Veliki nuklearni rat

Veliki nuklearni rat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vecina ovih prorocanstava vec ima u Svetim knjigama,tako da ovo sto ova matora govori,i nije bas neka novost
zna se vec poprilican broj stoljeca;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
"SVIJET je u strahu od mogućeg novog velikog rata, jer će za nekoliko sati početi zajednička vojna vježba američkih i južnokorejskih vojnih snaga, a sve nakon što se ovog tjedna dogodio oružani sukob između dviju Koreja."

Kad ce ova vjezba ,nebi ovo valjalo propustit :icon_question:


:D

kolko su sigurne ove informacije?
Imam ispit u cetvrtak, pa ako ima iko da potvrdi ovo, da dzaba ne ucim :D

Valjda ove info mahe dobio iz prve ruke :D

Ma uci ti za taj ispit nece za 3 dana uhvatit citav svijet :icon_biggrin:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Jaka flota je u moru , iskreno , ovo sad sto su Ameri poslali je dovoljno da razvale Pjongyang ( valjda se ovako pise xD ) nosac aviona sa 70ak aviona i oko 6000 vojnika i jos artiljerije na bacanje. Mislim da je glupo da se spominje nuklearni rat , jer ako su Ameri saveznici J- Koreje , sto bi dirali Sjevernu Koreju nuklearnimbombama kad bi ta ista bomba sravnila sa zemljom citav poluotok. Nece svoje valjda ubijati...

A da ce doci do drugog korejskog rata , velike su sanse , sta ocekivati od covjeka koji nema sta da jede , zivi u srednjevjekovnim uslovima , naoruzan do zuba i u glavi ima samo onog vodju sto im upravlja mozgovima. Ali opet, tu bi Kina i Amerika trebale reagovati i srediti tu situaciju jer nikome u prilog ne ide rat , bilo kakvih razmjera ...

ako je tacno to sto baba kaze onda ce biti n.rat zato jer je rekla:da ce u novembru 2010god.poceti obicni mali rat i da ce kasnije kroz neko vrijeme poceti veliki n.rat.......:D:D:icon_biggrin:

ma nek bude sta bude:cool:
 

MTR

Član
Valja nama opet radit za neciju municiju :D, kuha se na par strana a gdje ce bit tacno niko ne zna , osim par bolesnih mozgova koji se igraju sa zivotima milijardi ljudi , vijesti , informacije i znanje je danas dostupno masama ljudi , nije vise kao prije npr. u II svjetskom ratu amerikanci su se sami prijavljivali u marince i armiju , dok danas je to vrlo mali broj ljudi koji idu sami ( vecinom bijeda i sirotinja ) , pa koja budala ce ic u neku tamo zemlju koju ne zna ni na mapi pokazat ubijat tamo neke koji nam misle zlo , pa nemoj zmiju dirat nece ni ona tebe , ako je pocnes zajebavat dobit ces lagani ugriz sa super dozom otrova , tako i S.Koreja koja ima perfektno razradjen sistem kontrole uma

potrazite par videa na youtube o S.Koreji , za njih je Amerika krvni neprijatelj s kojim ce se borit do zadnjeg covjeka , ovi ako napadnu bice dugorocni belaj ili END GAME

Evo prvi od dokumentaraca ( od mnogo drugih )
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fm0CVpP8ss0[/video]
 
Član
Ja iskreno mislim da nece biti dobro i da 3 svjetski uveliko kuca na vrata,jer amerika se petlja,a sigurno ni rusi nece sve ovo gledati mirno,tako da bit ce sranja garant....:icon_mad:
 
Joj sto mrzim ovu Ameriku,samo gledaju kako da zakuhaju,da oni ispadne face,a u stvari gledaju samo svoj interes!
Zadnja otpad pi*ka im materina!!!
 

DLS

Početnik
jest vidis da smo mi prvi poceli ,vec ratujemo i svadjamo se hocel bit,jel baba slagala (majku joj ***) ko ima kolko bombi i tak:cool:
 
Član
DLS je napisao(la):
jest vidis da smo mi prvi poceli ,vec ratujemo i svadjamo se hocel bit,jel baba slagala (majku joj ***) ko ima kolko bombi i tak:cool:

Extra.:cool:

Ajmo ti i ja početi sa svađom, ne bi li ubrzali proces.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
DLS je napisao(la):
jest vidis da smo mi prvi poceli ,vec ratujemo i svadjamo se hocel bit,jel baba slagala (majku joj ***) ko ima kolko bombi i tak:cool:

Extra.:cool:

Ajmo ti i ja početi sa svađom, ne bi li ubrzali proces.:D

Hm, ne djelujete mi bas kao juznokorejac i sjevernokorejac, al' hajd :D
 
Brinite se vi za svoj zivot, kako da napredujete, budete nesto u zivotu, zaradjujete dobro. Pustite se Korejanaca i visoke politike...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top