Veliki STREET RACE party

Veliki STREET RACE party

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RCat je napisao(la):
kao sto sam danas na msn-u rekla.. trudim se.. i ako ne smetam davoru i ekipi dosla bi sa njima.. :)

de ba nemoj se glupirat gogo kome bi ti to smetala molim te !!!! samo se javis i idemo;););)
 
Član
ma et mene i na meet i na SR event ma na sve samo riba mi nesto preti ako se priblizim plesacicama da ce mi se golf misteriozno zapalit
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ma et mene i na meet i na SR event ma na sve samo riba mi nesto preti ako se priblizim plesacicama da ce mi se golf misteriozno zapalit

hehe...a ti sakrij golfa sledecih mjesec dana pa se vozaj taksijem dok ona malo ne zaboravi...:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
izvini nisam ni obracao paznju odakle si.video sam samo tuzla pa kontao,ali pogresno
vidim da si u de.steta sto nisi ovde da dodjes u modricu sad u subotu,ali ima jos subota,pozzz
 
Član
ma gogo kad dodjes javi se i to je to ostalo sve znas samo nemoj javljat ovako imas moj br pa izvoli :D:D:D
 
Član
@ dzoniMD

Hvala :) od novembra i zvanicno tuzla sutra preuzimam (moj drug) novi stan pa cu lakse dolaziti a i draze na vase sastanke jer sam eto u blizini
ah da ps:moze contrex ili evian namjesto redbulla? lol
@ Davor_e

nema frke.. :)
 
Član
nema eviana u bih gogo :) jebe ga cjena sitnica :D


e btw imal bujruma za mene i moju kozu na velikim fegama'?' planiram doci...
 
Član
usput... ako imate dobrog DJ-a iz Doboja, koji naravno radi na plocama i pusta dobru mjuzu da nam ga preporucite.. mislim da sam cuo da ima DJ WORD ili nesto slicno (izvinjavam se ako grijesim) da nam dostavite broj mobitela ili mail da ga mozemo kontaktirat..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top