Vicevi

Vicevi

nije vic,anegdota u pitanju....bio danas muskarcina u servisu,da namontira zimske gume.Na dvije napisano Z-zadnje na dvije P-prednje... upita me '' jel' majstore,ove sto pise P trebao bih da montiram Pozadi :D
 
AldinShpura je napisao(la):
nije vic,anegdota u pitanju....bio danas muskarcina u servisu,da namontira zimske gume.Na dvije napisano Z-zadnje na dvije P-prednje... upita me '' jel' majstore,ove sto pise P trebao bih da montiram Pozadi :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
AldinShpura je napisao(la):
nije vic,anegdota u pitanju....bio danas muskarcina u servisu,da namontira zimske gume.Na dvije napisano Z-zadnje na dvije P-prednje... upita me '' jel' majstore,ove sto pise P trebao bih da montiram Pozadi :D

ahahaha, umro sam od smijeha. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ev i sad citam i smijem se.. :lol::lol::lol::lol:

sta si mu rekao?? :D
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
nije vic,anegdota u pitanju....bio danas muskarcina u servisu,da namontira zimske gume.Na dvije napisano Z-zadnje na dvije P-prednje... upita me '' jel' majstore,ove sto pise P trebao bih da montiram Pozadi :D

:lol::lol::lol:

tako je i haso napisao na prekidacu za svjetlo, iznad i ispod slovo U... u upaljeno u ugaseno :lol::lol::lol::lol:
 
AldinShpura je napisao(la):
nije vic,anegdota u pitanju....bio danas muskarcina u servisu,da namontira zimske gume.Na dvije napisano Z-zadnje na dvije P-prednje... upita me '' jel' majstore,ove sto pise P trebao bih da montiram Pozadi :D

znaci ne mogu da vjerujem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

MTR

Član
– Kol'ko ono bilo 2+2?
– Pa 4, budalo!
– Uff, mamumu... Hmm... čekaj... zar... ovaj...
– Vidi, glupana, hoćeš reći da nije?!
– Ma neću, točno je... al' priznaj i ti brate - malo je

Pala tri borca za drogu i zajedno sjede u istražnom.
Prvi pao za koku i govori:
– Joooj da mi je frtalj grama, ma proletio bi kroz ove zidove!
Drugi pao za spid:
– Ma da je makar piz spida, pomoto bi ove rešetke rukama!
Treći pao za travu i govori:
– Ma ljudi, da nam je jedan džoint... bilo bi nam pravo dobro ovdje ...

Otišao Suljo u Zagreb na rad. Nakon tri mjeseca, odluči se javiti jaranu u Bosni.
Suljo: Bog, Fato. Daj mi Muju!
Fata: Mujo bolan ustani! Traži te dragi Allah!!!!
 

DLS

Početnik
Mujo stoji pred aitomatom za koka kolu.Ubaci kovanicu i izade jedna limenka kole.Ubaci Mujo jos jednu i opet izade limenka.I tako mujo nastavi dok se jedan i kolone,koja se se stvorila iza njega,ne pojavi i kaze:
-Oprostite,gospodine jeste li otovi vise? I mi smo zedni.
A Mujo ce na to:
-Dok Mujo dobiva,Mujo igra
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
nije vic,anegdota u pitanju....bio danas muskarcina u servisu,da namontira zimske gume.Na dvije napisano Z-zadnje na dvije P-prednje... upita me '' jel' majstore,ove sto pise P trebao bih da montiram Pozadi :D
Aaaaa jak je ko beton :lol:
Jedan je lik u servisu pred mojim ocima obiljezavao zice u autu:CR-crvena i CR-crna :lol: :lol:
 
Član
Aladin46 je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
nije vic,anegdota u pitanju....bio danas muskarcina u servisu,da namontira zimske gume.Na dvije napisano Z-zadnje na dvije P-prednje... upita me '' jel' majstore,ove sto pise P trebao bih da montiram Pozadi :D
Aaaaa jak je ko beton :lol:
Jedan je lik u servisu pred mojim ocima obiljezavao zice u autu:CR-crvena i CR-crna :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
hahahaahaaaa :lol::lol::lol::lol: aaaaaaajjjj ovo me podsjeti na jednog starijeg covjeka... sorry nije vic ali moram ispricati :) Ja stojao i cekao kolegu, a pored mene stojao onaj aparat za cigare, ako se neko sjeca tih aparata, i dodje on ubaci marku i pogleda lijevo, pa desno i rece "de mi meku drinu" :D ja sam se suzdrzao i zamakao za cosak i onda sam puk'o od smijeha :lol::lol::lol::lol:
 
Top