Vicevi

Vicevi

evo par o Etiopljanima , ti su meni najdrazi :D


Kako prepoznati bogatog Etiopljanina ?

Nosi Rolex oko struka


Sta radi Etiopljanin kad nadje dvije kriske hlj*a ?

Otvori pekaru


Sta radi Etiopljanin kad nadje prsten ?

Vrti hulahop

Koja je razlika izmedju teniske loptice i Etiopljnina ?

10 grama

Koliko ima Etiopljana na svijetu ?

50 kg

Koje je pravilo kad Etiopljani igraju zmire ?

Iza metle ne smije vise od 5 osoba da se sakrije



:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
-Kako spava slovenacki predsjednik?
-Noge mu u Hrvatskoj, a glava u Austriji....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Šta je zeleno, ima 6 nogu, rogove i tri repa?
-Ne znam ni ja, al´ polarni medvjed nije garant...
:icon_smile::icon_smile:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
-Kako spava slovenacki predsjednik?
-Noge mu u Hrvatskoj, a glava u Austriji....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Šta je zeleno, ima 6 nogu, rogove i tri repa?
-Ne znam ni ja, al´ polarni medvjed nije garant...

:icon_smile::icon_smile:

HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!! Dobaaaaaaaaaar!!!! :lol::lol::lol::lol:;)
 
Član
Vraća se Mujo kući mrtav pijan. Fata mu ne otključava, već kaže:- "Marš pijanduro, vraćaj se gde si bio!"- "Nosim cveće za najlepšu ženu na svetu!" ,kaže Mujo.Fata se raznežila, otvori vrata, te pita:- "Gde je cveće?"- "A gde je najlepša žena na svetu?!"
 

DLS

Početnik
dulegti je napisao(la):
Vraća se Mujo kući mrtav pijan. Fata mu ne otključava, već kaže:- "Marš pijanduro, vraćaj se gde si bio!"- "Nosim cveće za najlepšu ženu na svetu!" ,kaže Mujo.Fata se raznežila, otvori vrata, te pita:- "Gde je cveće?"- "A gde je najlepša žena na svetu?!"

:lol::lol::lol: MUJO zagondzija:lol::lol::lol:
 
Setali Mujo i mali Haso Ferhadijom, kad ugledaše dva psa kako se j*u.
- "Tata, tata šta rade ova dva psa?"
- "Eh, vidiš sine, onom gore je jako loše, pa ga ovaj ispod nosi kući", objašnjava Mujo.
- "Uh, j*em ti život, čim nekom pomažeš on ti ga zabije u guzicu."



kako se krste programi?
U ime oca svetog duha ENTER

Pitali Hasu Haso sta ti je bilo najteze u vojsci raditi?
Haso odgovara
Paliti tenk na guranje
 
idu dva lovca šumom i nesto pričaju...Kaze jedan lovac da te pitam nesto ??' da sada naidđe tigar i da počme da te goni šta bi uradio...Kaže počeo bi trčat,,ovaj kaže i on bi za tobom,,,kaže ovaj pa ja bi se popeo na drvo,,,kaže ovaj pa i on bi za tobom,,,kaže ovaj ja bi se zakopo u zemlju,,,ovaj mu govori i on bi se zakopo za tobom,,,,ovaj ga gleda i kaze prijatelju za koga ti navijaš za mene ili za tigra :)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
idu dva lovca šumom i nesto pričaju...Kaze jedan lovac da te pitam nesto ??' da sada naidđe tigar i da počme da te goni šta bi uradio...Kaže počeo bi trčat,,ovaj kaže i on bi za tobom,,,kaže ovaj pa ja bi se popeo na drvo,,,kaže ovaj pa i on bi za tobom,,,kaže ovaj ja bi se zakopo u zemlju,,,ovaj mu govori i on bi se zakopo za tobom,,,,ovaj ga gleda i kaze prijatelju za koga ti navijaš za mene ili za tigra :)

hahah dobar :)

AldinShpura je napisao(la):
kazu za BBI centar da je Sarajevska chaba....
svi hodaju okolo a niko neulazi :D
hahah estakfirulah, najludji do sada :D
 
Top