Veliki nuklearni rat

Veliki nuklearni rat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Obleću ovi američki lešinari što i ne vuče na dobro...ne paše im što Sj. Koreja ima nuklaerno oružje tj. u završnoj fazi razvoja je i žele to da eliminišu dok je najmanje štetno...isto to rade i sa Iranom...zašto bi oni imali pravo na nuklearno oružje a drugi ne??? Zato što ugrožavaju njihov status vodeće sile i usporavaju njihove imperjalističke ideje da zavladaju čitavim svijetom...da to su ti dobročinitelji koji su jedini već koristili nuklearne bombe (Hirošima, Nagasaki) i imaju ih još hiljade ali drugima nije dozvoljeno da to imaju...daj bože da ne bude ovog rata (ne podržavam ni režim u Sj. Koreji) ali ni ovakav način američkog uplitanja u sve i bukvalno provociranjem...Bugarska vidovnjakinja Baba Vanga čija su se proročanstva uglavnom obistinila je nekad davno rekla da će treći svjetski rat početi između dvije Koreje 2010...
 
Član
http://www.rtvtk.ba/index.php?option=com_content&view=article&catid=71:movies&id=6295:baba-vanga-prorekla-sve-velike-svjetske-katastrofenajavila-poetak-3-svjetskog-rata-2010&Itemid=166


u jbt
 
Član
darko13 je napisao(la):
Obleću ovi američki lešinari što i ne vuče na dobro...ne paše im što Sj. Koreja ima nuklaerno oružje tj. u završnoj fazi razvoja je i žele to da eliminišu dok je najmanje štetno...isto to rade i sa Iranom...zašto bi oni imali pravo na nuklearno oružje a drugi ne??? Zato što ugrožavaju njihov status vodeće sile i usporavaju njihove imperjalističke ideje da zavladaju čitavim svijetom...da to su ti dobročinitelji koji su jedini već koristili nuklearne bombe (Hirošima, Nagasaki) i imaju ih još hiljade ali drugima nije dozvoljeno da to imaju...daj bože da ne bude ovog rata (ne podržavam ni režim u Sj. Koreji) ali ni ovakav način američkog uplitanja u sve i bukvalno provociranjem...Bugarska vidovnjakinja Baba Vanga čija su se proročanstva uglavnom obistinila je nekad davno rekla da će treći svjetski rat početi između dvije Koreje 2010...

Ma nece biti nikakvog rata

http://www.scumbagmillionaire.com/wp-content/uploads/2009/07/kim-jong-il.0.0.0x0.384x306.jpeg

:D
 
Član
malo se potezu ciji babo ima veceg... kakva sjeverna koreja, sta imaju koju bombicu, a ljudi gladuju, nemaju oni snage niti ekonomske moci za rata... a odnosi izmedju "velikih" nisu toliko napeti da se gadaju, samo vi ljudi uzivajte, ucite, jebite i cunirajte auta, ako pukne koja granata, pukne :lol:

edit: a ja ovih prorocanstava, ubili se za sf filmova, igara, sto ih spilberg ne uzme :D
 
Član
mahe007 je napisao(la):
http://www.rtvtk.ba/index.php?option=com_content&view=article&catid=71:movies&id=6295:baba-vanga-prorekla-sve-velike-svjetske-katastrofenajavila-poetak-3-svjetskog-rata-2010&Itemid=166

Citao sam ovo prije nekih mjesec dana, al ocito se sada stvari zakuhavaju. Moglo bi ovo na kraju ispasti nesto jako ozbiljno. Amerikanci se svudje mjesaju, odvojeni su pa su i zbog toga jako sigurni, a okolo rusvaj prave. Dok ih neko dobro ne opali po nosu, nece se smiriti. A danas to izgleda nema ko uraditi...
 
