VIDEO: Divljaju po cestama u skupocjenim jurilicama

VIDEO: Divljaju po cestama u skupocjenim jurilicama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa dobro,nije bas PRISILJENA,ali moras shvatiti da neko voli futbal,neko voli kosarku,neko voli biciklizam,a postoje i oni koji vole brzu voznju,utrkivanje voteva.Isto kao sto fudbaler ima stadion tako i "rejser" treba imati stazu.Nemam staze,eh imam alternativu,javne ulice.To je lose,svjesni smo i mi i jako rizicno,za nas i sve ostale,ali ne mozes nas lisiti nasih potreba.

Ja zaista mislim kad kazem da bih prestao gasati po ulici istog trena kad bih dobio stazu,zaista.
 
Član
black_devil je napisao(la):
zdravko je napisao(la):
bilosto je napisao(la):
ne trebaju zaraditi, nego trebaju biti pametni!



ali ovi sigurno nisu pametni
ovo su tatini sinovi koji nemaju ni trunke pameti u glavi
on more imat silne skole ali kupljene sigurno
otkud njemu sa 20 godina tolika lova za tako auto
pa brate mili cale dao a sta oni koji nemaju cace njima netriba ni zivit

to govorim iz vlastitog iskustva
jer imam puno poznanika u zg koji su cacini sinovi
i koji se ku...... sa cacinom lovom jer je njegov caca bogatas
pa kad idemo negdi kaze kako nemas para
sidne u svog BMW-a 530 xd i ode (20mu godina)

nemam nista protiv oni koji imaju para jer bi svako tijo imat
ali brate mili zaradi ih pa kupi kola a ne da se ku..... cacinim parama


sori za rjeci ali ponilo me
akop sam nekog uvredijo nek proba oprostit ja samo iznosim svoja iskustva

eto ja sa jedan od njih kojem je Stari kupio autoo..i sad sam ja najgori.jel?tu grjesite nisu svi isti..kupio bi ja sebi auto bilo kakvo sa svojim parama,al otkud..ja radim kod starog i nekad kod strica..zaradim sebi nesto i uzimam na auto sto mi treba..a caca mi je kupio autoo..
ja nemam sad da zaradim oko 5-6hiljada da kupujem..al nisam kriv,jbg..al ustvari sto je uvjerljivije..
to je ovaako bilo..
nagradna igra i dobijem golfa 5..imao sam 17 za mjesec trebao puniti 18godina..kakva sreca za mene,sa mojim listicem je dobiven golf..al nemogu ga na sebe prepisati nego na starog..i kad sam napunio godine i polozio vozikao sam golfa a otac neko starije auto..al i stari ga je vozio ponekad..mada njega nije bilo briga,zeli da se ja sprovodim..on bi i fiću vozio al da ja imam..i nakon nekog vremena kad sam malo uhvatio,trazio sam sto jace..golf bio SDI i slabo ide..i mi prodamo golfa i odlucimo se na passata..kupimo ga..i ostane nam novca jos..al oko 10hiljada stari je iskoristio u posao i to je to..nisam neki bas da sam bogatas..al spasila me nagradna igra..uglavnom ja sad vozam passata al i stari..al posto on neide puno,kako se kaze u "kurvanje":lol: vecinom je u mene i na meni je..i radim na njemu sta ja hocu..zato ja se ne kurcim toliko autom..i svi u gradu znaju kako sam ja dosao do njega..
ima ih ljubomorni kad dodem autom po zensku pred skolu,ili kad ja dodem..al na to se ne obazirem..imam svoj zivot..:icon_smile:



a sta oni koji nemaju cace znaci njima netriba auto ????????????????????
 
Član
Sina je napisao(la):
Ja kad sam dosao ovdje na forum docekao me je komentar kako zatamljene audije vozaju samo debili i mafijasi... Sto znaci da se polako navikavas na prozivke black devil.....:lol:

Kao prvo, ne vidim zasto je bitno ko je na koji nacin dosao do nekog auta, da li ga je ukrao, dobio, zaradio... Bitno je da on to auto posjeduje, a ako je u njegov posjed dosao na neki krivudav nacin to samo govori da je uradio nesto sto ne moze svako... Zato mislim da sve ove price vuku korjen iz velike ljubomore...
Druga stvar je ta sto svi kritikujete to sto momci vozaju auta koja su im roditelji kupili, uzivaju odredjene privilegije na racun roditelja i td... Pa sta je tu nenormalno? Zar vi ne biste svojoj djeci pruzili sve sto mozete?

I sto mi je jos cudno... Postoje ljudi koji divljaju, upadaju u kriticne situacije, prave probleme cestom... Takve ni ja ne volim, ali ove price kako neko vozi m6 ili nesto slicno 200 auto putem i kako je to nesto nenormalno... Ma dajte, ja garantujem da bi svako od ovih ko je kritikovao ove momke poprilicno stisnuo da se nadje za volanom njihovih auta... Mislim da je vazno razlikovati ljude koji voze brzo i one koji divljaju...

I za kraj samo da zakljucim, da sam ovdje kroz par tema koje sam procitao, vidio samo da su ljudi puno ljubomorni na druge zbog auta, novca i moci... Ne vidim razloga da nekog zabrinjava sto neko drugi divlja negde bog zna gdje sa autom svog oca... Velika vjerovatnoca je da bi ti isti momci divljali i sa slabijim autima, samo tada ne bi dospjeli na tv i u teme ogovaranja....

Bas mi smeta globalizacija problema i trpanje svih u isti kos... Nisu svi koji voze dobra auta neodgovorni i divljaci, nisu svi debili i mafijasi, nije nista lose i cudno ako neko vozi auto koje su mu roditelji kupili, nije nista cudno da se neko qrci sa dobrim autom i nije nista cudo da ga drugi zbog toga mrze i zavide mu, ali je bezveze da to toliko pokazuju.....

slazem se u svakom pogledu, ja nemam cace, imam skupa auta i volim da divljam. odo sad da trazim vjesalicu za vjesanje ^^
 
Početnik
:icon_exclaim:

divlja voznja je cool... odlicna... obozavam ljude koji brzo voze, zelim biti ugrozena na cesti :lol::lol::lol::lol:

ps... da, zaboravih: volim okretanje pod rucnom, drift, skripu tockova, smrad gume i lamele :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top