital Partnersa, tvrtke kojoj je Ecclestone prodao večinu prava na svoje F1 medijsko carstvo, nije uslijedila odmah nakon što su Bernijevi komentari objavljeni to nije ublažilo njenu oštrinu. Očekivano, posebno žestoki bili su članovi uprave židovske vjeroispovijesti.

Martin Sorrell, član upravnog odbora CVC-a, poručio je Ecclestoneu da je "sretan što i dalje ima posao nakon gnusnih komentara u kojima se veliča Adolf Hitler". Bernie će tako zadržati svoj posao izvršnog direktora, iako se neslužbeno priča da je dio CVC-ovih upravitelja tražio da se Ecclestoneova pozicija svede na svojevrsno počasno direktorsko mjesto bez stvarnog utjecaja.

"Ecclestone se ispričao za svoje komentare nakon što se savjetovao s nekim ljudima, ali u bilo kojoj drugoj tvrtki takvi bi ga medijski istupi trenutno 'pokopali'", upozorio je Sorrell.
 
Početnik
Raikkonen bježi iz Formule 1 u reli



NEKADAŠNJI svjetski prvak Kimi Räikkönen (29) mogao bi nakon ove sezone reći zbogom Formuli 1 i u potpunosti se okrenuti reliju.

Ferrarijev pilot ovaj će mjesec na Finskom reliju prvi put u životu nastupiti u službenoj utrci Svjetskog prvenstva. Suvozač će mu u Fiat Abarth Grande Puntu biti sunarodnjak Kai Lindström, koji je nekada sjedio pored četverostrukog svjetskog prvaka Tommija Mäkinena.

Finski sportski časopis Veikkaaja u utorak izvještava da će ta utrka označiti i početak potpunog Räikkönenovog prijelaza u reli.

"Kimi više uopće ne priča o Formuli 1. Govori samo o reliju", povjerio se Räikkönenov bliski prijatelj Veikkaaji.

Svjetski mediji posljednjih dana pišu kako je Ferrari dogovorio dolazak dvostrukog svjetskog prvaka Fernanda Alonsa u svoje redove sljedeće sezone, a eventualnim Räikkönenovim odlaskom nestali bi i upitnici oko imena vozača na čije bi mjesto trebao sjesti Španjolac.
 
Član
eto načina kako je Alonso planiran u Ferarri , izgleda da ce tako i biti jer ove god. je Kimi 3 puta vec vozio rally , a i Vettel-a spominju za Ferarri ,
a sto ce interesntno biti Rosberg u Mc Laren ( momak koji je dero Hamiltona u GP2 )
 
Početnik
rozberg u McM-u:icon_rolleyes:to mislim da nece bit jer ne zele Hamiltonu konkurenciju i onako je Kovalajnen vise pokazao ove sezone nego Hamilton
 
Član
Niti ce Kimi u Rally, niti Vettel i Alonso u Ferrari, bar ne tako skoro ...

Kimi je izjavio da ce odraditi svoj ugovor, a to je jos iduca godina, pa ce tek onda razmisliti o nastavku karijere, a za sad ga F1 vise zanima ... to sto je vozio rally je samo "vannastavna aktivnost" :)

Alonso je konacno licno izasao u javnost sa izjavom da nikada nije pregovarao sa Ferrarijem i da nema ambicije da sjedne u crvane bolide, sto ne znaci da ce se predomisliti ukoliko bude praznih mjesta (za sad ih jos nema)

A Vettela Matesich nece pustiti ni za kakve pare ...

