Vicevi

Vicevi

Član
nodiash je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
zasutavila muju policija i pita ga sta imas od zimske opreme a on njima pa imam dugr gave



:lol::lol:

[Image: Invision-Board-France-578.gif]



mozda sam tup trenutno al ovo nekontam ni sekunde..



Pa vozac od zimske opeme ima zimske gace da mu kita se ne smrzne, a murjak mislio na zimsku opremu za auto... kako ne skonta bolan ? :icon_confused:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
zasutavila muju policija i pita ga sta imas od zimske opreme a on njima pa imam dugr gave



:lol::lol:

[Image: Invision-Board-France-578.gif]



mozda sam tup trenutno al ovo nekontam ni sekunde..



Pa vozac od zimske opeme ima zimske gace da mu kita se ne smrzne, a murjak mislio na zimsku opremu za auto... kako ne skonta bolan ? :icon_confused:



Bem ga ja...vidis kako je napiso...kontam sad...
 
Član
Hemijski element: Žena

Hemijski simbol: Že

Otkrio: Adam

Atomska težina: Optimalna 60 kg, ali postoje izotopi čija težina varira od 40 do 250 kg.

Učestalost pojavljivanja elementa: Veće količine se mogu naći u urbanim sredinama, ali se hemijski čistiji primerci mogu naći u udaljenim brdskim područjima.

Fizička svojstva: Površina obično premazana bojom i kremom. Javlja se u svim agregatnim i drugim stanjima. Proključa odjednom, zamrzne se bez razloga. Topi se ako se primeni odgovarajući postupak.

Hemijska svojstva: Lako se spaja sa zlatom, srebrom i drugim plemenitim i poluplemenitim metalima, te sa dragim kamenjem. Apsorbuje velike količine skupih materijala. Može eksplodirati iznenada, bez prethodnog upozorenja i bez poznatog razloga. Ne otapa se u vodi, ali joj se prijemčivost znatno povećava ako se natopi kvalitetnim alkoholom. Najefikasniji je poznati element na upijanje novca. Element je koji se vrlo retko nalazi u devičanskom čistom stanju.

Najčešća upotreba: Pre svega kao ukras, naročito u otmenim vilama i skupim sportskim automobilima. Odličan je medikament za relaksaciju i vrlo efikasno sredstvo za čišćenje.

Izvršeni eksperimenti: Pocrveni kad se zatekne bez ambalaže. Pozeleni kad se stavi pored boljeg uzorka.

Opasnost: Vrlo opasan element, osim u rukama stručnjaka, koji ima odgovarajući alat. Ilegalno je imati više od jedne, iako se može posedovati i više, pod uslovom da se drže na različitim lokacijama i pazi da elementi ne dođu u direktni dodir.
 
Član
Dolazi momak kod doktorice:
- "Znate doktorice, stoji mi ukrucen vec 10 dana i nikako da se spusti. Probao sam sex do besvjesti, rucni rad, sve i svasta ali nikako da se spusti. Sta mi Vi mozete dati?"
Doktorica:
- "Stan i hranu."

--

Kada o levo jaje okacite teg od 10 kg. O desno jaje teg od 20 kg. A za malisu u sredini teg od 50 kg. Koji ce organ prvi da vam rikne?

Glasne zice!

--
 
Početnik
duge gace hahahahahaahah

vicus vulgaris... wishful thinking (for some)... :icon_rolleyes::lol::lol::lol:

dobri ste, dobri... ajd jos malo ovih vicčića, da se smijemo...
 
Član
bilosto je napisao(la):
duge gace hahahahahaahah

vicus vulgaris... wishful thinking (for some)... :icon_rolleyes::lol::lol::lol:

dobri ste, dobri... ajd jos malo ovih vicčića, da se smijemo...


Dopisuju se dve plavuše SMS-om. Pita jedna:
• Hoćemo li na kafu?
Stiže odgovor:
• Nemam para na računu da ti odgovorim.

evo odlicne str. za viceve http://www.vicevi.rs/ ili http://vicevi.co.yu
 
Član
Dolazi Ciga sa malim sinom kod lekara:
• Gospon doktor, ne jede mi mali ništa. Ni hleb, ni šećer, ni meso, ni kobaje, ni ribu... ništa!
• Zašto, bre?
• Pa nema se...

