Vicevi

Vicevi

Član
Pitaju drvosječu gdje je radio prije nego je dosao u Kanadu. " U Sahari." " U Sahari? Ali tamo nema šume." " Nema sad."
 
Član
Kaže Mujo Fati:
" E, Fato da ti postavim jednu zagonetku... ako pogodiš idemo se odmah zguzit, ako ne, idemo na
spavanje" . .. "Shta je to, crno, ima četiri noge, lovi miševe i vrapce, pije mlijeko i mjauče?"
Fata misli malo i onda odvali:-"Garant, krokodil!"
"Jooooj, ba Fato, kako uvijek pogodiš!!!"
 
Član
Dolazi Mujo(nije imo kome drugo:D) u crkvu da se ispoveda i kaze:
- Oce, mnogo sam gresio. Dosla kod mene tasta, i mi uz kafu, pricu i... kresnemo se.
- Au, to je veliki greh.-rece pop.
- Nije to nista. Dosla ko mene svastika, i mi uz kafu, pricu i... kresnemo se.
- Au, ti si veliki gresnik.
- Ni to nije nista. Dosao kod mene zet, i mi uz kafu, pricu i... kresnemo se.
A pop ce:
- Ajde ti kuci da se i mi ne zapricamo.

BOSANSKA LJUBAVNA POEZIJA

Vjetar duva,
šljive otpadaju:D
trule šljive muve spopadaju.
Krmci jedu da ne propadaju,
tvoje mi se oči dopadaju.
Tvoje oči ko farovi Fiće
ti si moje omiljeno biće.
Sunce je raspizdilo svoje zrake,
vrapci se deru ko konji,:D
mene piči depresija,
u duši mi opsesija,
jebo mater ako te ne volim!
 
Član
Igraju B i H i Brazil utakmicu i Ronaldinjo sutira slobodan udarac,a Bosanci u zivom zidu se okrenuli prema golu.Golman vice "sta to radite,okrenite se prema lopti", a mujo ce "ma suti bolan,ocemo i mi da vidimo gol".

Kaže učiteljica:
Perice, kaži jednu prostu rečenicu.
Jovica jede govna!
To je nepristojno. Treba da kažeš prostu, a ne prostačku rečenicu!
Je l' može ovako: Jovica jede pitu?
Odlično. A sad kaži zašto je ova rečenica prosta?
Zato što je pita od govana!

Ide Crvenkapa šumom i naiđe na nepismenog vuka. i pita nju vuk:
- Crvenkapo šta to nosiš baci?
I Crvenkapa baci.


Priča Mujo doživljaje iz II svetskog rata:
- Strpali nas u logor u Aušvicu. Svakog dana izvedu po nekoliko i zatuku ih ćekićem. Jednog dana izvedoše i mene među njima.
Uze onaj gad ćekić, udari me po glavi, ono - ništa. On opet, ono - ništa. Uze on malj od 10 kg i udari me posred ćela. Opet - ništa. Udari me ponovo, opet - ništa. A meni neugodnooooooo, tol’ka raja ćeka da dođe na red...
 
AdnaNsa je napisao(la):
Kaže Mujo Fati:
" E, Fato da ti postavim jednu zagonetku... ako pogodiš idemo se odmah zguzit, ako ne, idemo na
spavanje" . .. "Shta je to, crno, ima četiri noge, lovi miševe i vrapce, pije mlijeko i mjauče?"
Fata misli malo i onda odvali:-"Garant, krokodil!"
"Jooooj, ba Fato, kako uvijek pogodiš!!!"

kraljevski:lol:
 
Član
Igraju B i H i Brazil utakmicu i Ronaldinjo sutira slobodan udarac,a Bosanci u zivom zidu se okrenuli prema golu.Golman vice "sta to radite,okrenite se prema lopti", a mujo ce "ma suti bolan,ocemo i mi da vidimo gol".

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
OggyBoy je napisao(la):
Igraju B i H i Brazil utakmicu i Ronaldinjo sutira slobodan udarac,a Bosanci u zivom zidu se okrenuli prema golu.Golman vice "sta to radite,okrenite se prema lopti", a mujo ce "ma suti bolan,ocemo i mi da vidimo gol".

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hoce i oni da vide go , da mogu i oni komentarisat i rec da su bili na utakmici :D
 
Član
Doktor kaže Muji:
- ''Morate dati uzorak krvi, stolice, mokraće i spreme''.
A Mujo će:
- ''Evo ti, bolan, gaće, na njima je sve''.
 
Sunča se Mujo na plazi i izgore mu jaja. Ode on do WC i poce ih umakat u jogurt.

Fata to gleda kroz kljucaonicu i sva iznenadjena za sebe kaze:

- E umrla bih a ne bi znala kako se pune!:D
 
Član
radili mujo i haso na baušteli, i sad u sobičku nekom 3x3 spavali i mujo prdi, ne staje. i haso šta će, nadje neko crijevo od usisivača, i sprovede od guzice do prozora. kad oko 3 ujutro čuje on neko stenjanje..izlazi mujo sav crven i znojan iz wc-a. kaže haso, šta je bola mujo. kad će on, ma de bola jeo sam onog graha jučer i neka prdljevina me uvatila, i prdi prdi, kad ono probudim se, a debelo crijevo mi ispalo van od silnog prdenja, ispati se sad dok sam ga vratio! :D
 
Član
dva crnca pisaju sa mosta i jedan kaze kako je hladna voda , a drugi kaze : jeste a ima i jezeva
Treba da se porodi crnogorka, kad ono mali crnogorac neće da izađe. Mole oni njega da izađe, a on neće pa neće. I nastavak razgovora:
-"Pa 'ajde izađi." -"NEĆU!"
-"Ajde molimo te!"
-"NEĆU!"
-"Ajde sredićemo ti osnovnu školu."
...-"NEĆU!"
-"Ma i diplomu za srednju ćemo da ti nabavimo!"
-"NEĆU!"
-"I fakultet je sređen!"
-"NEĆU!"
-"A da budeš general?"
-"MOŽE! AL' U PENZIJI!"

Kako je nastao zemljotres?
Crnogorac uzeo lopatu i zemlja se počela smejati !

Upecao dizelaš zlatnu ribicu.
kaže mu ribica:
-Pusti me i ispuniću ti tri želje!
Zagledao se on u ribicu i posle par trenutaka stavi je u unutrašnji džep kožne jakne:
-Ma kakve želje, tozla je tozla.

Upeca ludak zlatnu ribicu.
Ribica kaze
-:"Posto si ti ludak ispunicu ti jednu zelju."
A on ce na to:
-"CRKNI."
 
Top