Mada bila bi ubitacna kombinacija Ferrari-Vettel-Alonso ;)
 
Član
to je tacno za Kimija ali opet je nesto izjavio da ce mozda okrenuti za rally,
kao u MCM nisu mu nikada odobravali da vozi za rally , a u Ferarriju sad ce 4 put voziti ,


a swabe hoce Rosberga u MCM , jer Hamilton je od starne MC Larena , Ronn Denis , a Mercedes hoce svoga covjeka jer u tome je vec pola god. rat u MCM
 
Član
Bourdais dobio pedalu

Ono što se već neko vrijeme nagađalo dobilo je i službenu potvrdu - Sebastien Bourdais više nije član Toro Rossa, a na njegovo mjesto najvjerojatnije stiže Jaime Alguersuari. Bourdais se lani priključio Toro Rossu skupa sa Sebastianom Vettelom, a u svojoj kratkoj F1 karijeri uspio je upisati na svoj konto tek dva boda. Početkom ove godine dobio je novog momčadskog kolegu Sebastiena Buemija te se očekivalo da će Bourdais biti prva "violina" Red Bullove "juniorske" ekipe. Međutim, sreća nije dugo potrajala, a nakon 27 Grand Prix nastupa Bourdaisova priča oko Formule 1 neslavno je završila.

"U Sebastienovoj drugoj godini s nama partnerstvo nije dostiglo naša očekivanja i stoga smo se morali odlučiti na promjene koje stupaju na snagu odmah", kratko i jasno objasnio je šef momčadi Franz Tost. Kao zamjena gotovo sigurno pristiže mlađahni Španjolac Jaime Alguersuari, koji nastupa u World Series by Renault prvenstvu i trenutno zauzima 8 poziciju. Mladiću je tek 19 godina, no unatoč tome aktualni je Prvak u britanskom F3 prvenstvu, a pomaže ga i španjolski naftni gigant Repsol.

Ipak, unatoč pričama o španjolskom junioru u optjecaju i dalje ostaje Sebastien Loeb koji bi se Toro Rossu mogao priključiti na završnoj utrci sezone u Abu Dhabiju, nakon što mu završi ovogodišnji angažman u WRC-u.
 
Početnik
a opet mi ga nekako zao...:icon_sad:

TODT KANDIDAT ZA PREDSJEDNIKA FIA-e

Jean Todt, bivši upravitelj Ferrarijeve momčadi, danas je potvrdio kako se namjerava kandidirati za predsjednika Međunarodne automobilističke federacije, FIA-e.

Todt, kojeg je jučer Max Mosley proglasio kao najidealnijeg kandidata, izjavio je: "Namjera mi je nastaviti i proširiti izvanredan posao kojeg je obavio predsjednik Mosley, koji je 16 godina neumorno radio na ojačavanju FIA-inih najvećih automobilističkih prvenstava i FIA-ine pozicije kao glasa motorizirane javnosti, aktivno promovirajući sigurnu, čistu i pristupačnu mobilnost za sve."

Kao što je uobičajeno za svakog kandidata za predsjednika, Todt je već objavio prijedlog svojeg upravljačkog tima. Francuz je predložio Briana Gibbonsa, izvršnog direktora Novozelandskog automobilističkog udruženja, za zamjenika predsjednika za mobilnost, Grahama Stokera, upravitelja vijeća Motorsport udruženja Ujedinjenog Kraljevstva, za zamjenika predsjednika sporta, te Nicka Crawa, predsjednika ACCUS-a i trenutnog FIA-inog predsjednika sporta, za predsjednika senata.

Ono što bi moglo podići prašinu u Formuli 1 jest Todtova prošlost u Ferrariju, koja se nimalo neće svidjeti ostalim momčadima, koje ni sada nisu oduševljene Ferrarijevom povlaštenom pozicijom pred FIA-om.

TODT KANDIDAT ZA PREDSJEDNIKA FIA-e

Jean Todt, bivši upravitelj Ferrarijeve momčadi, danas je potvrdio kako se namjerava kandidirati za predsjednika Međunarodne automobilističke federacije, FIA-e.

Todt, kojeg je jučer Max Mosley proglasio kao najidealnijeg kandidata, izjavio je: "Namjera mi je nastaviti i proširiti izvanredan posao kojeg je obavio predsjednik Mosley, koji je 16 godina neumorno radio na ojačavanju FIA-inih najvećih automobilističkih prvenstava i FIA-ine pozicije kao glasa motorizirane javnosti, aktivno promovirajući sigurnu, čistu i pristupačnu mobilnost za sve."

