Vectra B 2.0 dti vs Peugeot 406 2.0Hdi vs Alfa 156 jtd

Vectra B 2.0 dti vs Peugeot 406 2.0Hdi vs Alfa 156 jtd

Alfa s puno kilometara je veći problem a kod nas i nema baš "Majstora" za Alfe, inače sam ljubitelj Alfi i imao sam jednu ali s toliko kilometara ne bih uzeo.

Vectra B, trenutno imam je samo je benzin i ona je "best buy" zbog dijelova, i udobnosti, nije istina da opelovi dizelaši nisu ok jer od moje cure stari ima vectru i to 2,0 DTi vozam i nju često i isto super auto, potrošnja super. samo kod njih je mana bosch pumpa koja pretežno "odgara" na 200.000 km, s tim da kad se remontuje još toliko možeš preći onda s njom. Ja recimo još nikad nisam čuo da je nekoj Vectri recimo turbo vrisnuo i sl. stvari, daljnja stvar kod Vectre jesu plivajuće ćahure zadnjeg trapa koje su isto tu i tamo problem, međutim komad je oko 20KM tako da nije problem.

Pežo je auto ok, HDi motori su poznati kao štediše dok su dijelovi poprilično još poskupi. tako da je sad stvar ličnog izbora i ukusa. Mi možemo pisati ovdje koliko hoćemo ali sve ovisi čemu si ti predan.
 

LSD

Član
volim da cujem svacije misljenje.....poslije cu zakljuciti sto je najbolje :cool::cool::cool:


samo vi meni pisite ;D
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Alfa s puno kilometara je veći problem a kod nas i nema baš "Majstora" za Alfe, inače sam ljubitelj Alfi i imao sam jednu ali s toliko kilometara ne bih uzeo.

Vectra B, trenutno imam je samo je benzin i ona je "best buy" zbog dijelova, i udobnosti, nije istina da opelovi dizelaši nisu ok jer od moje cure stari ima vectru i to 2,0 DTi vozam i nju često i isto super auto, potrošnja super. samo kod njih je mana bosch pumpa koja pretežno "odgara" na 200.000 km, s tim da kad se remontuje još toliko možeš preći onda s njom. Ja recimo još nikad nisam čuo da je nekoj Vectri recimo turbo vrisnuo i sl. stvari, daljnja stvar kod Vectre jesu plivajuće ćahure zadnjeg trapa koje su isto tu i tamo problem, međutim komad je oko 20KM tako da nije problem.

Pežo je auto ok, HDi motori su poznati kao štediše dok su dijelovi poprilično još poskupi. tako da je sad stvar ličnog izbora i ukusa. Mi možemo pisati ovdje koliko hoćemo ali sve ovisi čemu si ti predan.

:icon_confused:

LSD je napisao(la):
a sta je sa 2.2HDI i 2.4JTD ?;)

Izbegavaj. Samo 2.0 HDi ili 1.9 JTD, a ako ti je do snage cipuj.
 
Član
PUG,PUG i samo PUG u ova 3 slucaja. Kvalitetniji od konkurencije duplo. Komforniji,udobniji,manje podlozan kvarovima i mozda najbolje drzi cijenu i lakse ces ga uvjek prodati u odnosu na Alfu i Opela.

Alfa ima slabu limariju,podvozje osjetljivo,mali milion kvarova pogotovo na toj kilometrazi od 200 hiljada.Jos ako nije odrzavana,to je rupa bez dna...

Opel isto nekih boljki koje su u tim modelima bas na zao glasu.

Kako god drugo sagledas,PUG mi dodje najbolja opcija po svemu.A isto tako moze se napucati da vrišti izgledom,a moje subjektivno misljenje je da je ljepsi od te Alfe koju svi toliko hvale:icon_rolleyes:(meni strogo bazveze izgleda)

Znaci PUG;)
 
Član
Iskreno vanjski izgled ... PEZO ... , unutrasnjost alfina ...



Nego ja bih ti isto preporucio Pezo 2.0 kolega mi ima takvog , prezadovoljan je , nista ne trosi a moze lijepo povuci bez ikakvih problema , dijelovi jesu malo skuplji al moze se odrzavati kako bi on rekao nije matematika jebes ga haha

Opel - Takodjer ima kolega , uopce nije zadovoljan s ovim motorom , kad sam ga pitao zbog cega , rekao mi je samo da nema snage ,da je potpuno trom , e sad dalje nist vise neznam , ,znam samo da jedva ceka da mu ispadne iz ruku ...

Alfa : Kao sto rekose ti gore , nema puno majstora da znaju oko toga caprkati :D
 
Top