Član
Ma ne vjerujem da će biti rata svjatskih razmjera...ali ne bi valjalo ni između dvije Koreje stradaće hiljade ljudi zbog gluposti...pogotovo zbog gluposti jer USA preko Južne Koreje želi da eliminiše nuklearnu konkurenciju na Sjeveru...Imaju oni dovoljno oružja da se napravi ekološka katastrofa i to je prevelik luksuz za glupost a rat bi izgubli kad tad sem ako se Kina bratska komunistička zemlja ne uključi onda bi bilo svašta ali ne vjerujem da su toliko glupi...

addo je napisao(la):
Ja bi samo volio da ona baba-prorok grijesi u svojim vidjenjima, jer ako je bude tacno ola onoga sto je prorekla, e onda cemo najebati! :lol:

Ja se taman odlučio da sredim auto kako je krenulo treći svjetski će me zeznuti :lol:
 
Član
samo da nebude





Poginu BHTuneri i dolaze oni kod Boga. Kaze njema BOG: “Vi ste mi omiljenji vozaci zato imate pravo da birate gde cete, ocete u raj ili pakao.” Misle se oni pa kaze: “Posto volimo auta, mi bi isli tamo gde mozemo da vozimo brzo da divljamo.”
Bog njima odgovori: “vi onda idite u pakao tamo mozete da vozite brzo i da divljae al’ prvi put kada sednete u auto
poginuces.” A u raju mozete da vozis koliko hocete, ali morare pratiti propise i postovati ogranicenja. Odluci se oni da ce u raj.
Voze se on tako 60 km/h kad pored njih proleti Isus na motoru 150 km/h. Drugi dan oni opet voze 60 km/h, kad Isus proleti kraj njih 200 km/h , kosa mu leti na sve strane… oni razmisljaju kako on sme tako brzo…?? Treci dan opet Isus proleti kraj njega 250 k
Treci dan opet Isus proleti kraj njih 250 km/h i oni polude, ode kod boga i kazu: Ti nama rece da moramo postovati propise i ogranicenja, a evo gledamo onog Isusa vec 3 dana pored nas proleti ko metak!!!
Kad ce njima bog: Jbg sta cete Tatin Sin!!!




hahahaha
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ako zarati i kina i pregaze ameriku onda smo najebali,valja jesti cevape od Riže!!!!

Jbt valja sadit rizu, a auta ce nam biiti ko iz teme anti tuning sa milion led lampica i gomile plastike :D
 
Jaka flota je u moru , iskreno , ovo sad sto su Ameri poslali je dovoljno da razvale Pjongyang ( valjda se ovako pise xD ) nosac aviona sa 70ak aviona i oko 6000 vojnika i jos artiljerije na bacanje. Mislim da je glupo da se spominje nuklearni rat , jer ako su Ameri saveznici J- Koreje , sto bi dirali Sjevernu Koreju nuklearnimbombama kad bi ta ista bomba sravnila sa zemljom citav poluotok. Nece svoje valjda ubijati...

A da ce doci do drugog korejskog rata , velike su sanse , sta ocekivati od covjeka koji nema sta da jede , zivi u srednjevjekovnim uslovima , naoruzan do zuba i u glavi ima samo onog vodju sto im upravlja mozgovima. Ali opet, tu bi Kina i Amerika trebale reagovati i srediti tu situaciju jer nikome u prilog ne ide rat , bilo kakvih razmjera ...
 
Član
"SVIJET je u strahu od mogućeg novog velikog rata, jer će za nekoliko sati početi zajednička vojna vježba američkih i južnokorejskih vojnih snaga, a sve nakon što se ovog tjedna dogodio oružani sukob između dviju Koreja."

Kad ce ova vjezba ,nebi ovo valjalo propustit :icon_question:


:D
 
Početnik
Anes_mo je napisao(la):
"SVIJET je u strahu od mogućeg novog velikog rata, jer će za nekoliko sati početi zajednička vojna vježba američkih i južnokorejskih vojnih snaga, a sve nakon što se ovog tjedna dogodio oružani sukob između dviju Koreja."

Kad ce ova vjezba ,nebi ovo valjalo propustit :icon_question:


:D

kolko su sigurne ove informacije?
Imam ispit u cetvrtak, pa ako ima iko da potvrdi ovo, da dzaba ne ucim :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top