Veliki nuklearni rat

Veliki nuklearni rat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
olensoner je napisao(la):
Brinite se vi za svoj zivot, kako da napredujete, budete nesto u zivotu, zaradjujete dobro. Pustite se Korejanaca i visoke politike...


Ne mogu da ne kazem da se u potpunosti slazem s tobol,ali ipak dugorocno gledajuci ako bi doslo do rata mislim da bi se to itekako odrazilo na nas vec ionako los standard(ekonomija....npr,poskupljenje nafte sto samim tim povlaci nova poskupljenja ostalih namirnica itd)tako da kako god i mi smo nahebali:icon_question:,ili ipak grijesim.....
 
Početnik
sto se tice amerike sjebali su iran jer su htjeli njihova rudna bogastva tako ce
isto i irak a sto se tice koreje vec je neko rekao da amerika neda bilo kome
da ima nuklearke to je to nema se tu sta raspravljat a i ako dodje do rata ja pakujem
kofere i odo za njemacku :D
 
Član
ova ćorava baba je pojela jedno veliko govno.... dajte ljudi manite se rata, neka ratuju, ratuju amerikanci na svakom cosku, ratovali su i ratuju i sad sa zemljama bliskog istoka gdje ima hiljade i hiljade mrtvih ali se cijeli svijet digao zbog jedne granate i 2 mrtva vojnika sve zbog neke stare ćorave babe koja je ko fol nesto predvidjala... uostalom ova baba je ista kao i Nostradamus jer nista nije bukvalno predvidjela jer je sve izvuceno iz kontekstab i sve su neka nagadjanja ljudi koji su bili oko nje...:D
 
Član
6. Vrijeđanje na nacionalnoj, vjerskoj ili rasnoj osnovi je strogo zabranjeno kao i politicke teme. Za ovaj prekršaj slijedi samo jedno upozorenje. Ukoliko bude trebalo drugo upozorenje - to će biti ban sa foruma.

Politicari cini mi se da ste pogrijesili forum..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top