:lol:

Fata se u spavaćoj sobi "troši" sa svojim švalerom, kad se iz predsoblja kuće čuje:
• Fatooo, stigao sam kućiiii!
Brže-bolje, ona švaleru kaže:
• Stani u ugao i ne mrdaj ni za živu glavu, jasno?
Kad je švaler stao u ugao, Fata uzme bočicu ulja i prolije po njemu, a zatim istrese po njemu i čitavu kutijicu pudera. Ulazi Mujo, a ona će:
• O, dragi baš dobro da si stigao, znaš, kod Ibrovih sam videla grčku statuu u spavaćoj sobi pa sam odlučila i ja nama nabaviti jedan, što kažeš, aa?
• Pa... nije loše, mislim...
Isto veče, Fata i Mujo legli, a "statua" sve vreme nepomično stoji. Posle nekog vremena, baš kad je "statua" pomislila da se može malo opustiti, Mujo ustaje iz kreveta, odlazi prema kuhinji i vraća se sa mlekom i keksom, prilazi "statui" i kaže:
• Uzmi, kad sam ja bio "statua" kod Ibrovih, niko mi ništa nije dao!
 
Početnik
LudoA je napisao(la):
Sin: Tata, tata, jeli istina da internet otupljuje ljude?
Tata: wtf!? roflmao!

haahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhhhahahahhahhahhahahaahahah

jaoooooooooooooooooo, vec u glavi vidim neke koji upravo ovako odgovaraju haaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaahahaahah :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Cuje se iz plavusinog kupatila: • 95, 96, 97, 98, 99... upomoc, stonoga!!!

Zasto plavusa baca travu na pjesacki prelaz? Hrani Zebru.

Zasto plavusa gleda komedije u kinu uvijek iz zadnjeg reda? Cula je da se najsladje smije ko se zadnji smije.

Sta plavusa radi kad promukne?
Ode u glass servis.

Zasto plavusa gleda kroz prozor kad grmi?
Misli da je neko slika!


Pinokijo govori Đepetu:
- Tata, pimpek mi je sav grbav i hrapav; ne uspijevam ništa da uradim sa curama.
- E sine moj, kada sam te pravio nisam obratio puno pažnje na taj detalj, ali nema problema, odi u drvarnicu, uzmi brusni papir i zagladi ga.
Par dana poslije, Đepeto pita Pinokija:
- Onda sine, kako sada ide sa curama?
- Tata, koga briga za cure dok ima brusnog papira.



Zasto se vide otisci noge na ekranu kompjutera?
Plavusa je pokušala uci na Internet.

Zasto plavusa nosi sat na nozi?Da bude ukorak s vremenom!!!

- Koliko je 1 Plavusa + 1 Plavusa?
- Par glupaca.

On i ona vode ljubav u krevetu. On:
- Hajde da probamo poziciju 68!
- 68??? 69 poznajem, ali nikada nisam čula za 68.
- Ti mi ga popušiš, a ja sam ti dužan jedno lizanje.

Jedan policajac poslao ženu i djecu na more i nakon tjedan dana ide da im se pridruži. Dođe u hotel i navali na ženu.
- Ma dragi, djeca su u susjednoj sobi, ne možemo to ovdje raditi.
- Imaš pravo, idemo na plažu.
Nako pet minuta, na opustjeloj plaži u predvečerje počnu strastveno voditi ljubav. Dok su u ljubavnom zagrljaju, kraj njih se stvori policajac.
- Sram vas bilo, brzo se oblačite, ne rade se te stvari na javnom mjestu.
- Oprostite, reče muž, ovo je bio trenutak slabosti, nismo se vidjeli cijeli tjedan. Znate i ja sam policajac i bilo bi nezgodno da mi naplatite kaznu.
- U redu, vi ste kolega i vama je oprošteno, ali ovu kurvu hvatam već treći puta ovaj tjedan i kazna joj ovoga puta ne gine.


Zašto tri policajca ide zajedno?
- Jedan čita i piše, a druga dvojica čuvaju genija


Izgubio policajac kapu. Nađe kapu jedan dječak i pita policajca:
- Da li je ovo vaša kapa?
- Ne, ja sam svoju maloprije izgubio.

- Kako djecu u Černobilu uče brojiti do stotinu?
- Na prste!
 
Početnik
_JokeR_ je napisao(la):
On i ona vode ljubav u krevetu. On:
- Hajde da probamo poziciju 68!
- 68??? 69 poznajem, ali nikada nisam čula za 68.
- Ti mi ga popušiš, a ja sam ti dužan jedno lizanje.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
On i ona vode ljubav u krevetu. On:
- Hajde da probamo poziciju 68!
- 68??? 69 poznajem, ali nikada nisam čula za 68.
- Ti mi ga popušiš, a ja sam ti dužan jedno lizanje.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
hahahaaha
 
Top