Kao što je uobičajeno za svakog kandidata za predsjednika, Todt je već objavio prijedlog svojeg upravljačkog tima. Francuz je predložio Briana Gibbonsa, izvršnog direktora Novozelandskog automobilističkog udruženja, za zamjenika predsjednika za mobilnost, Grahama Stokera, upravitelja vijeća Motorsport udruženja Ujedinjenog Kraljevstva, za zamjenika predsjednika sporta, te Nicka Crawa, predsjednika ACCUS-a i trenutnog FIA-inog predsjednika sporta, za predsjednika senata.

Ono što bi moglo podići prašinu u Formuli 1 jest Todtova prošlost u Ferrariju, koja se nimalo neće svidjeti ostalim momčadima, koje ni sada nisu oduševljene Ferrarijevom povlaštenom pozicijom pred FIA-om.
 
Početnik
Bourdais: "Se bum vas tužil"

Nakon što je dobio prijevremeni izgon iz momčadi, Sebastien Bourdais poručio je čelnicima Toro Rossa da će se sresti na sudu. Francuz je jučer dobio "zahvalnicu" iz Toro Rossa i činilo se da je time njegova F1 karijera i službeno okončana, no žilavi Sebastien ipak se neće tako lako dati otjerati iz Formule 1. Bourdais je frustriran činjenicom da je razvoj bolida u odnosu na ostale ekipe uvelike kasnio te da sad kad je dobio "nogu" bolidi dobivaju nove komponente s kojima bi trebali biti znatno konkurentniji. U svojoj izjavi Bourdais potvrđuje da i nadalje planira biti u F1 društvu te da će njegov agent uskoro krenuti u pregovore s postojećim, ali i novim momčadima.



"Razočaran sam i šokiran odlukom koju je donijela Scuderia Toro Rosso da više ne budem njihov vozač. Smatram da takvom odlukom momčad nije uvažila ugovorne obveze prema meni i smatram da niti jedan od mojih postupaka, na ili izvan staze, ne može opravdati takvu odluku. Ovo je očito kršenje Scuderie Toro Rosso obveza koje imaju prema meni i koje stoje u ugovoru. Iz tog razloga kontaktirao sam svoje odvjetnike da se pozabave ovim slučajem, uključujući i mogućnost podizanja tužbe. Iznimno je frustrirajuće propustiti Veliku nagradu Mađarske kad znam da momčad priprema brojne preinake i poboljšanja bolida s kojim sam se dosad borio."

"Uvjeren sam da sam dobio šansu voziti poboljšani bolid da bih postigao zadovoljavajuće rezultate. Želim se zahvaliti svojim navijačima i njihovoj potpori te ih uvjeriti da je moja motivacija i dalje na visokom nivou. Ja i dalje ostajem u potpunosti posvećen projektu Formule 1", hrabri svoje fanove ali i sebe Bourdais, no upitno je hoće li više ikad sjesti u F1 bolid.

Red Bull bez momčadskih odredbi

Red Bullov dvojac Mark Webber i Sebastian Vettel dobili su odriješene ruke za slobodnu borbu u pokušaju lova na Jensona Buttona. Pred nama je još osam utrka u sezoni koju je fantastično započeo Button, no posljednji nastupi pokazuju da je Red Bull trenutno najbrži i s vozačkim dvojcem koji na svakoj utrci ravnopravno kandidira za najvišu stepenicu pobjedničkog postolja.



Britanac je zasad u prednosti 20 i kusur bodova i donekle ga može utješiti činjenica da u Red Bullu zasad ne postoji vozačka hijerarhija, odnosno da Webber i Vettel svakim nastupom jedan drugome preotimaju bodove. Međutim, šef momčadi Christian Horner jasno je dao do znanja da promjena neće biti te da dok god jedan od njih ne ispadne iz utrke za titulu, momčadskih smjernica i naputaka nema.

