Vicevi

Vicevi

Član
TCP/IP – tri crna piva / i pelinkovac
DHCP – dva hladna crna piva
WINS – vina ima, natoci svima
ASP – ajmo svi pit’
SLIP – sad litru i pelinkovac
PPP – pijem pivo popodne
DVD – daj vodu drugima
ISA – idu stari alkosi
GPS – gorki pelinkovac svima
GIS – gorki i stella
ODBC – odnesi dva ballantinesa curama
DNS – daj nam sol-a
ARP – ajmo radije piti
PAP – prekaljeni alkoholicari piju
ADO – alkohol dolazi odmah
.NET – neka etanol tece
IRC – Ipak Rakiju Curama
PHP – Posalji Hladno Pivo
HTTP – Hocu Tamno Toceno Pivo
CGI – Cirkaj Game Ipak
SCSI – Svi Cugamo Sipaj Isto
AGP – Alkohol Gospoda Piju
DDR – Donesi Domacu Dakiju
MIRC – Ma ipak rakiju curama
ICQ – iskljucivo rakiju qpujem
FTP – fermentaciju toplo preporucujem
UTP – uveliko tekilu pijem
DSL – duplu sauzu lemam
 
gaga je napisao(la):
TCP/IP – tri crna piva / i pelinkovac
DHCP – dva hladna crna piva
WINS – vina ima, natoci svima
ASP – ajmo svi pit’
SLIP – sad litru i pelinkovac
PPP – pijem pivo popodne
DVD – daj vodu drugima
ISA – idu stari alkosi
GPS – gorki pelinkovac svima
GIS – gorki i stella
ODBC – odnesi dva ballantinesa curama
DNS – daj nam sol-a
ARP – ajmo radije piti
PAP – prekaljeni alkoholicari piju
ADO – alkohol dolazi odmah
.NET – neka etanol tece
IRC – Ipak Rakiju Curama
PHP – Posalji Hladno Pivo
HTTP – Hocu Tamno Toceno Pivo
CGI – Cirkaj Game Ipak
SCSI – Svi Cugamo Sipaj Isto
AGP – Alkohol Gospoda Piju
DDR – Donesi Domacu Rakiju
MIRC – Ma ipak rakiju curama
ICQ – iskljucivo rakiju qpujem
FTP – fermentaciju toplo preporucujem
UTP – uveliko tekilu pijem
DSL – duplu sauzu lemam

ispravka ;)
predobro :icon_biggrin: samo jos kad bi konobarli naucili valjalo bi :lol:
 
Zaspao pastir na livadi, prišla mu ovca i počela da mu pu*i.
Probudi se on i počne da se dere:
• Beži bre ovcetino, ovco, ovčice, jagnje moje malo... :lol:
 
Član
Pita mali Ibro oca:

- Tata, što je to peder?
- Da ti tata slikovito objasni. Eto, bili smo ja i Haso u zatvoru zbog šverca cigareta. Bilo nam dosadno pa smo se kartali, pa ko dobije jebe, a ko izgubi, biće jeban. Dobio Haso prvu partiju a ja se naguzim po dogovoru. Dobio on i drugu i treću. E, četvrtu sam ja dobio i onda Haso kaže: Meni se više ne igra. E vidiš sine, to ti je peder !
 
Član
Stoji ti crv na listu i konta bil pojeo ovaj list il nebi. ma malo cu pricekat
Gleda crva vrabac i konta bil ga sad pojeo il kasenije, ma haj kasnije cu ga pojest kad on pojede list pa se malo udeblja pa cu ga pojest
Gleda maca vrabca i konta bil ga pojela, ma kasnije cu ga pojest kad pojede crva pa bude malo deblji
Poslije nekoliko min vrabac odluci da pojede crva i u djelicu sekunde uhvati ga i pojede, u tom trenutku maca skoci da uhvati vrabca, vrabac se izmaknu i maca upade u bure vode..
Pouka:
Sto je duza predigra maca je vlaznija :D
 
Član
nije vic, ali spada u humor,
cvarci i kavurma, hahahah
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/sld-RaedgdY?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/sld-RaedgdY?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Kako vuk mami zeca
sakrije se u grm i zviždi ko mrkva :D

Koza sa tri jarica zivila u stanu i jednom kad je krenula u grad rekne jaricima nikom ne otvarajte vrata osim meni a lozinka je sisaj mi sisu, cuo to vuk i kad je koza otisla dodje on na vrata i zvoni pitaju jarici: "ko je" kaze vuk: "vasa mama" jarici kazu "reci lozinku" kaze vuk "sisaj mi sisu" kazu jarici "sisaj ti nama ku*ac gledamo te skroz spijunku"
:lol::lol:

Otisla koza da nesto kupi, dolazi vuk kaze "evo mame donijela je mlijeko" kazu jarici "vuce hajd ne se*i poslali smo je po pivo"
:lol::lol:
 
Član
Pita uciteljica djecu: "ajd neka mi neko kaze rijec na slovo K", i javlja se perica,mase on rukom iz zadnje klupe,a uciteljica nista (u strahu da nece izvaliti sta bezobrazno) i prozove neku djevojcicu i kaze ona krava, kaze uciteljica bravo,ajd sad na slovo p..opet se perica javlja mase rukom uciteljica nista..javi se neki djecak i kaze ptica..kaze uciteljica bravo,ajd sad na slovo z..javlja se perica opet..konta ona bil mogao sta izvaliti,ne bi i prozove ga..
perica:"zec"
uciteljica:"bravo perice"
perica:"al s ovoooolikooom kurcinom" hahahahah
 
Pecali Mujo i Japanac. I igrom slucaja oboica upecaju istu ribu. I sad kako ce se dog kome ide riba. Kaze mujo haj ovak, ko koga vise izjebe dobija ribu, i japanac pristane. Kaze mujo haj ja cu prvi. I jebe mujo japanca nekih po sata i kad je zavrsio kaze: Ma eto ti riba :D
 
Top