VIDEO: Divljaju po cestama u skupocjenim jurilicama

VIDEO: Divljaju po cestama u skupocjenim jurilicama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev jos videa, 320 km/h hrvatskim cestama, ima i jedan na preko 330 km/h :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=nCb8r3CVTh8
 
@boost666:jel to prava staza (kruzna) ili samo pista za odrzavanje 402m npr.

ako je ovo drugo,jebes to,imam i ja nesto slicno u blizini,ali mislio sam na pravu stazu,kruznu,kao grobnik.
 
Član
boki, haj ponovo pogledaj video, mislim da je na nekih 45-46 sec od pocetka. lik govori ne 260, nego trista sezdeseeeeeet...
taj sto subarua vozi, sto je zakuco...
 
Član
Mah pogledaj brzinomjer, nije bitno sta govori.

A i vec napisah, znam te likove sa drugog foruma, Impreza ima 350 KS i nema sanse da ide 360 km/h sa tom snagom :icon_biggrin:
 
Član
hihi a ja nagulim od Broda do Zg 200 i sve se okrečem da ne naleti onaj crni policijski :lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
ogranicenja brzine nisu stavljena bez veze, niti zato sto je nekome ceif i sto zeli da ubire novac od kazni - stavljena su zato sto se smatraju bezbjednim brzinama za date prilike na putu... vozaci generalno smatraju da su pametniji od saobracajnih inzenjera, ili kako se vec zove profesija koja dake preporuku za ogranicenja... smatraju da je dovoljno imati automobil koji moze razviti visoku brzinu i to im je dovoljno... niko ne razmislja o posljedicama eventualne nesrece... tj. ne razmislja dok je ne vidi ili u istoj ne ucestvuje, da ne govorim da je izazove...

imam priliku da se cesto vozim autoputevima u regiji i, srecom imam "lose" auto, pa ne mogu da vozim brze od 140, tako da sam svjedokom raznih divljanja po cestama koje to zaista omogucavaju (necu ni da spominjem ove regionalne puteve). prodje pored mene, a punto se zanese... povuce ga sila prenesena sa divljaka... preticu sa unutrasnje i vanjske strane, smeta im svako ko se nadje na putu...

sramota!

treba uvesti zaista rigorozne mjere za nepostivanje ogranicenja brzine i ostalih propisa na cesti... treba oduzimati vozacku dozvolu na licu mjesta, konfiskovati automobil, pa nek ostane u po' nedodjije sam na cesti i nek' stopira nekog punta ili stojadina, da ga povuce do prvog grada!

kazne za ogranicenje brzine se ne zovu bez razloga: porez na budale!
 
Super Moderator
ma sve uredu nek policija istrazuje al onda bi pola svijela trebalo pohapsit... svak voli gasove po autoputu i po cestama davat al nekog uhvate nekog ne uhvate....
 
Član
ma.. i ja bi da imam takve aute.. sigurno nebi imprezu ili slične vozio 140 po autoputu, ne vozim 140 ni sad, svaki put kad vozim passata od starog (stari u autu) dođem do 170-180 pa se smirim na 150-160 kasnije, al jebiga, neki za takve aute moraju prvo zaradit, ne padaju svima zemljišta i kuće s neba
 
Početnik
@corrado (i ostali sa slicnim stavom)...

1. skup automobil ne znaci da si uspio/uspjela
2. ugrozavanje sopstvenog, a zatim i tudjih, zivota nikako ne ukazuje na uspjeh
3. ako je potrebno da se "smiri" na 150-160, onda ne treba ni voziti!
4. poseban osvrt na ovo:
corrado je napisao(la):
...neki za takve aute moraju prvo zaradit, ne padaju svima zemljišta i kuće s neba

ne trebaju zaraditi, nego trebaju biti pametni!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top