Vicevi

Vicevi

Član
Zapeli Amerikanac, Rus i Mujo na pustom otoku. Nakon par dana ogladne, pa se dogovore da će se svaki dan drugi pobrinuti za obrok. Prvi dan Amerikanac odsječe tri prsta i oni pojedu. Drugi dan Rus odsječe komad butine i oni pojedu. Treći dan Mujo izvadi *****, a Amerikanac i Rus će u glas: -Auuu.. Koji dobar komad mesa!
-E ne dečki, danas ćemo jogurt...
 
Kaže učiteljica đacima: - Ko od vas za sebe smatra da je glup, neka ustane.
Svi sede, niko ne ustaje. Posle dužeg vremena, ustaje Perica. Učiteljica sva zapanjena, ne može da veruje da on za sebe smatra da je glup, pa ga upita: - Štaaaa!? Ti sebe smatraš glupim???
A Perica odgovori: - Ma ne, nego mi bilo žao da sami stojite!:lol:
 
Član
Nakon duge ljubavne noći, on primjeti sliku nekog zgodnog muškarca na noćnom ormariću…I zabrinu se.
- Ovo je tvoj suprug? – upita nervozno.
- Ne, ludice … – odgovori ona mazeći se uz njega.
- To je onda tvoj verenik?
- Ni slučajno! – kaze ona, ...grickajući mu uho.
- Možda tvoj brat? – opet insistira on.
- Ne, ne i ne! Tako si seksi kada si ljubomoran!
- Pa dobro hoćeš li mi reći ko je to?
- Uf, dobro kad si navalio… To sam ja dragi pre operacije…
 
Došao Mujo kod Tarzana u goste. Tarzan ga lepo dočeka i povede po džungli kao svaki kulturan domaćin. Dok su tako išli Tarzan sve vreme mumla nešto sa životinjama. Mujo oduševljen pita Tarzana: • Je li, Tarzane, kako si ti naučio da pričaš sa životinjama? • Ja sam se ovde rodio, tu sam odrastao, životinje su me odgajile, itd. - odgovori Tarzan. Mujo se lepo proveo i sada je došao red na Tarzana da uzvrati posetu. Došao Tarzan i normalno, sada povede Muja njega po mahali. Idu oni tako i naiđu na psa: • AV AV AV! - zaurla pas. • Je li, Tarzane, šta kaže, boga ti? - upita Mujo. • Kaže da si ga gađao kamenom pre neki dan - odgovori on. Idu oni dalje i naiđu na mačku: • Mjauu! • Tarzane, šta kaže? - pita Mujo. • Vukao si je za rep prošle nedelje - odgovori Tarzan. Naiđu na ovcu: • Meeeee meeeeeee! • LAŽE, TARZANE, LAŽE, MAJKE MI - preduhitri Mujo Tarzana

:lol::lol::lol:
 
Član
Cak noris je odmutio kajganu!

i najjaca!
<iframe width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/wpSkBbeVVWE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Rešio mladi đavo da se ženi pa otišo kod ćaleta đavola da ga pita gde da nađe devojku. Ćale mu kaže:
- "Znaš, sine, ovde u paklu su sve same kurve, nego ti lepo idi na zemlju pa tamo ulovi neku poštenu ženu."
- "A kako da prepoznam takvu?"
- "Samo zvizni za njom, pa koja se okrene ta je kurva a koja nastavi dalje, ta je poštena."
Otišao mladi đavo na zemlju, zviždao za devojkama i najzad našao jednu koja se na to nije okrenula, odneo je u pakao i oženio se njom.
POUKA: Kurvajte se devojke da vas ne odnese đavo!

:lol::lol::lol: :cool:
 
Top