Vicevi

Vicevi

Kupaju se mama i mali sin, i mali vidi mamino medjunozje i pita je:"Mama sta ti je ovo?" Kaze ona njemu:"Sine kad si ti bio mali, tata nesto radio i naljutio se i baci se sjekirom i posjece me!" Kaze mali:"U *ebem ti kud bas po p'o peckhe :D "
 
roki_actros je napisao(la):
Kupaju se mama i mali sin, i mali vidi mamino medjunozje i pita je:"Mama sta ti je ovo?" Kaze ona njemu:"Sine kad si ti bio mali, tata nesto radio i naljutio se i baci se sjekirom i posjece me!" Kaze mali:"U *ebem ti kud bas po p'o peckhe :D "

:lol::lol::lol:

- Što je hrabrost?
- Popeti se na Trg bana Jelačića i vikati "Ovo je Srbija!"
- A što je još veća hrabrost?
- Sići dolje...:lol:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Ušao Chuck Norris u džamiju i svima uzeo abdest....:D

hahahahah xD

pecaju mama tata i sin cigani i ulove zlatnu ribicu, a ribica im ponudi tri zelje, mali kaze ja bi ježa, stari kaze j*o ti jež mater, a stara cupajte mi tog jeza iz guzice
 
BHT Ovisnik
prelazi slijepa djevojčica cestu! osluškuje!tišina,muk nema nikoga napravi tri koraka i buuuum... krv je posvuda lete staklene oči bjeli štap i mrtva je... bio je to novi nevjerovatno tih Audi A8
:D
 
Grupa šišmiša na jednoj grani, svi vise osim jednoga koji stoji uspravno. Jedan od onih koji vise pita susjeda:
- Ma što je ovome?
- Pojma nemam. Do prije pet minuta je izgledao u redu, a onda se onesvijestio.

U kojoj državi su žene najnesretnije?
U državi Mali.
A u kojoj su najsretnije?
U Nevadi

:lol: :lol: :lol:
 
roki_actros je napisao(la):
Kupaju se mama i mali sin, i mali vidi mamino medjunozje i pita je:"Mama sta ti je ovo?" Kaze ona njemu:"Sine kad si ti bio mali, tata nesto radio i naljutio se i baci se sjekirom i posjece me!" Kaze mali:"U *ebem ti kud bas po p'o peckhe :D "

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Administrator
sta je bilo posljednje sto je izgovorio kapetan titanica???


J*bo te led ;)

Pitaju nekog djeda:
- "Djede, šta misliš o bezviznom režimu u Srbiji i uporedite sa bosanskohercegovačkom situacijom?"
Djed:
- "Jedina zemlja u koju mi Bosanci i Hercegovci možemo otići bez vize je zemlja Ilovača."



- Kako se zove novi bosanski pasoš?
- Bambuća - idemo nigdje.

Kako saobraćajac smanjuje gužvu na kružnom toku?
- Ode na pauzu.
 
Član
Vraćam ovu knjigu, ništa ne valja! Previše likova, nikakav zaplet… – žali se plavuša.
- A vi ste,dakle… Ukrali naš telefonski imenik!! – odgovara knjižničar.
 
Član
čak noris skino cijeli google i zapakovo ga:lol: baci kuću kroz prozor, popio česmu na ex... igro sa Bogom pokera, i Bog kaže ALL IN, a čak noris kaže RAISE:lol::lol::lol::lol::lol:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
Grupa šišmiša na jednoj grani, svi vise osim jednoga koji stoji uspravno. Jedan od onih koji vise pita susjeda:
- Ma što je ovome?
- Pojma nemam. Do prije pet minuta je izgledao u redu, a onda se onesvijestio.

U kojoj državi su žene najnesretnije?
U državi Mali.
A u kojoj su najsretnije?
U Nevadi

:lol: :lol: :lol:

:cool:
 
Top