Veliki STREET RACE party

Veliki STREET RACE party

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2Slow4M3 je napisao(la):
usput... ako imate dobrog DJ-a iz Doboja, koji naravno radi na plocama i pusta dobru mjuzu da nam ga preporucite.. mislim da sam cuo da ima DJ WORD ili nesto slicno (izvinjavam se ako grijesim) da nam dostavite broj mobitela ili mail da ga mozemo kontaktirat..

e sad manismo mi upitni.a sto se tice DJ zavisi ima CVIJA i WORD, worda ne znam ali cviju da(radi sa plocama i ima svoju opremu
 
Član
Davor_ je napisao(la):
2Slow4M3 je napisao(la):
usput... ako imate dobrog DJ-a iz Doboja, koji naravno radi na plocama i pusta dobru mjuzu da nam ga preporucite.. mislim da sam cuo da ima DJ WORD ili nesto slicno (izvinjavam se ako grijesim) da nam dostavite broj mobitela ili mail da ga mozemo kontaktirat..

e sad manismo mi upitni.a sto se tice DJ zavisi ima CVIJA i WORD, worda ne znam ali cviju da(radi sa plocama i ima svoju opremu


ej druze mozes li mi nekako zbaviti broj od bilo kojeg, ali sto prije... moj br je 066-368-189 hvala brate unaprijed
 
Član
2Slow4M3 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
2Slow4M3 je napisao(la):
usput... ako imate dobrog DJ-a iz Doboja, koji naravno radi na plocama i pusta dobru mjuzu da nam ga preporucite.. mislim da sam cuo da ima DJ WORD ili nesto slicno (izvinjavam se ako grijesim) da nam dostavite broj mobitela ili mail da ga mozemo kontaktirat..

e sad manismo mi upitni.a sto se tice DJ zavisi ima CVIJA i WORD, worda ne znam ali cviju da(radi sa plocama i ima svoju opremu


ej druze mozes li mi nekako zbaviti broj od bilo kojeg, ali sto prije... moj br je 066-368-189 hvala brate unaprijed

pricao sam s ccvijom ceka vas poziv
 
Član
aj jbt rado bi dosaoooooooooooooo s drustvommmmmmmmm....... idem sad u grad naci svoje pa porazgovarati s njima da dolazimo odma;);) nisam sve citao jel se ovo stvarno odrzaje i kad koji datum jer vidim pise nesto je pomjereno:icon_question::icon_question:
 
Član
ovako sutra u 20h pocinje okupljanje auta u modrici iza sportske dvorane to je sto mi radimo svake druge subote.a ovaj Veliki STREET RACE party je 25.10 na istom mestu dodjite obavezno sto veci broj to bolje
 
Član
dzoniMD je napisao(la):
ovako sutra u 20h pocinje okupljanje auta u modrici iza sportske dvorane to je sto mi radimo svake druge subote.a ovaj Veliki STREET RACE party je 25.10 na istom mestu dodjite obavezno sto veci broj to bolje

;);) ok hvala na infu..gledat cu da dodjem jer mi se stvarno dolazi:cool:
 
Član
pokusaj da dodjes nadam se da samo da vreme nas ne zezne,ali veruj da bude dosta nas dolaze i iz obliznji gradova,cilj nam je da privucemo sto vise automila,i normalno da se druzenje nastavi i izmedju gradova,jer mi smo spremni da se odazovemo na pozive drugih.pozzz i pokusajte doci
 
Član
zbog tog odgadjanja mozda i ne dodje ljudi koliko ste planirali...sigurno ce dio njih prije odluciti da ode na sajam auta u NS nego da dodje ovde...neznam opet...vidjecemo...i ja bih volio da dodje sto vise ljudi...potrudicu se da dovedem i ljudi koji nisu clanovi ovog foruma...
 
Član
nemaju svi mogucnosti da odu u ns,a nkima je i prece da dodju na okupljanje,ono ce se odrzat sigurno i nadamo se velikom broju
 
Član
znam to al sam vidio da su neki komentarisali prosli datum posto im je bilo gusto...htjeli su da idu i u NS i ovde i u nedelju u BL...sad kad je subota mislim da ce neki ipak odgoditi...mada nije moje da se mijesam...radujem se dolasku bilo koga iz drugog grada i nadam se da ce ih doci sto vise...ocekujem ludi provod!!!
 
Član
Dakle jos jednom da potvrdimo 25.10.2008 subota velika festa, plesacice, DJ-evi, cuga, rostilj i naravno kao generalni sponzor RED BULL.
Tuning Party ait open, ocekujemo vas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top