Veliki STREET RACE party

Veliki STREET RACE party

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehe,nebrini misli neko valjda hehe,a cuj podpresednice hehe.budes li nam puno odsustovo morat ce se odbor sazivat da te smene,hehe
 
Pozdrav,

pitanje? Vjerovatno je napisano ali ipak: Da li se to odrzava na otvorenom i da li je negdje rezervisan parking? Posto je Street Race party, mozda bi bilo dobro da se sa autom udje u prostor gdje se odrzava party?

LP,
 
Član
RCat je napisao(la):
kao sto sam danas na msn-u rekla.. trudim se.. i ako ne smetam davoru i ekipi dosla bi sa njima.. :)

A3M Banja Luka je napisao(la):
Pozdrav,

pitanje? Vjerovatno je napisano ali ipak: Da li se to odrzava na otvorenom i da li je negdje rezervisan parking? Posto je Street Race party, mozda bi bilo dobro da se sa autom udje u prostor gdje se odrzava party?

LP,

to je na otvorenome kako ja znam......joj ako li bude kise itd..valja ponjet dugacke gace.... :)
 
Član
ljudi ba hoce li biti mjesta dovoljno???:icon_question::icon_question::icon_question:...ako ste utvrdili da ce doci toliko svijeta i auta zar nije bilo bolje da se postavi ispred hale na onoj njvi...
 
Član
pa jeel se zna cijena icega.......sta ja znam npr pice itd,program koji je,sta ce se raditi......bla bla bla?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top