Veliki STREET RACE party

Veliki STREET RACE party

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
kako se sve zguralo u jedan vikend ne mogu da vjreujem
u petak taj party
u subotu SR u Novom Sadu
u nedelju SR u Banja Luci
pa stvarno nemoze covjek vise biti pametan pa odluciti gdje ce ici
svaka cast na organizaciji
ali da li se iko u ovo drzavi zapita kad pravi neki show ima li jos sta slicno isti vikend ili isti datum
pa dokle vise
ima raje koja bi volila da ide na sva tri dogadzaja a kako ???

brate ovo nije nikakvo okupljanje takmicarskog duha.. jednostavno nemaju svi masine od 300-400 ks i 5000ccm.. ovo je jednostavno druzenje ljubitelja automobila koje ce, nadamo se, zazivjeti i odjeknuti u cijeloj BiH.. plakate ce biti u mnogim gradovima, organizacija je velika.. DJ-evi se uveliko spremaju, cuga, rostilj... ;)
 

IGY

Član
znam ali zato ti i kazem
nemoj se sta uvrjediti svaka cast na organizaciji
iskreno prvi ja bih volio doci
ali sa druge strane imaju dva takmicenja na koja idem tako da sam sprjecen
kao i vecina drugih ljudi koji bi volili da dodzu ali nece doci iz razloga sto je SR dan iza
 
IGY je napisao(la):
kako se sve zguralo u jedan vikend ne mogu da vjreujem
u petak taj party
u subotu SR u Novom Sadu
u nedelju SR u Banja Luci
pa stvarno nemoze covjek vise biti pametan pa odluciti gdje ce ici
svaka cast na organizaciji
ali da li se iko u ovo drzavi zapita kad pravi neki show ima li jos sta slicno isti vikend ili isti datum
pa dokle vise
ima raje koja bi volila da ide na sva tri dogadzaja a kako ???

1 word "DROGA"
:D
 
Član
moze meni da opere golfa i iz nutra i sa vana a onda cu ga ja brzinski isprljam iu onda sve opet
 
Član
nemoj te zaboravit sad za vikend sto ima skup u modrici iza sportske dvorane(hale) 18.10.2008 pocetak u 20h. nadam se da ce te doci u velikom broju radi druzenja,ovo okupljanje je nevezano za STREET RACE party.
okupljanje ce se odrzavati svake druge subote u modrici iza sportske dvorane na poligonu u navedeno vreme,a ako dodje do nekih izmena bit cete obavesteni na vreme.pozzz
 
Član
d3j4n0v1c je napisao(la):
hoce li biti za papovku jedno pranje? ako moze i iznutra :icon_smile: hehehe

Ma moze i dubinsko ;)

ljudi ocekujemo Vas sve, dakle jos jednom da napomenemo RED BULL kao generalni sponzor i promoter svog energetskog napitka ce biti tu da Nam uvelica ovaj dogadjaj.. Profi DJ-evi koji rade na plocama uz electrohouse su tu da zapale atraktivne plesacice, kao i rostilj..
 
Član
kao sto sam danas na msn-u rekla.. trudim se.. i ako ne smetam davoru i ekipi dosla bi sa njima.. :)
 
Početnik
sad kad je vecina informacija poznata, bit ce lakse donijeti odluku o eventualnom dolasku... zvuci veoma, cak praaaaaaavo veoma primamljivo... zavisi koliko ce hotuca doc...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top