Vicevi

Vicevi

Član
Razgovaraju dva Crnogorca:
-Oli jado znas ti ko je Mozart?
-Bogomi ne znam, ko ti je taj?
-Pa to ti je onaj sto napisa muziku za nasu Nokiju!!!



U kvizu Milioner, Mujo odgovara na pitanje za milion KM: - Koja ptica nema gnjezdo: a) vrabac; b) lasta; c) kukavica
Razmislja Mujo i na kraju trazi pomoc prijatelja Hase. Pozovu Hasu, a on posle kraceg razmisljanja kaze - kukavica! Mujo poslusa i dobije milion KM.
Sutradan Mujo pozove Hasu u kafanu, da ga casti. Kad su sjeli pita on: Boga ti, Haso, kako si znao da je bas kukavica ptica koja nema gnjezdo?
Haso ga gleda pa veli:- Pa jebi ga, kontam, otkud njoj gnjezdo kad zivi u satu.
:D
 
Član
Evo i od mene jedan meni u zadnje vrijeme najbolji..:cool:

SIJEDI EKIPA I PIJU,KAD OVAJ JEDAN RECE SKLONITE PICE ETO HODZE,TEK OVAJ DRUGI MA KAKVO PICE SKLONITE MEZU...;);););)
 
Član
Neznam da li je bio, al` et`:

Ode Mujo kod Torabija,
On ga pomilova po stomaku i kaže "prohodat ćeš"
Pomisli Mujo "Ja budale, pa ja hodam"
Kad Mujo izađe pred Zetru, a ono, "NEMA GOLFA" :lol:
 
3 guys walk into a bar
The first guy says "I have got the smallest arm in the world"
The second guy "I have the smallest head in the world"
The third guy "I have got the smallest dick in the world"
The 3 guys go to the Guinness World Records
The first guy comes back and says "I really do have the smallest arm in the world"
The second guy comes back and says "Amazing, I do have the smallest head in the world"
The third guy comes back angry " Who the FUCK is JUSTIN BEIBER?!" :lol::lol:
 
Član
Otišla Fata kod doktora i kuca na vrata. Otvori čovjek u bijelom mantilu i pita je: "Šta Vam treba?" Kaže Fata: "Ne može me muž zadovoljiti nikako." -"Samo ti lezi na krevet i skini se." Počeo on "raditi" pa pita:"Je li bolje sad?" -"Nije." Zove on i drugog, pa trećeg, pa pita:"Je li sad bolje?" Fata:"Nije!" -"E ne znam onda, sad će doktor doći, nek' on vidi šta je, mi smo samo moleri ovde."
 
Član
Danas se u Zemunu rodlio 11 beba, 6 djevojcica i 5 djecaka od kojih su trojca odprije poznata policiji :D
 

wkd

Član
ako je bio sorry...

Pricaju dva cigana telefonom:
''djesi, sta radis?''
-'' ma evo tuk'o zenu, jebo sestru, opr'o kosu...''
''CUJ OPR'O KOSU??!!?''


I JOS JEDAN...

Skace klinac na ulici po trafici.
Prilazi drot i pita: ''Jel' ti i kuci tako skaces po trafici?''
 
Top