VIDEO: Divljaju po cestama u skupocjenim jurilicama

VIDEO: Divljaju po cestama u skupocjenim jurilicama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vođeni željom za dokazivanjem i uzbuđenjem mladi vozači sve više ugrožavaju živote drugih. Skupina mladića iz Zadra tako je otišla i još dalje pa divljanja svojim skupocjenim automobilima redovito snimaju i njima se hvale na internetskim portalima.


<object width="420" height="355"><param name="movie" value="http://dnevnik.hr/static/hr/shared/app/MediaCenter.swf"></param><param name="allowfullscreen" value="true"></param><param name="flashVars" value="media_id=60174254&ad_file=noad&autostart=false"><embed src="http://dnevnik.hr/static/hr/shared/app/MediaCenter.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="420" height="355" flashvars="media_id=60174254&ad_file=noad&autostart=false"></embed></param></object>


Iako su se na snimkama svojski potrudili sakriti identitet, kao i njihovi skupocjeni ljubimci i njihovi vlasnici su rijetki, pa će ih policija lako pronaći.

U Hrvatskoj i ljutiti roditelji i udruge zahtjevaju strogo kažnjavanje ovakvih prekršaja. Iz policije najavljuju pokretanje postupka i kažnjavanje po zakonu o prometu, prije nego se nešto gore dogodi.

Umjesto Grobnikom zadarska se maldež utrkuje lokalnim cestama. A za ulične utrke koriste samo najbolje automobile kao što su Subaru Impreza, Porsche Carrera, BMW M5. Ovi mladići imaju 20-ak godina i svojim nepromišljenim ponašanjem svakodnevno ugrožavaju svoje, ali i živote drugih ljudi.

Do sada su na internetu objavili najmanje 30 video zapisa. Psiholozi kažu da se radi difuziji agresivnosti i želji za dokazivanjem u društvu. Policija najavljuje potragu i kažnjavanje.

'Najmanje što možemo napraviti je porazgovarati s njima, ozbiljno ih upozoriti, i moraju znati da će ubuduće biti pod našim puno jačim nadzorom, što se tiče cestovnog prometa', rekao je iz PU Zadar Božidar Budiša.
 
Član
Ev ti link...

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/video-divljaju-po-cestama-u-skupocjenim-jurilicama.html

Voze 260-ak km/h na autocesti, to i nije neko divljanje. Znam ove likove sa jednog drugog foruma, ta Impreza ima oko 350 KS i ne voza je lik bas od jucer, zna sta radi. Da ne zna brzo voziti, vec bi je odavno negdje sasio. Nije uljetao u makazice il vozio slalom na toj brzini...
 
Član
glupani...nista nedokazuju autoputem ici 260 osim da im tatica ima puno para, a oni malo mozga....e da su nadosili masine na 500+ konja, ili nesto svojim rukama uradili hajd inekako...ovako su samo balavci ispali ;)
 
Član
sve dok tatica podbaci ledja,nece im nista falit...ko da je neka mudrost nac imprezu u hrvatskoj,pa nema ih 50...m5 i carreru isto tako...al et,ovi prekrsaji ce zbog tatica koji su ministri il ness tako,otici lagano u zaborav,a necije dijete ce skupo platit odlazak do prodavnice...zalost i tuga...
 
upravo!
Sjecate se jos davno,ima nekih 3 godina kad je sin od nekog Mr "Big Shot" ubio dvije djevojcice,koliko se sjecam nije odlezo nista,a vozio valjda pjan i nije mu to bio prvi prekrsaj.Uuuuh sto mrzim ta razmazena derista,jbt jos imaju i jebeni Grobnik,sta bi ja dao da imam stazu u blizinu,joooj sve bi dao.

bjezi,nanervira se dzabe:icon_mad::icon_mad:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
upravo!
Sjecate se jos davno,ima nekih 3 godina kad je sin od nekog Mr "Big Shot" ubio dvije djevojcice,koliko se sjecam nije odlezo nista,a vozio valjda pjan i nije mu to bio prvi prekrsaj.Uuuuh sto mrzim ta razmazena derista,jbt jos imaju i jebeni Grobnik,sta bi ja dao da imam stazu u blizinu,joooj sve bi dao.

bjezi,nanervira se dzabe:icon_mad::icon_mad:

Meni je staza od kuce 10 km za do koje dodjem za 40 min voznje biciklom a autom 15 min do te je staze sve pravac a i na njoj je pravac nekih 2 i nest kilometra to je poznata mostarska pomocna pista dje je odrzavaju trke i redovito idem sa starim tamo i vozim auto on sjedi gore u hladu pije pivo a ja mecku pa po gasu odmaknem se od njega 10 metara po da dole kolko moze uhvatit pa koci nemam koga udarit i nemam u sta udarit mogu jedino u travu uletit et sta mogu tako da se stari i nebrine ako izletim xD Trebalo mi je vremena da ga odvucem dole da idem vozat auto kad me zelja pukne xD
 
Član
ljudi moji ovako je svugdje ne samo u zadru
u zg u vg ima malo stanovnika ali ovakih ima mnogo

ali ovo su cacini sinovi takve mrzim
ajde ti radi pa kup auto je........ti .........

jooooooooooooo sad sam luuuuuuuuuuuuuuuuuud:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
smiriteme grizem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top