"Nastavit ćemo i dalje podržavati oba vozača jednako. Svega je jedan i pol bod razlike između njih, i jasno je da su obojica i dalje u konkurenciji za vozački naslov. Još je dug put pred nama da ulovimo Jensona. Ako i kada stignemo do situacije da zaostatak bude prevelik ili matematički nemoguće da jedan od naših vozača osvoji naslov, tada će on odigrati momčadsku ulogu."



S obzirom da su i Vettel i Webber već pobjeđivali ove sezone, Horner zna kakvu vozačku kvalitetu posjeduje u svojoj momčadi i uvjeren je da su njih dvojica trenutno najbolji par u Formuli 1. U Red Bullu se nadaju da će što prije anulirati bodovni manjak u odnosu na Jensona Buttona te da će na kraju sezone oba naslova završiti u njihovim vitrinama.
 
Član
Piquet potvrđen za Mađarsku

Iako je ove sezone Nelson Piquet svojoj momčadi priredio više briga nego zadovoljstva u Renaultu su odlučili zadržati Brazilca barem još jednu utrku. Međutim, sve su rukavice davno skinute, a iz momčadske komunikacije nestali su i zadnji tragovi diplomatskog ophođenja. Piquetu je više nego jasno stavljeno na znanje što o njemu misli ostatak momčadi, predvođen posebno elokventnim Flavijom Briatoreom.

Briatore je nedavno na pitanje novinara hoće li Renault zadržati Piqueta do kraja sezone kratko odbrusio: "Ne znam!" Sada se, pak, ta retorika barem naizgled ublažila i Brazilac će u Mađarskoj uz Fernanda Alonsa braniti Renaultove boje.

Nelsinho se, u međuvremenu, brani da na prošloj utrci u Njemačkoj na bolidu nije imao sve novosti koje je dobio Alonsov bolid, a kako će u Mađarskoj oba vozača imati iste bolide Piquet mlađi nada se, kako sam kaže, proboju u finalni krug kvalifikacija te borbi za bodove.
 
Član
Formula 1 bez Danice Patrick

Mlada i atraktivna američka zvijezda Danica Patrick odbila je ponudu za prelazak u Formulu 1 slijedeće sezone. Mlada Amerikanka natječe se u IndyCar seriji, a krajem ove sezone istječe joj ugovor s Andretti Green Racing momčadi te se nalazi na svojevrsnoj prekretnici. U kalkulacijama je daljnji ostanak u IndyCar seriji, prelazak u NASCAR, pa čak je i postojala kombinacija s Formulom 1, no kako stvari stoje od toga na kraju neće biti ništa.

Poznato je da novooformljeni tim US F1 u svojim redovima želi prvenstveno američke vozače, a dolazak danice u njihove redove priskrbio bi im izniman publicitet i brojne sponzore.

Iako Danica negira da su je uopće kontaktirali, ipak je priznala da je imala šansu za prelazak u Formulu 1, no da se zahvalila na ponudi jer joj srce "navija" za ostanak na američkom tlu.
 
Početnik
TORO ROSSO POTVRDIO ALGUERSUARIJA

Scuderija Toro Rosso potvrdila je da će Jaime Alguersuari biti vozač koji će zamijeniti otpuštenog Sebastiena Bourdaisa. 19-godišnji Španjolac će ovotjednim debijem na mađarskom Hungaroringu postati najmlađi vozač u povijesti koji je nastupio na utrci Formule 1.

"Želio bih se zahvaliti Red Bullu što mi je dao sjajnu priliku da se utrkujem u Formuli 1," rekao je Alguersuari. "To mi je bio san otkako sam se počeo utrkivati, a zahvaljujući Red Bullovom Junior programu, sada ću realizirati svoju ambiciju dolaska na start Grand Prixa.

Svjestan sam da se suočavam s vrlo teškim izazovom, jer dolazak u Formulu 1 nikad nije lak, a dolazak sredinom sezone je još teži, osobito bez ikakvog prethodnog testiranja. Ali, već sada osjećam veliku podršku momčadi, koja ima dobru reputaciju glede zbrinjavanja novaka."
 
Top