Vicevi

Vicevi

Član
tukli se bruce lee i haso,udari bruce hasu a ovaj pade i onesvjesti se,nakon dvije minute dolazi sebi i pita:"bolan bruce sta ovo bi"?kaze bruce..."to ti je kineska stvar kung fu!!"hajd nista to nije konta haso i krenu oni u drugu rundu...nakon nekog vremena pade haso opet nakon pet minuta dolazi sebi i pita:"bolan bruce sta to bi jadan nebio??"..na to ce ti bruce..."paaaa to ti ja kaze koreanska stvar tae kwon do!" udju oni u trecu rundu kad bruce pade na pod i ne dize se..dodje hitna i odveze ga u bolnicu...nakon pet dana dolazi haso u bolnicu bruce se tek budi i pita hasu---"jeli bolan haso sta ono bi pa me sda glava ovako boli??? na to ce ti haso..."to ti je ba bila japanska stvar POLUOSOVINA OD TOYOTE!!""haaaaaaahahaaaaa
 
Član
izveo haso psa u setnju i sretne muju
pita ga mujo ''kako se zove pas? koje je rase?''
haso "ma ne znam koje je rase, a zovem ga zuco''
mujo ''a jesi li za borbu pasa? da ja dovedem svog dobermana''
i dogovore borbu, dovede mujo dobermana a zuco ga rastrga za cas, iznervirani mujo sutradan dovede dva dobermana a zuco i njih rastrga.. i ne da djavo mira muji, nakon par dana dovede 3 dobermana, zuco i njih rastrga..
mujo :mad: :mad: pita hasu ''jel ti to mene zahebavas? kakav je to pas? od kud ti?''
haso ''pa reko sam ti da ne znam koje je rase, donio mi huso iz afrike tamo ga zovu lav, a ja ga osis'o pa ga zovem zuco'':lol::lol::lol:
 
Član
Isao haso u skolu i ucio skroz lose,zesci tutkun.Uciteljica sazove sastanak,pozove hasinog oca da vide sta ce sa Hasom.

Uciteljica:"Bojim se gospodine da cemo Hasu morat poslat u specijalnu skolu".

Hasin otac:"Ama kakva specijalna da mu je kako i ovu zavrsit".
 
Član
ulazi covjek u kafanu i kaze majku joj ***** sto babetina vozi,daj jednu ljutu!konobar donese ovaj je saspe u grlo i ponovi majku joj ***** sto babetina vozi... pita konobar sta je bilo ? -ma pusti stopiram ja,stane neka babetina. udjem u kola babetina nagazi na gas vozi 200 pretice sve redom, i krene da pretice neki sleper a iz drugog pravca juri autobus... i kazem spasi nas sad pa cu ti je polizati... konobar: i ? majku joj ***** sto babetina vozi :lol: :lol:
 
Član
ado_d je napisao(la):
ulazi covjek u kafanu i kaze majku joj ***** sto babetina vozi,daj jednu ljutu!konobar donese ovaj je saspe u grlo i ponovi majku joj ***** sto babetina vozi... pita konobar sta je bilo ? -ma pusti stopiram ja,stane neka babetina. udjem u kola babetina nagazi na gas vozi 200 pretice sve redom, i krene da pretice neki sleper a iz drugog pravca juri autobus... i kazem spasi nas sad pa cu ti je polizati... konobar: i ? majku joj ***** sto babetina vozi :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
ado_d je napisao(la):
ulazi covjek u kafanu i kaze majku joj ***** sto babetina vozi,daj jednu ljutu!konobar donese ovaj je saspe u grlo i ponovi majku joj ***** sto babetina vozi... pita konobar sta je bilo ? -ma pusti stopiram ja,stane neka babetina. udjem u kola babetina nagazi na gas vozi 200 pretice sve redom, i krene da pretice neki sleper a iz drugog pravca juri autobus... i kazem spasi nas sad pa cu ti je polizati... konobar: i ? majku joj ***** sto babetina vozi :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Koja je e-mail adresa Mađarske sove?
hu@hu.hu
 
Član
Udje covjek u kafic i povika konobaru:"Daj brze pivo sad ce guzva".
Konobar brze donese pivo.
covjek istegnu pivo kad ce opet:"Daj,daj pivo sad ce guzva".
Konobar opet donese pivo.
covjek istegnu i drugo pivo pa ce opet:"daj jos jedno sad ce guzva".
Konobar donese jos jedno i upita:"Gospodine kakva je guzva o cemu se radi"?

Covjek:"ama sad cemo ja i ti zaguzvat,ja ovo nemam cime platit".
 
Prolazi čovjek grobljem i vidi ogroman kamen na
jednom grobu, prilazi da vidi zašto tu stoji, viđe
tekst urezan iznad, koji glasi:
"Brate , ako si pravi brat i drug pomozi, pomjeri
kamen ovaj što mi na duši stoji i olakšaj mi muke".
Čovjek kreće da pomjera, gura, vuče, i poslje podužeg
mučenja uspije da pomjeri kamen. Tek odjednom
ugleda natpis koji stoji na mjestu kamena:
"Brate , ako si brat i drug, vrati ovaj teški kamen
nazad da zajebemo jos nekoga" *extasy*
 
Član
Jedan policajac poslao ženu i djecu na more i nakon tjedan dana ide da im se pridruži. Dođe u hotel i navali na ženu.
- Ma dragi, djeca su u susjednoj sobi, ne možemo to ovdje raditi.
- Imaš pravo, idemo na plažu.
Nako pet minuta, na opustjeloj plaži u predvečerje počnu strastveno voditi ljubav. Dok su u ljubavnom zagrljaju, kraj njih se stvori policajac.
- Sram vas bilo, brzo se oblačite, ne rade se te stvari na javnom mjestu.
- Oprostite, reče muž, ovo je bio trenutak slabosti, nismo se vidjeli cijeli tjedan. Znate i ja sam policajac i bilo bi nezgodno da mi naplatite kaznu.
- U redu, vi ste kolega i vama je oprošteno, ali ovu kurvu hvatam već treći puta ovaj tjedan i kazna joj ovoga puta ne gine.
Hahahahahahahah:lol::lol::lol:

Zaustavi murjak Audi quatro, zatraži dokumente, pa se u čudu stane zagledavat unutra:
- Dečki, kol'ko vas ima unutra?
- Pet.
- E dečki, neće ići. Ovo je Audi quatro, znači četiri, pa vas po tome samo četiri smije biti unutra.
- Pa kako, gledajte da je registrirano na pet.
- Nemojte vi tu mene farbat, kao da ja ne znam strane jezike.
- Pa pitajte si kolegu, on će vam valjda znati reći.
- A, nemojte vi njega, on se još svađa s onom dvojicom iz Fiata Uno
 
Član
Došao čovjek kod doktora i pita ga:
- "Doktore, imam proljev."
Doktor:
- "Jeste li probali s limunom?"
Čovijek:
- "Jesam, al' kad ga izvadim opet imam proljev!"
 
Top